Milenka mého muže

Milenka mého muže https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210930/mid_milenka-meho-muze-BHQ-210930.jpg 4 169 61

Zjistíte, že je vám nevěrný. Odkráčíte středem, nebo začnete bojovat? Mia je přesvědčená, že našla svou životní lásku. Toho pravého. Muže, se kterým zestárne. Tohle přece žena pozná, ne? Textovka v Peteho telefonu ji krutě vyvede z omylu. Takže on má milenku... Jakmile přejde počáteční šok, Mia se rozhodne bojovat. Ne, nezahrne Peteho výčitkami ani ho neopustí. Vždyť oni dva patří k sobě! Plna odhodlání se snaží o své sokyni zjistit co nejvíc, aby ji mohla zničit. To by přece na jejím místě udělala každá. Postupně se Mia začne zamotávat do vlastních lží i nastražených pastí a čím dál víc ohrožuje to, co původně chtěla zachránit. Posedlost je vskutku špatný rádce a Mia zanedlouho začne váhat, jestli se nedopustila největší chyby ve svém životě. Jak ale v zoufalství poznat, že už jsme zašli příliš daleko?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

His other lover , 2008

veronika3072
11.03.2017 5 z 5

kniha naprosto dokonalá, neskutečně dobře čtivá, nemohla jsem ji odložit. škoda že má jenom dvě protože od ní bych chtěla celou knihovnu. styl jakým to podává až má dotyčná čtenářka pocit že čte svůj deník ,vtáhne mne to tak, že mám pocit jako bych udělala to samé co hrdinka..no nemam co dodat..prostě úžasné

Zuzanka46
08.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha, která se dobře čte a bavila mě od začátku až do konce. Ze začátku mi bylo hlavní hrdinky Mii líto, ale postupem času se mi svým chováním znechutila. I když ve výsledku dosáhla svého, tak je dle mého názoru jen otázkou času, než si její muž najde milenku novou a celý kolotoč začne nanovo.

Daenerys
08.11.2016 4 z 5

Milé, svěží, pěkně se to čte. Navíc dobrý námět, mám ráda tyhle vztahové příběhy, kde se ukazuje, jak v sobě máme my ženy někde zabudovanou takovou tu "mršku", kterou umíme velmi dobře použít, jde-li do tuhého - především vůči druhému pohlaví, které je naprogramované na přímější typ boje a proti holčičím záludnostem je leckdy téměř bezbranné.

deedulka
08.10.2016 4 z 5

Každý se vyrovná s nevěrou po svém a Mia se rozhodne nezabalit kufry, ale o svůj vztah bojovat. Bylo to zajímavé čtení, i když místy smutné a Mii mi bylo líto. A nebylo to tak předvídatelné, jak by se mohlo zdát.Celkově se mi příběh i zpracování líbilo.

misulka680
02.10.2016 4 z 5

Přečteno za odpoledne. Kniha nebyla zase tak špatná. Hodně ze života, o tom co jsme ochotni udělat pro udržení vzahu.

cz_lynn
22.09.2016 1 z 5

To se tak blbě četlo. Ke konci už to alespoň začalo mít spád... a stejně to na mě působilo poněkud neuzavřeně. Tahle knížka byla pro mě výrazný krok vedle. Chtěla jsem odpočinkovou nedetektivku a stejně mě obšťastnili retrospektivama. K četbě jsem se spíše nutila, jen abych měla knížku konečně za sebou.

michaela2523
21.07.2016 4 z 5

Čtivé oddechové letní čtení. Mírně tragikomický příběh, jež není předvídavý jako většina knih podobné tématiky. Atypický (ne)romantický příběh o tom, kolik jsme ochotni obětovat pro lásku.

evasamankova
09.07.2016 4 z 5

Dobře napsaný příběh o nevěře a o tom, co se vztahem může udělat. Co odpustit, a kdy jít o dům dál...? Konec vydařený, k celkovému průběhu děje se ideálně hodil. Čtivé, odlehčené a přeci celé pojaté vážně.

kozisek1
07.07.2016 5 z 5

Oddechovka na pláž.Jen otevřený konec,škoda.

Helena Lacková
12.05.2016 5 z 5

Chudák zoufalá žena, která by potřebovala odbornou pomoc, svoji lásku prožívá fanaticky a jjejí láska ji neni upřímně naplno vrácena přítelem

Alienn
24.04.2016 3 z 5

Po knize jsem sáhla jako po oddechovce, což se podařilo, četla se dobře. Hlavní hrdince jsem ze začátku snad i fandila, ale postupně už mě pak jen napadalo, jestli opravdu zachraňovat vztah, ve kterém nejsou děti, za každou cenu a že ten chlap za to ale vůbec nestojí.

Pajina68
12.04.2016 5 z 5

Mě knížka chytla od začátku a moc se mi líbila. Doporučuji.

Pája1965
02.04.2016 1 z 5

Dalo se, ale už nemusím.

sabinaK
23.03.2016 4 z 5

Milá, ztřeštěná knížka s koncem k zamyšlení :-) za 4*

petra4080
23.02.2016 2 z 5

Tak tahle knížka mě moc nebavila, začátek ještě ušel, ale dál se to táhlo a konec mi připadal docela odfláknutý. Hlavní hrdinka je pěkně pošahaná, vůbec jsem jí nepřišla na chuť, k dočtení jsem se musela vyloženě nutit.

DK197
22.11.2015 3 z 5

Kniha rozhodně nebyyla špatná. Plná žárlivosti a šílenosti. Jako by to na mě dýchalo. Jen bych konec nenechávala tak otevřený...

Jane100
25.10.2015 5 z 5

Kniha mě příjemně překvapila. Takové psycho - kdo s koho.
Určitě si tuto knihu přečtěte, stojí za to.

prcekp6
16.10.2015 4 z 5

kniha se mi moc libila ale přišlo mi že ten konec by trošku nedomyšlenej.

Modrásek16
05.10.2015 3 z 5

Celkem dobrá oddechovka. Ale je pravda, že jsem četla i lepší.

HDosoudilová
31.07.2015 4 z 5

Další skvělá oddechovka. Zhltla jsem ji za dva dny, jelikož jsem se o ní nemohla odtrhnout. Četla se skvěle, i když chvílema byl děj docela přehnaný. Ale tak už to bývá, když je člověk zoufalý.

nevěra pro ženy partnerské vztahy

Lucy Dawson
britská
2014  74%Milenka mého muže
2015  72%Ten, kdo odešel

Kniha Milenka mého muže je v