Milenci & mstitelé

Milenci & mstitelé https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246406/mid_milenci-mstitele-NZn-246406.jpg 4 78 8

Vezměte jednoho mstivého stárnoucího finančního magnáta a tři šarmantní ctižádostivé syny, přidejte jednu naivní dceru z bohaté rodiny, jednu snad slavnou budoucí zpěvačku a jednu britskou lady. Pak přisypte špetku ruské mafie, pár zrnek výstředního sexu, vše zasaďte do pohádkově pestrého a oslnivého prostředí, okořeňte několika vraždami – a uvaříte strhující, napínavý a lehce šílený příběh, tak typický pro Jackie Collinsovou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Lovers & Players , 2006

Dédečko75
04.11.2023 5 z 5

Rád si přečtu znovu

koki.veru
14.05.2016 5 z 5

Opravdu skvělá knížka. Spoustu postav, u kterých mi tedy chvíli trvalo, než jsem se nějak zorientovala. Spousta napětí, lásky, celebrit a skandálů. Přečteno jedním dechem, vždycky jsem se těšila, abych si urvala aspoň chvíli třeba jen na jednu kapitolu. Neustále se něco dělo, knížka plná akce a napětí. Druhá knížka od této spisovatelky, a už teď se těším na další.

alena67
13.01.2016 3 z 5

příjemné počtení, novodobá pohádka o Popelce, ale jinak dobrý

helenkan
27.08.2015 5 z 5

Ještě se mi nestalo,že by mě nějaká knížka od Collinsový zklamala.Bylo to super počteníčko.Taková nenáročná oddechovka, ve které je od všeho trochu.Dobře se čte.

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Velmi dobře se čte.

MissBlack
15.08.2012 4 z 5

Další povedený kousek. Jett byl můj oblíbenec a pár překvapení v ději se taky našlo:-)

Aaaannnn
11.04.2012

děj knihy se převážně točí okolo násilí a sexu, což na mě bylo chvílemi až moc... ale jinak zajímavá kniha a jsem ráda že jsem jí četla.

astarte
30.11.-0001 4 z 5

Milenci a mstitelé je příjmně napsaná kniha, ve které se zajímavě prolíná několik dějových linií. Pravda, všechno spěje k celkem jednoznačnému cíli a konec je "kýčovitě šťastný" (pro většinu postav), ale jako oddychová kniha, splní tato svůj účel. A teď šup zpátky do reality....

Nevada bratři

Jackie Collins