Ten, kdo odešel ekniha

Riskovala byste budoucnost kvůli jedné noci s minulostí? Molly Greeneová má všechny důvody být se svým životem spokojená. Nechce nic měnit. Chce, aby všechno zůstalo tak, jak je. Její manžel Jack má jiný názor. Rád by založil rodinu, ale Molly se na to necítí připravená. Neschopnost učinit tak zásadní rozhodnutí začne nahlodávat doposud fungující vztah. Rozčarování narůstá na obou stranách... V náhlém hnutí mysli se Molly rozhodne pro malou revoltu: pošle zprávu bývalému příteli. Co na tom, že nezávazně pozdravíte člověka, se kterým jste pár let sdíleli život? Jste přece dospělí a víte, co děláte. Nebo si to aspoň myslíte. Molly svého unáhleného činu okamžitě lituje. To ovšem ještě netuší, jakou lavinu událostí ona zdánlivě nevinná zpráva spustí. Z Mollyina poklidného života se postupně stává peklo......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/240785/ten-kdo-odesel-240785.jpg 3.788
Vydáno: (ekniha), Domino

The One That Got Away

Kniha Ten, kdo odešel

kob

Hlavní hrdinka se chová jako sedmnáctiletá, přitom už je jí přes třicet a motiv Leova chování jsem vlastně nějak nepochopila.

marci137
08.12.2018

Postav v knize moc není, takže se dobře čte. Nemusí se u knihy ani přemýšlet :)
Konec se mi zdál uzavřený poměrně dost rychle, ale i tak byla fajn a klidně si ji někdy přečtu zas.

SPOILER: Děj dobrý, chvíli mi nedocházelo, že je její bývalý vlastně takový stalker.

xena_petra
29.10.2018

Kniha byla dobrě napsaná, moc se mi líbila, ale konec se mi zdál nedokončený a další díl není (nebo jsem ho alespoň nenašla). Každopádně knihu doporučuji.

Zlatinka.Emilly
28.10.2018

Zezačátku mi kniha připadala bláznivá, zvláště úvodní komunikace tří kamarádek, které se jevily jako puberťačky. Nakonec se z toho vyvinul docela zajímavý příběh. I když se příběhem měla táhnout temná dějová linka, já v tom žádný "masakr" nespatřila. Prostě obyčejný život obyčejných lidí s obyčejnými životními úskalími a jeden blázen navrch. Nic, co by mě mělo zastavit k přemýšlení, jestli se pro mne po přečtení této knihy, stane Facebook něčím nebezpečným.

blonďatá.luc
03.08.2018

Další zklamání, v poslední době je jich nějak moc na můj vkus. Na knížku jsem se po přečtení knihy Milenka mého muže neskutečně těšila, bylo to něco takového jiného, zajímavého, čtivého. To bohužel nejde říct o této knize. Přišlo mi, že děj téměř neexistuje a i když to je spíše takový společenský román/román pro ženy, čekala jsem, že tam těch komplikací bude více, že to bude například více vyhrocené nebo alespoň lépe popsané. Přesto si kniha 3* zaslouží, protože místy byla čtivá a to finále mě docela překvapilo (i když mě úplně neoslnilo) - jen bych ocenila o pár stránek více, třeba nějaký epilog o rok později nebo něco podobného.

flowerrose
20.05.2018

Kniha též nepatří mezi mé oblíbené žánry,nicméně dobře se mi četla,měla spád.
A jak bych ji posoudila?No,když to budu brát ryze objektivně,tak poukazuje na to,že nikdy vlastně nevíte,co se skrývá za motivem jednání člověka.Někteří lidé jsou svým jednáním tkzv.průhlední,druzí nám dají trošku zabrat,než je pochopíme a pak tu máme asi tak to 1% procento osob s psychopatickými rysy.Tito lidé jdou pro neznalé osoby odhalit jen velmi těžko.Neboť jsou to mistři manipulace s okolím a často ani oni sami nevědí proč vlastně hrají tu "hru".A to je možná i odpověď na otázku.....proč ji nenechal na pokoji?Protože to byl prostě psychopat.Řekla bych,že autorka i tak trochu poukazuje na skryté nebezpečí sociálních sítí,virtuální komunikace,kde opravdu nelze odhadnout,kdo je právě na druhé straně chatu natož ještě odhalit jeho skutečné záměry......A to i když si myslíme,že adresáta dobře známe.

Synysterka
26.02.2018

Kniha je mimo můj žánr, ale chtěla jsem nějaký oddych a oddych jsem dostala, kniha se mi líbila, akorát konec nějaký urychlený, čekala bych ho trochu rozvedenější, každopádně mě kniha nezklamala.

petra4080
23.08.2017

Neumím vysvětlit co přesně mi na knížce nesedí, ale je to přítomné v celém příběhu.
Konec byl příliš rychlý a podivný.
Číst se to dá, ani jsem se přímo nenudila, ale....

Poslední výročí
Poslední výročí