Láska mezi řádky

Láska mezi řádky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517207/bmid_laska-mezi-radky-N7K-517207.jpg 4 299 69

Rowan. Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem udělal chybu, bylo už pozdě. Na lidi, jako jsem já, nečeká žádné „šťastně až navěky“. Protože nám je souzeno šťastné konce ničit. Zahra Když jsem v opilosti odeslala projekt kritizující nejdražší horskou dráhu v Dreamlandu, měla jsem za to dostat padáka. Místo toho mi Rowan Kane nabídl pracovní místo snů. Ale mělo to háček. Znamenalo to pracovat pro toho nejtvrdohlavějšího šéfa pod sluncem. Rowan byl protivný a nedotknutelný, ale mému srdci to bylo jedno. Dokud jsem neodhalila jeho tajemství. Teď je načase tohohle miliardáře naučit, že peníze nedokážou spravit všechno. A už vůbec ne nás. Láska mezi řádky je prvním dílem série tematicky propojených samostatných knih sledujících osudy tří bratrů z miliardářské rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The Fine Print , 2021

nina3905
30.04.2022 5 z 5

Nenáročné romantikuš čítanie, s jednoduchou zápletkou, so sympatickými hlavnými hrdinami, ktorí sa neustále doťahujú a iskrenie medzi nimi je neprehliadnuteľné. Určite si prečítam pokračovanie série.

lusitta05
22.04.2022 3 z 5

Bolo to celkom fajn. Akurát záver bol taký sladký až mi to vadilo. Druhý brat v ďalšom príbehu by mohol byť väčší drsniak.

dorkas
22.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Rowan vs. Zahra. Milionársky dedič zábavného parku vs. papuľnatá podriadená z tímu kreatívcov. A o zábavu je postarané :D
V prvej časi trilógie nám autorka predstavuje Rowana, jedného z troch vnukov, ktorému starý otec zanechal podiel v zábavnom parku Dreamland. Každý z vnukov však musí splniť určitý plán/podmienku, ktorú starý pán vo svojom závete stanovil. Rowanovou úlohou je zrenovovať park a predstaviť tento plán Rade.
Zahra bojuje s malou sebadôverou, porozchodovým sklamaním, pracuje v salóne krásy v Dreamlande a tajne sníva o tom, že sa jedného dňa stane členkou tímu Kreatívcov. Stačia 2-3 poháriky alkoholu, depka k tomu a milá Zahra v opitosti skritizuje najdrahšiu atrakciu Dreamlandu... Práve tento jej čin spôsobí ďalšiu lavínu udalostí...
Kniha je vtipná, svieža, medzi hrdinami to iskrí, užívala som si ich vtipné dialógy a slovné prestrelky, dlho som sa tak nenasmiala. Odporúčam všetkými desiatimi

Ralemo
21.04.2022 5 z 5

Nádherně napsaný příběh, i když ze začátku knihy jsem měla problém se začíst. Každopádně ani to mě neodradilo od dalšího čtení a nakonec musím říct klobouk dolů. Klasické téma šéfa a podřízené, každopádně zasazené do nádherného prostředí zábavního parku. Kniha měla vše, zajímavou zápletku, drama a šťastný konec. Líbí se mi vyprávění z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Je skvělé číst pocity Rowana a jeho postupné uvědomování, co je vlastně v životě důležité. Rozdíly mezi hlavními hrdiny jsou neskutečné, ale protiklady se přece přitahují. A jejich vzájemné přitažlivost nelze popřít. Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

Anna195
19.04.2022 5 z 5

Keď sa mi kniha dostala do rúk zaujala ma nielen skvelá anotácia, ale aj obálka a vnútorné spracovanie knihy. A k tomu všetkému autorka vymyslela pre mňa niečo zaujímavé, kdeže s prostredím zábavného parku v knihách som sa ešte nestretla, ale môžem len povedať, že Dreamland na mňa urobil veľký dojem. Je to niečo neokukané a myslím si, že vďaka tomuto si príbeh získa viacerých čitateľov.

Hlavné postavy Zahra a Rowan sú ako deň a noc, ale presne takéto postavy ma bavia. Zahra je také slniečko, ktoré rozžiari každú miestnosť svojou pozitívnou energiou, humorom či dobrosrdečnosťou. No Rowan je jej pravý opak, večne zachmúrený, podráždený, sebecký. A vďaka týmto protikladom vznikalo veľa zábavných situácií, no najmä tie ich doberačky som milovala.

Tu sa mi páčilo, ako sa Rowan po celý čas vyvíjal, a to vďaka Zahre, ktorá mu ukáže obyčajný život a vďaka nej zistí, akým mužom chce byť a aj to, čo je pre neho v skutočnosti dôležité. Nejde len o taký klasický romantický príbeh, tento príbeh ponúka toho omnoho viac, keďže Rowan a ani Zahra to nemali v živote ľahké. Niekedy som sa pristihla, že by som Rowana chcela jednoducho objať, keďže jeho život aj napriek značnému bohatstvu nebol taký, ako si mnohí mysleli.

Čo musím vyzdvihnúť je iskrenie, ktoré bolo medzi nimi od ich samotného stretnutia až po koniec. Mali medzi sebou úžasnú chémiu, ktorá sa popri čítaní nedala vôbec prehliadnuť, z každej prečítanej strany bolo cítiť, ako ich to k sebe ťahá.

Mňa si príbeh získal na plnej čiare, keďže práve takéto príbehy sú moja šálka kávy. A už teraz sa teším na ďalšiu časť, kde bude v hlavnej úlohe Declan.

evineckY
18.04.2022 4 z 5

Další klasická romanťárna - on bohatý podnikatel - ona chudá podřízená...
Jak se na konci dozvíme, bude pokračování s dalším bratrem.

zuzak82
18.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Rowan je nejmladší ze tří bratrů, kteří mají zdědit podíly v miliardovém podniku. Jejich děda však stanovil v poslední vůli pro každého vnuka úkol, který musí všichni splnit, aby získali svůj podíl.

Rowan má zjistit slabiny zábavního parku Dreamlandu a pak před radou předvést své nápady, jak vše zlepšit a být ještě úspěšnější. Pokud to rada odsouhlasí, získá podíl. Rowan má proto plán. Vytvoří skvělý projekt, získá podíl z dědictví, pak předá ředitelování někomu jinému a zmizí zase v klidu zpět do Chicaga.
Zamíří tedy do Dreamlandu, aby jako prozatimní ředitel vytvořil s kreativním týmem nezapomenutelné a nové atrakce.
A hned při první schůzi se setká se Zahrou, která v něm časem probudí dávno pohřebené kreativní nadání a spoustu pocitů, které nechce.

Velmi povedený první díl triologie. Kniha obsahuje několik žánrových klišé, ale když to autorka umí dobře zpracovat, tak je radost to číst.
Kniha je psaná z obou pohledu, takže hezky pomalu vidíte přeměnu v myšlení Rowana a je to mnohem uvěřitelnější než v jiných podobných knihách. Zahra je taky sympatická, i když je to skoro světice. Mezi oběma to jiskří už od začátku a erotické scény jsou dobře napsané. Takže doporučuji.

Těším se na další díl o nejstarším bratrovi Declanovi, kterému děda dal za úkol, aby si konečně našel manželku a dal světu dědice, jinak se nestane generálním ředitelem společnosti.

Vknihách
09.04.2022 5 z 5

Môj prvý kontakt s autorkinou tvorbou dopadol nad očakávania. Keďže sa jedná o prvú časť série,kde hlavnú úlohu v každej knihe stvárňuje jeden z bratov, je zjavné, že sa ešte máme na čo tešiť. Trilógiu odštartoval práve najmladší z bratov, Rowan. Už v úvode,pri prvom stretnutí so Zahrou, som sa uškŕňala. Lauren chémiu medzi postavami vie opísať doslova hmatateľne! Toto je jedna z podmienok, ktorú pri knižných vzťahoch mám. Ak iskry lietajú jedna radosť,moju priazeň si autorka udrží a príbeh hltám každú voľnú chvíľu. Ak máte radi playlisty ku knihám, v tejto si prídete na svoje. Zoznam skladieb vám isto navodí správnu atmosféru. Čaro zábavného parku, ktoré sa nesie celým dejom (keďže Rowan je jedným z dedičov Dreamland-u), nám neukáže len tú peknú stránku. Rozoberajú sa v príbehu financie, zázemie a spokojnosť zamestnancov, renovácie, udržiavanie očakávaní zákazníkov po dlhé desaťročia. Toto Asher zvládla perfektne! Nahliadnuť do zákulisia, nazerať cez plece kreatívnym tímom zábavného parku, nakuknúť do hlavy muža vo vedúcej pozícii….proste paráda! Veľmi sa mi páčilo rodinné zázemie Zahry a to,ako žili Dreamlandom. Premena Rowana bola očividná každou kapitolou, práve vplyvom Zahry a jej milej sestry. Ak máte radi striedanie pohľadov v kapitolách,Projekt snov vám ulahodí. No a na záver musím podotknúť, že obálka je krásna, pretože v jednoduchosti je krása. Kniha nie je nejaký tlsťoško,ale dejom si vás získa a zápletkami pripúta... nájdite si dostatok času, pretože toto je jeden z príbehov, ktorý sa dá prečítať na posedenie.

valika0302
04.04.2022 5 z 5

Doteraz som o Lauren Asher nevedela. Vďaka Pandore som sa o nej dozvedela a som neskutočne vďačná, pretože Lauren je výborná autorka. Mám už prečítanú aj druhú časť, tá je tiež skvelá. Túto sériu určite odporúčam každému, má zaujímavý námet a nebudete sa nudiť.
O tejto autorke som do nedávna vôbec netušila. Až po zverejnení edičného plánu vydavateľstva Pandora som ju objavila a hneď ma zaujala.

Dej je posadený do prostredia zábavného parku, kde Zahra pracuje ako súčasť kratívneho tímu a patrí medzi obľúbencov samotného vlastníka, teda starého otca Rowana a jeho ďalších dvoch bratov. Po jeho smrti títo bratia pri čítaní závetu zistia, že starý otec každému z nich zanechal podiel majetku, ktorý ale získajú až vtedy keď splnia úlohu, ktorú im napísal.

Rowanova úloha spočíva v tom, že má vymyslieť ten najlepší projekt pre zábavný park. Hneď prvé stretnutie Rowana a Zahry je celkom vyostrené, načrtáva sa nám tu vzťah hate to love, čo ja osobne v príbehoch milujem.

Postupne si ale k sebe nájdu cestu, aj keď Rowan v podstate skýva jedno tajomstvo pred Zahrou, pretože sa podľa mňa trošku hanbí priznať, že je v kreslení dobrý a že ho to baví, radšej sa hrá na veľkého netýkavého šéfa.

Koniec je samozrejme taký, ako by si každý v realite, no i v tomto príbehu prial a ja som nadmieru spokojná.

láska erotika dědictví Downův syndrom poutě, lunaparky, zábavní parky

Lauren Asher
americká