Mezičas

Mezičas https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41346/mid_mezicas-TLh-41346.jpg 4 19 5

Mezičas - tak nazývá Hedvika Langrová období, kdy se z dívky mění v mladou ženu. Období, kdy její vrstevnice tráví mládí nejenom ve školních lavicích, ale také na diskotékách a mejdanech a prožívají zatím většinou nezávazné a pomíjivé lásky. Heda však doplatí na svou naivitu a zamiluje se do toho nejméně vhodného muže ze všech. Po krachu krátkého vztahu musí napnout všechny síly, aby dokázala čelit nezáviděníhodnému osudu svobodné matky studentky, která se náhle ocitá bez rodičů, prostředků, sama na všechny potíže a starosti...... celý text

Emik87
19.02.2024 4 z 5

Knížka se četla moc dobře. Hlavní hrdinku na jednu stranu obdivuju, jak to všechno zvládla. Ale na druhou stranu, co čekala?

ZNellyZ
02.10.2023 3 z 5

Po dlouhé době jsem od této autorky přečetla něco, co má hlavu a patu. Samozřejmě, dalo by se s příběhem vyhrát lépe, ale je to jedna z těch povedenějších knih, které autorka napsala.

TaLu
27.09.2022 4 z 5

V současné době pětisetstránkových knih působí knihy paní spisovatelky jako jednohubky.
Život ve zkratce si na nic nehraje, jde o příjemné vyprávění o starostech mladé ženy.
Dvakráte k letní odpolední kávě a je přečteno.

Ann98
11.11.2017 5 z 5

Pěkná knížka. Hlavní hrdinku Hedviku jsem obdivovala za sílu, s jakou se se vším vyrovnala. Ztratit "oba" rodiče, pokračovat ve studiu s dítětem na krku, to chce hodně síly a odvahy. Na druhou stranu, byla naivní, když si myslela, že láska s profesorem je ta pravá, a že právě od něj by se mohla dočkat pomoci. Takhle to nefunguje ani ve skutečnosti, bohužel.

1v8na
10.10.2014 4 z 5

Moc pěkné apoučné. obdivují Hedu, jak se vyrovnala se ztrátou rodičů, zvládla dodělat školu a ještě vychovat dítě.

Zuzana Francková
česká, 1951