Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 775 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

Veronica.Faye
06.10.2021 4 z 5

Kniha sa čítala veľmi dobre, bolo to také svižné. Bolo to práve tým, že kapitoly boli kratšie a tak som ich hltala jednu za druhou. Išlo o naozaj rýchle a vtipné čítanie, ktoré mi padlo vhod. Navyše som neobjavila žiadne hluché a nudné momenty. Je ale pravda, že niektoré časti príbehu boli predvídateľné, ale mne to nevadilo. Občas sa v knihe vyskytli aj smutnejšie momenty, avšak striedali sa s tými vtipnými scénami a doťahovačkami, ktoré ma fakt bavili a nasmiala som sa. Čo sa týka postáv, obľúbila som si ich celkom rýchlo. V knihe ma prekvapil naozaj nečakaný zvrat, po ktorom som si nebola istá, aký záver mám čakať. Ten ma samozrejme nesklamal, bol milý a vtipný, presne v duchu celej knihy. Ak teda vyhľadávate príjemné a vtipné oddychovky, odporúčam Vám siahnuť práve po tejto knihe.

Terez9119
22.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Ne, prostě Penelope ne. Druhá knížka od stejné autorky a stejně slabé. Na začátku se do sebe zamilují a do konce je to nepřejde. Žádné zvraty, skoro žádný děj. A příšerně přeslazený konec. Simon je další z řady dokonale dokonalých mužů, co dělají všechno správně, Bridget je fajn máma osmiletého kluka. Navázání od začátku úžasného vztahu syn-hlavní hrdina samozřejmostí. Mám ráda romantické oddechovky, ale tohle bylo na mě moc a několikrát jsem se přistihla, jak protáčím oči.
Co mi taky vadilo, byly černobílé postavy. Hlavní hrdinové jsou úplně bílí, některé ženy zase úplně černé. Třeba charakter Giny byl úplně plochý a nevyužitý. Škoda.
A zápletka s manželem se mi vůbec nelíbila, autorky si ji mohly klidně odpustit. Není přece třeba mrtvého manžela takto očernit, aby bylo jasné, že hrdinka stoprocentně patří k hrdinovi. Přece není nic špatného na tom někoho milovat a v dobrém na něj vzpomínat, a přesto najít novou lásku. Krásně se s tím vyrovnala třeba Lisa Kleypas v Ďáblově dceři. Tenhle vývoj mi ale přišel úplně zbytečný a do jisté míry mi tu knížku zkazil.

bafuskyBaf
03.09.2021 5 z 5

Zase jsem s touto knihou nesáhla vedle... Přečteno za chvíli...Moc se mi líbil Simon a i Bridget...Mezi nimi to fungovalo...Takže plné hodnocení..:-)

Evule114
27.08.2021 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale hned na první stránce jsem měla pocit Deja vu, že už jsem příběh četla, což byla blbost, ale udělala to scénka s kalhotami, pak ještě jedna později s rudou rtěnkou, ale nevzpomněla jsem si v jaké knize to už zaznělo. Každopádně příběh byl moc milý na deštivé odpoledne úplně ideální. Sice je opravdu předvidatelný, ale vůbec to ničemu neuškodilo. Já si ho naplno užila a s klidným svědomím můžu doporučit.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Tohle byla slušná jízda..Taková vtipná,lehce erotická oddechovka..Bylo to trošku předvídatelné,ale to mi nevadilo..tajemství, které vyplulo na povrch při soudním procesu jsem teda nečekala vůbec žádné extra drama tam neproběhlo,což mě trošku mrzí,protože já pro dramata žiju Obě hlavní postavy jsem si oblíbila hned od začátku...oba sympaťáci..škoda že u nás v nemocnici nemáme taky takové doktory,hned by se do té práce chodilo s větším elánem :DD

anna7852
10.08.2021 5 z 5

Nečekala jsem,že se mi kniha bude líbit tolik,po předchozím docela zklamání knihy od Penelope,ale moc kásný příběh :)

ElaMi
05.08.2021 3 z 5

Autorky mám veľmi rada, sú dobré v tom čo píšu, takže opäť skvelý kúsok. Knihu som prečítala behom dňa. Nemôžem povedať, že ma nejak extrémne nadchla ale bavila ma. Príjemné prostredie, postavy tiež super, dej taký neutrálny, že som nejak veľa emocií neprežívala, ale pekne som si pri nej odpočinula.

knihomolkaJani
20.07.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha! Tyto autorky nikdy nezklamou. Líbilo se mi i doktorské prostředí. Nejprve jsem si nebyla úplně jistá tématem starší žena s dítětem a o něco málo mladší muž, ale nakonec mi to vůbec nevadilo.
Přečteno jedním dechem a mohu jen doporučit!

martina1797
13.07.2021 3 z 5

Hezké, takové vyloženě letní odpočinkové čtení.

Ella161
08.07.2021 4 z 5

Tohle duo mám ráda. Autorkám to spolu svědčí a jejich příběhy vždy čtu s chutí. I když mě tenhle příběh nějak neoslnil, tak jsem si u něho krásně odpočinula a nasmála se. Takže čtení cíl splnilo, protože od tohohle se nedá očekávat něco vážného nebo k zamyšlení (alespoň co se jejich společné tvorby týče. Samotné knihy od Keeland? To už je jiná).

Simon byl fakt skvělý. Byl opravdu vtipný a takový roztomilý. Sice se mi k Bridget vůbec nehodil, protože každý byl úplně jiný, ale… Možná v tom hrálo roli také to, že Simon byl o 4 roky mladší, takže na tom byl mentálně úplně jinak. Například ty jeho sexuální narážky a flirtování, občas i nevyspělé chování. Ano, smála jsem se u toho, ale když nad tím tak zpětně uvažuji, tak to nebylo vůbec vhodné, vezmu-li v potaz, co se Bridget stalo a čím si procházela. Pro ní to ale vlastně bylo takové odreagovaní, což opravdu potřebovala. Nicméně se nemohu zbavit pocitu, že ty dva být spolu prostě neměli. Prostě se mi k sobě nehodili. Každopádně musím uznat, že s jejím synem to uměl dobře a celkově s lidmi. Ještě aby ne, když to byl doktor, ale potkat takového doktora…. to by byl zázrak

Oceňovala jsem prostředí, jaké autorky pro svůj příběh vymyslely. Já jdu na praxe do nemocnice v září, takže bylo fajn o tom číst. Ačkoliv je pravda, že nejspíš budu zklamaná, když tam na žádného sexy svalnatého vtipného blond doktora nenarazím.

anetka.repova
07.07.2021 5 z 5

Tak toto spojení dvou autorek mám ráda. Od jejich knih toho moc nečekám. Krásné příjemné odreagování.

KikušBr
15.05.2021 5 z 5

Děj knihy byl celkem předvídatelný, ale je to příjemné a oddechové čtení.

Raislin
04.05.2021 5 z 5

První scéna s háčkem mě naprosto odrovnala. Smála jsem se i konverzaci o dnech na kalhotkách! To bylo parádní! Zbytek příběhu předvídatelný. Ale i tak hezké romantické čtení!

Dela90
30.04.2021 5 z 5

Já to prostě nechápu, jak tahle autorská dvojice píše tak božsky. Tahle knížka byla jako ta nejsladší bonboniéra s úžasnou náplní, která se vám vryje do chuťových pohárků na sakra dlouho. Ještě budu dlouho vzpomínat. :-)

Vendulik
28.04.2021 2 z 5

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. V příběhu není pořádná zápletka. A ani jsem se u této knihy ani jednou nezasmala. Konec byl v celku zajímavý.

Čekala jsem tedy více a za mě tady nejslabší kniha těchto autorek.

splaty
10.04.2021 2 z 5

Čtivé, na konci oslazené.

lihate
14.03.2021 5 z 5

Já moc nechápu, čím to tohle autorské duo dělá, ale jejich příběhy jsou prostě senzační. Jediné co vlastně nepobírám je, proč musí všechny jejich knihy mít tak šíleně strašné obálky. Pokaždé se bavím a kniha mi nejde odložit, ale zároveň chápu, když ji díky obálce někdo ani neotevře. Ty příběhy mají přesah, oproti jiným erotickým románům a celkem silný děj. Bridget jsem si oblíbila, vtipná, spontánní, ochranitelská, se smyslem pro humor i trochu trapnosti. To se vždy cení. Simon je typický krasavec. Což je vždycky zábava číst. Navíc je charismatický, trochu praštěný, inteligentní a všechno, co by správný kluk měl být. Celý příběh se mi moc líbil. Bavilo mě prostředí, bavili mě dialogy, líbila se mi zápletka a vlastně celkově byla kniha parádní.

"Největší riziko je do žádného nejít."

"Domov není hromada cihel. Domov je místo, kde jsi šťastný."

Kobzíci
05.03.2021 2 z 5

Od třičtvrtě knihy mi to už přišlo zbytečné a extra doslazené.

BlankaHill
06.02.2021 5 z 5

Spojení těchto dvou autorek funguje báječně. Čtivé, sexy, vzrušující. Ideální odpočinkové čtení, kterému nemám co vytknout.

JanuldaN
30.01.2021 2 z 5

Nedokázala jsem se začíst. Normálně takovou knihu přečtu za odpoledne, max dva dny. Tady jsem se do čtení musela nutit. Snažila jsem se přijít na to, čím to bylo? Žádná pořádná zápletka? Nic, co by mne chytlo za srdce? Velká klišé? Asi jsem se jednoduše nevcítila do hlavních postav...