Stanforthská tajemství ekniha

Lady Chloe Stanforthová je teprve třiadvacetiletá vdova, která spravuje rodové sídlo Delamere Hall po manželově smrti úplně sama. Ačkoli k velkému domu u moře nesmírně přilnula, bude si muset najít nové útočiště, protože sídlo zdědil manželův příbuzný Justin Delamere, jehož kdysi tajně milovala. Její situaci navíc komplikuje řada záhadných, nevysvětlitelných událostí, které se odehrály během uplynulých dvanácti měsíců. Justin Delamere, který se nedávno vrátil z války, doufá, že se konečně bude moct ucházet o krásnou Chloe, ale místo toho je nucený najít v Delamere Hallu ztracené dokumenty, které mohou usvědčit Chloe z vlastizrady, a možná dokonce z vraždy. Oba mladí lidé musí svést osudový vnitřní boj: Může Justin věřit ženě, po níž vždy toužil? A může se Chloe svěřit se svými tajemstvími muži, na němž závisí celý její budoucí osud??...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287676/stanforthska-tajemstvi-e2M-287676.jpg 3.839

Milenci a dámy 1.

Vydáno (ekniha), Baronet

The Stanforth Secrets, 1989

Kniha Stanforthská tajemství

moudivlacek
22.06.2019

Krásný romantický příběh, ale i já jsem četla lepší. Každopádně jsem raději měla Justina a Randala a babičku Chloe, než Chloe samotnou. Přišli mi víc přirození, upřímnější. Je ale pravda, že Chloe si zas uměla přiznat, že díky své rodině nemusela poznat chudobu a její problémy. Jsem zvědavá, co bude dál.

01.03.2019

Od Beverly jsem četla lepší knížky. Nebylo to špatné, ale je tam prostě to ale!! Čekala jsem od příběhu zkrátka víc. Jinak souhlasím s komentáři, babička byla i za mě nejlepší.

rampapa
06.01.2019

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

munka
04.05.2018

Oddychové čítanie. Nesklamalo, ale ani neoslnilo. Čítala som od tejto autorky už aj lepšie. Ale ako napísala TaLu ide o knihu, ktorú napísala Beverley na začiatku svojej tvorby. Určite si prečítam aj ďalšie knihy z tejto série.

Terisek99
18.03.2018

Úžasná kniha. Doporučuji přečíst.

palomakatka
23.05.2017

Neni to spatna kniha,ale jsou i lepsi.

TaLu
09.09.2016

Tato série, kterou autorka napsala již dříve, má pomalejší tempo a zajímavě "tlumenou" erotiku. Chvílemi ten děj tak trochu "přešlapuje stále na místě", ale musím říci, že pro mne bylo velmi zajímavé sledovat, jak autorka psala na začátku své tvorby. I příběh se mi líbil a hlavní hrdinové rovněž. Nejpřitažlivější byla babička.

alzbeta4340
06.06.2016

K odpočinku a vyčištění hlavy pro toho, kdo to má rád, proč ne. Nic moc originálního, ale je tam špetka humoru a se špiony se tentokrát autorka udržela ve snesitelných mezích. Hlavní dvojice, Randy i babička jsou sympatičtí.

Ztracené světlo
Ztracené světlo