Stanforthská tajemství ekniha

Lady Chloe Stanforthová je teprve třiadvacetiletá vdova, která spravuje rodové sídlo Delamere Hall po manželově smrti úplně sama. Ačkoli k velkému domu u moře nesmírně přilnula, bude si muset najít nové útočiště, protože sídlo zdědil manželův příbuzný Justin Delamere, jehož kdysi tajně milovala. Její situaci navíc komplikuje řada záhadných, nevysvětlitelných událostí, které se odehrály během uplynulých dvanácti měsíců. Justin Delamere, který se nedávno vrátil z války, doufá, že se konečně bude moct ucházet o krásnou Chloe, ale místo toho je nucený najít v Delamere Hallu ztracené dokumenty, které mohou usvědčit Chloe z vlastizrady, a možná dokonce z vraždy. Oba mladí lidé musí svést osudový vnitřní boj: Může Justin věřit ženě, po níž vždy toužil? A může se Chloe svěřit se svými tajemstvími muži, na němž závisí celý její budoucí osud??...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287676/stanforthska-tajemstvi-e2M-287676.jpg 3.725

Milenci a dámy (1.)

The Stanforth Secrets

Vydáno: (ekniha), Baronet

munka

Oddychové čítanie. Nesklamalo, ale ani neoslnilo. Čítala som od tejto autorky už aj lepšie. Ale ako napísala TaLu ide o knihu, ktorú napísala Beverley na začiatku svojej tvorby. Určite si prečítam aj ďalšie knihy z tejto série.

Terisek99

Úžasná kniha. Doporučuji přečíst.

palomakatka
23.05.2017

Neni to spatna kniha,ale jsou i lepsi.

TaLu
09.09.2016

Tato série, kterou autorka napsala již dříve, má pomalejší tempo a zajímavě "tlumenou" erotiku. Chvílemi ten děj tak trochu "přešlapuje stále na místě", ale musím říci, že pro mne bylo velmi zajímavé sledovat, jak autorka psala na začátku své tvorby. I příběh se mi líbil a hlavní hrdinové rovněž. Nejpřitažlivější byla babička.

alzbeta4340
06.06.2016

K odpočinku a vyčištění hlavy pro toho, kdo to má rád, proč ne. Nic moc originálního, ale je tam špetka humoru a se špiony se tentokrát autorka udržela ve snesitelných mezích. Hlavní dvojice, Randy i babička jsou sympatičtí.

*Pájuše*
27.05.2016

Kniha mě zaujala svou anotací, to byl taky důvod, proč jsem si ji v knihovně půjčila. JB jsem už četla, ale většinou mě nedokázala oslovit natolik, abych si její knihy užila.
Tahle kniha to však dokázala... alespoň do čtvrtiny knihy. Pak moje nadšení rychle opadlo, protože tahle kniha nebyla nijak výjimečná. Spíš tuctová.
Mojí největší výtkou byla skutečnost, že celý příběh - až na jednu jedinou kapitolu a dvě jednohubky - to vyprávěla hlavní hrdinka. Asi na sedmé kapitole jsem pochopila, že se vyprávění z pohledu Justina prostě nedočkám, ale malá naděje ve mě zůstávala až do hořkosladkého konce. Byla jsem opravdu zklamaná, hlavní hrdinka spřádala konspirační teorie, až jsem se mínila ukousat nudou a kniha pro mě ztratila kouzlo. Dočetla jsem ji, nicméně už jsem si ji vůbec neužívala.
Navíc, hlavní hrdinka mi přišla krapet zpomalená - když vidíte malé dítě, nevzbuzuje to ve vás takové rozněžněné pocity? * SPOILER * Hlavní hrdinka si to uvědomila až na konci knihy. A nejhorší na tom byla skutečnost, že to byl její příbuzný.Nad tím mi vážně zůstává rozum stát. * KONEC SPOILERU *
Co se týče lechtivých chvilek - kromě pár polibků, žádnou postelovou scénu tam nenajdete. Což mi přijde divný, vzhledem k tomu, jak na mě působil Justin (a hlavní hrdinka). Nicméně, nevadilo mi to. Jen ta skutečnost, že oba dokázali tak dlouho čekat... Hmm, hmf. No... neskousnu to.
Což mě přivádí ještě k jedné výtce - ten vztah mezi nimi... působilo to na mě vyloženě divně. Nepřipadalo mi, že by se mezi nimi ta láska utvářela (ano, chápu, byla tam již dříve, ale vlivem skutečností musela ustoupit do pozadí), spíš mi přišlo, jako kdyby je autorka postavila před hotovou věc a ty dva, jako magnety se stejným pólem, nutila, aby byli spolu.
Kniha nebyla špatná, na odreagování bomba, ale asi bych už po ní znovu nesáhla. :-/

havrmoni
11.04.2016

Klasická červená knihovna se ,;špionážní"zápletkou. Hezky se to čte a je tam i humor. Na rozdíl od jiných knih této autorky tam nejsou erotické scény a podobně jako v knize Milenci a dámy,to vůbec nevadí. Chloe je fajn,Justin je miláček k sežrání,ale nejvíc se mi líbil Randal a o něm by si ráda přečetla. Objevují se tam známá jména,ale už nevím odkud je znám :) a do které knihy nebo série je zařadit.

Anglie historické romance

Jo Beverley