Láska mezi řádky

Láska mezi řádky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517207/bmid_laska-mezi-radky-N7K-517207.jpg 4 299 69

Rowan. Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem udělal chybu, bylo už pozdě. Na lidi, jako jsem já, nečeká žádné „šťastně až navěky“. Protože nám je souzeno šťastné konce ničit. Zahra Když jsem v opilosti odeslala projekt kritizující nejdražší horskou dráhu v Dreamlandu, měla jsem za to dostat padáka. Místo toho mi Rowan Kane nabídl pracovní místo snů. Ale mělo to háček. Znamenalo to pracovat pro toho nejtvrdohlavějšího šéfa pod sluncem. Rowan byl protivný a nedotknutelný, ale mému srdci to bylo jedno. Dokud jsem neodhalila jeho tajemství. Teď je načase tohohle miliardáře naučit, že peníze nedokážou spravit všechno. A už vůbec ne nás. Láska mezi řádky je prvním dílem série tematicky propojených samostatných knih sledujících osudy tří bratrů z miliardářské rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The Fine Print , 2021

Kudík
30.11.2023 4 z 5

Rowan G. Kane jako nejmladší z bratrů miliardářů z Dreamlandu, který neměl moc šťastné dětství, i když se jeho děda a nejstarší bratr snažili. Již nyní se těším na dopisy a příběhy Declana a Cala, a současně doufám i ve zjištění obsahu psaní pro jejich otce Setha. Zahra byla v podstatě naprostý opak Rowana, veselá, přímá, přátelská. Možná nalomená, ale nezlomená. Čekala jsem, co se skrývá za brožemi, hlavně té se středníkem, protože to mohlo znamenat ještě něco horšího. Líbil se mi vztah s její sestrou Ani a následně mezi Ani a jejím mentorem.
Z jedné strany to bylo trošku klišoidní, ale inovace byla minimálně v prostředí zábavního parku, popisu a zážitků z atrakcí a fungování týmu tvůrců. Příjemné čtení zalité sluncem na vrcholku horské dráhy s trochou křiku ze strašidelného domu. 4,5*

Wabinka
28.11.2023 5 z 5

Opravdu povedená pohádková romantika odehrávající se v pohádkovém prostředí.Moc mě bavily rozhovory mezi Rovanem a Zahrou. Těším se na další díl.

Hatshepsut
26.11.2023 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka, žádný extra originální námět, ale bylo to čtivé. Na jedno odpoledne se ztratíte ve světě Dreamlandu s pozitivní a laskavou Zahrou a tvrdohlavým byznysmenem Rowanem. Jsem zvědavá na příběh Declana, nejstaršího z bratrů.

Poklepává perem o papír. „Tahle smlouva vyžaduje mou plnou pozornost. Nebudu nic podepisovat, dokud ji nebudu mít přečtenou včetně poznámek pod čarou.“
„Na poznámky pod čarou v takhle obyčejné smlouvě nenarazíte.“
Nezdá se, že by se tím cítila uražena, což mě rozčílí ještě víc. Co je ta ženská zač a proč se nedokáže srovnat do latě jako všichni ostatní? Chová se, jako by srala třpytky a k snídani jedla duhu. Nevím, v jakém pohádkovém lese vyrostla, ale nikdo nemůže být takový optimista.

Ešína
25.11.2023 5 z 5

Tohle byl krásný pohádkový příběh pro dospělé se šťastným koncem. Kniha se četla skoro sama a moc se mi líbila. Těším se na další díly.

Bryel
24.11.2023 4 z 5

"Jestli pobyt v blízkosti někoho, kdo září jako slunce, vypadá takhle, jsem ochotný se spálit. Bez váhání."

Milá romantická disneyovka pro dospělé. Příběh je to čtivý, zábavný, bez větších překvapení.
Veselá optimistka Zahra a citově vyprahlý cynik Rowan.
Příjemná oddechovka zalitá sluncem.

Jaklová.katka
19.11.2023 4 z 5

Příběh hezký ubíhal.
Hlavní hrdinka je velmi sympatická a její pohled na život skvělý.

Sančez
15.11.2023 5 z 5

Tak tohle byla ňu ňu romantikuš pohádka. Bylo to klišoidní ANO, bylo to předvídatelné ANO, bylo to chvilkama naivní ANO, ale hlavně to bylo naprosto BOŽÍÍÍ. Už se těším na další díl. A ten konec za mne byl úplně nejvíc.

Lucie.285
12.11.2023 5 z 5

Příjemný romantických příběh ve zcela originálním prostředí. Chemie mezi hlavními hrdiny byla neskutečná. Rowan i Zahra jsou oba sympatičtí. Čtení jsem si moc užila a těším se na další bratry. Já už mám přečteno v angličtině, ale i tak si jejich příběhy přečtu ráda znovu, protože to stojí za to.

monika0181
04.11.2023 5 z 5

Pohádkový lehce erotický příběh na pozadí zábavného parku Dreamland. Je to taková romantická pohádka lehce okořeněná erotikou mezi Rowanem a Zahrou. Podle zadní strany knihy jsem čekala větší drama a nevraživost mezi hlavními hrdiny, ale i to mi přišlo takové něžné. Je to milá oddechová kniha, kterou si rádi přečtete u kakaa pod dekou a zapáleného krbu. Je psána čtivě, lehce, vtipně, přitažlivost mezi Rowanem a Zahrou byla hmatatelná. Zápletka je také neobvyklá, tak to jistě pomáhá čtení, než když se téma opakuje jako bylo v jiných knihách. Po přečtení silně emočních knih jsem potřebovala nějakou lehkou oddechovku. Tak to kniha splnila naprosto spolehlivě. Jistě se dostane do fronty knih, kde si čtení zopakuji. Moc se těším na další díly, tato kniha mi opravdu udělala radost.

Komaeda
19.09.2023 2 z 5

Nenadchlo ničím novým

Radka1727
27.08.2023 4 z 5

Originální prostředí zábavního parku, svižný děj, romantika jak má být ...
Už se těším na příběh Declana a Iris.

Lexie321
02.05.2023 5 z 5

Toto bola absolútna dokonalosť. Milovala som každú sekundu čítania tejto knihy. Bolo to úplne úžasné a napísané s takou starostlivosťou a oddanosťou, že to bolo cítiť z každej stránky. Rowan a Zahra boli úžasní hlavní hrdinovia a nemôžem sa dočkať, až si prečítam zvyšok série. Jednoznačne odporúčam!

hana1039
01.05.2023 4 z 5

Fajn knížka na relaxaci... zajímavý děj, který se odehrává v zábavním parku, což se málo setkávám u autorů a proto jsem byla zvědavá :-) Tři bratři, každý dostane dopis po smrti dědečka zakladatele parku , tři úkoly, které musí každý z nich splnit,aby se stali,, součástí,, tohoto parku...jako v pohádce :-))

alzbeta2843
28.03.2023 3 z 5

Prepáčte, ale mňa táto kniha nejako neuchvátila. Možno zato môže nejaká erupcia na slnku, alebo zvláštna konštalácia hviezd, ale po tom čo som čítala už množstvo podobných kníh, tak táto ma nejako nevedela uchvátiť. Za mňa priemerná kniha i tak veľmi dobrá, to nie že nie je, ale čakala som nejaký epický príbeh, ktorý ma prinúti začítať sa tak, že pojdem čas mi bude ukradnutý, ale bohužiaľ toto sa neudialo. Nejako mi chýbala iskra medzi hrdinami. Asi viac by ma bavilo ak by bola kniha rozprávaná len z pohľadu Zahry, kedy by sme nevedeli, čo sa odohráva v Rowanovej hlave. Myslím, že ostatné knihy zo série si, ale prečítam, nakoľko ma zaujíma viac príbeh Declana a Iris :)

0197
11.02.2023 5 z 5

Jak to, že kniha ještě nevyšla česky? Mně slovenština nevadí, ale myslím si, že český překlad by rozhodně neuškodil. Zvláště, když se jedná o naprostý skvost.

Musím hned vypíchnou prostředí zábavního parku. Originální, neokoukané, kouzelné a pohádkové. Pak tři bratři a tři na míru šité podmínky v závěti jejich dědečka k získání miliardových podílů. Boží. Děda to dobře vymyslel a autorka taky :-).

Jako první přišel na řadu nejmladší Rowan. Neuvěřitelně sobecký, nerudný, mrzutý a nepříjemný chlap. Byl tu i jeho pohled a my mohli pochopit, co se v něm odehrává a co ho ovlivnilo, že se takto chová. Jeho vývoj byl působivý a postupný. To se teda autorce povedlo. Jeho otec mě tak s*al. Není se čemu divit, že byl Rowan takový.

Zahra byla optimistická, laskavá, veselá, plná energie a nápadů. Hotové sluníčko, snílek a romantička. Oblíbila jsem si ji ihned, stejně jako její odznáčky a význam, proč je nosí. I ona zažila v minulosti něco nepěkného, ale poprala se s tím o poznání jinak.

Dva naprosté protiklady a spolupracovníci v práci, kteří se na začátku zrovna nemusí. Vzájemná přitažlivost je patrná od prvních stran a čtení jsem si maximálně užila. Erotiky tu moc není, ale když už se objevila tak to stálo za to :-).

Pár stránek mi trvalo se začíst, ale pak se to rozjelo. Nejvíce jsem se bavila u toho, jak Zahra zkoušela co Rowan vydrží a kdy vybouchne :-). Jedině když byl s ní tak se usmíval. Nejdříve nepatrně ale pak čím dál více. Snad brzy vyjde druhý díl, kde bude dohodnuté manželství. Mám dojem, že mezi Declanem a Iris to bude hustý, a že si to nejstarší bratr se svoji vyvolenou taky užije :-).

moma08
14.01.2023 4 z 5

Tohle bylo fajn čtení, které jsem si užila.
U knihy jsem se pobavila, občas jsem byla smutná a nakonec, jak už to bývá u romantických knih, tak i potěšená šťastným koncem.
Jsem zvědavá na nejstaršího bratra, druhý díl si určitě přečtu.

adelka_books
16.11.2022 5 z 5

Zatvorením očí sa prenesiem o pár rokov späť do svojho detstva. Vidím malú Adelku ako z rozžiarenými očami hladí vôkol seba a nasáva jarmočnú atmosféru. Do nosa jej udrie známa vôňa cukrovej vaty a pukancov. Prechádza so svojimi rodičmi okolo stánkov s rozličným tovarom. Ju najviac upútajú tie s hračkami. V diaľke už počuť hrmot kolotočov , ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jarmokov. Každé dieťa sa najviac teší práve na tieto atrakcie. Mňa to nikdy nelákalo. Možno práve preto, že som bola iná. Dokonca mi trochu vadil ten zvuk, ktorý tie kolotoče vydávali. Raz som však presvedčila rodičov, aby sme sa išli povoziť na autíčkach. Bola to veľká sranda a pre mňa nezabudnuteľný zážitok. Až keď sa narodila moja mladšia sestra,začala som si uvedomovať aké obmedzenia mi život pripravil. Áno priznávam mnohokrát mi to prišlo, aj príde ľúto, no musím sa vzchopiť a brať to, ako to je, hoci sa mi to nie vždy páči.

Mať tak Arabelin zázračný prsteň, hneď by som sa odčarovala do priam rozprávkového sveta . No a čo že som dospelá, rada by som mala svoj zámok, ktorý by patril princezne Adelke. Už sa vidím v krásnych šatách ako sa prechádzam po zábavnom parku a malé slečny na mňa s obdivom hľadia. Dobre, dobre nechala som sa trochu uniesť, ale takéto pocity vo mne zanechal príbeh Projekt snov, ktorý vo vás prebudí to malé nezbedné šantiace dieťa. Dieťa, ktoré bude snívať s otvorenými očami .

Traja bratia, ktorých starý otec vybudoval zábavný park Dreamland. Sen každého malého dieťaťa čo poviete? Keď starý otec zomrie, nechá poslednú vôľu, v ktorej každému vnukovi zanechá podiel v miliardovej spoločnosti ... Určí si však podmienky, ktoré musia splniť. Najmladší z bratov a najobľúbenejší vnuk starého otca, Rowan, musí pred radou firmy predstaviť slabé stránky Dreamlandu a zostaviť nový plán jeho renovácie. Neráta však s tým, že stretne Zehru, ktorá je presným opakom. Keď sa dostane do jeho tímu, vďaka nešťastnej náhode pošle posilnená alkoholom omylom návrh, v ktorom kritizuje najdrahšiu atrakciu, akú park má a roztočí tým kolotoč, ktorý zmení jej aj Rowanov život. Podarí sa jej ukázať mu tie pravé hodnoty života?

Rowan zatrpknutý muž, ktorý nemal srdce. Tak by som ho opísala na začiatku. Bol Arogantný a protivný. Normálne som zo začiatku bola nahnevaná a chcela som ho vymeniť. Okolo seba šíril len negatívnu energiu, ktorá sa na mňa lepila ako smola a nevedela som sa jej striasť. Bola som s toho chvíľami frustrovaná a túžila som ho zmeniť. Áno zase sa vo mne ozýva tá dobrosrdečná stránka. Ako som neskôr zistila, prešiel si ťažkou minulosťou, ktorá ho poznačila a zobrala mu sny. Vedela som sa vžiť do jeho pocitov, keď bol malý chlapec. Je ťažké prísť v mladom veku o mamu a prizerať sa ako to otec nezvláda. Rád kreslil no okrem dedka ho v tom nikto nepodporil. Z otcom nemal dobrý vzťah, pretože Rowanove kreslenie nepovažoval za záľubu pre chlapca. V škole ho skôr využívali, lebo mal peniaze. Bolo mi veľmi ľúto, keď som si uvedomila, že som súdila predčasne. Postupne prišla jeho zmena a mňa zaplavil taký pocit šťastia, že to neviem ani opísať.

Zahra je osoba, ktorá vyžaruje okolo seba pozitívnu energiu. Za statným zovňajškom skrýva ťažkú minulosť, ktorá vás obarí ako horúca voda. Keď som si prechádzala jej minulosťou iba som neveriacky krútila hlavou. Prežila si nepekné veci a napriek tomu bola pozitívna, láskavá, dobrosrdečná a empatická. Verila na rozprávky a šťastné konce. Hľadala v druhých to dobré. Mala veľmi pekný vzťah so svojou sestrou. Vedela sa vcítiť do ľudí s inými potrebami. Mala však problém s dôverou. Chcela by som patriť do skvelej rodiny, ktorú mala Zehra.

Rowan a Zehra vytvorili skvelú dvojicu. Iskri medzi nimi lietali už od prvého stretnutia a ja som si nesmierne užívala ich spoločné scény. Boli z dvoch rozdielnych svetov a aj tak dokázali dať jeden druhému ten chýbajúci kúsok skladačky, ktorý im v živote chýbal. Prirástli k srdcu a budú mi chýbať.

Prostredie, v ktorom sa príbeh odohráva, je skvelé jedinečné a originálne. Autorka ho tak uveriteľne podala, že máte chuť si ísť kúpiť letenku na Floridu, aby ste tam mohli ísť zabaviť.

A teraz, keď som okúsila čaro Dreamlandu zvonka musím ešte pochváliť autorku za to, že dovolila nahliadnuť za oponu a ukázala nám čo sa dialo vo vedení Dreamlandu. Rozoberali sa tu financie, zázemie, renovácia parku a spokojnosť zamestnancov, ale aj zákazníkov.
Mohla som ako tichý pozorovateľ vniknúť do tímov kreativcov a rozvíjať svoju fantáziu, aj keď kreslenie nie je moja silná stránka.

Koniec bol priam dokonalý a ja už by som chcela držať v rukách pokračovanie, pretože na konci knihy máme kúsok úryvku.

Kúzelný čarovný príbeh vám stojí za prečítanie. Nesie v sebe silné posolstvá. Ja nemám slov proste dokonalosť .

Obálka a spracovanie knihy je úžasné.
Chcem veľmi pekne poďakovať, že mi vydavateľstvo poslalo knihu na spoluprácu.

Ivka14
02.08.2022 3 z 5

Zahra je definice sluníčka, vždy dobře naladěného a rozzáří celý pokoj. Skutečnost, že Rowan, který je také jejím šéfem, je úplným opakem, činí toto čtení mnohem zábavnějším. Vidět ho celého mrzutého a náladového, ale usmívat se pro ni a pro ni jedinou, je ta nejroztomilejší věc vůbec.

Ze začátku jsem měla trochu problém se do příběhu začíst, ale nakonec jsem ráda, že jsem to nevzdala. Bylo to moc hezké čtení a těším se na další díl, která bude o Declanovi.

petusska01
20.06.2022 5 z 5

No, mám dojem, že sa tu črtá celkom pekná séria o troch bratoch a prešibanom dedkovi zábavného parku. Prvý brat - Rowan je mi celkom sympatický, navonok drsniak bez srdca až kým nepríde tá pravá. Ako znie to ako klišé, aj je, ale Zahra so svojou rodinou je príjemná, radostná, osviežujúca a vtipná, takže o iskrenie a pútavé dialógy nie je núdza. Zápletka bola taká ako bola, koniec bol veľkým činom Rowanovho "zmäknutého" srdca. Ale opäť je to milé čítanie, jednoduché, prijemne vtipné, hravé a vďaka vystupovaniu aj ďalších dvoch bratov sa očividne máme na čo tešiť aj v ďalších dieloch.

2688
20.05.2022 3 z 5

Ale jo nenáročné, čtivé, lehká zápletka a sladký konec . Velké plus prostředí Žádné klišé kanceláře s velkou firmou ale Zábavní park.

láska erotika dědictví Downův syndrom poutě, lunaparky, zábavní parky

Lauren Asher
americká