Měsíc v sedle

Strhující román od autorky populární série Kůň za dolar! Dívka na útěku před zákonem. Kluk, který chce zachránit svému tátovi život. Měsíc trvající koňský závod v tom nejnáročnějším terénu na západě Ameriky, který oba chtějí vyhrát. Zvítězit ale může jen jeden. Bude štěstí přát Alex, nebo Willovi? Kdo z nich vydrží nesmírně náročný měsíc v sedle? A jak s tím vším zamíchají jejich vzájemné city? Projeďte s nimi v koňském sedle nespoutanou divočinou amerických národních parků!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293729/mesic-v-sedle-q50-293729.jpg 4.840
Dobrodružné, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

The Glory, 2015

Kniha Měsíc v sedle

Snehulajn

Tato kniha mě zaujala obálkou a doporučením a musím říct, že je to velmi krásný, dokonalý příběh vyprávěný ze dvou různých pohledů, ve kterém nesmí chybět nádherné prostředí s koňmi.

K3L49
22.09.2019

Úžasná kniha

WeirdoAnne
31.08.2019

Absolutně nepřekonatelný příběh s koňmi. M-I-L-U-J-U! Nádherný příběh se sympatickými postavami. Čtivé, nemám co vytknout. :3

veronikahessy
11.04.2019

Na knihu jsem narazila na internetových stránkách antikvariátu 11, když jsem hledala příběhy o koních. Mohla by být klidně delší, jelikož se mi dost líbila :) Pokud milujete koně, je to kniha pro vás :-)

Eliška1235
20.02.2019

Kniha byla velmi napínavá hned od začátku byl to moje kniha která nepatří do fantasy a to je jich málo.

Kajusa325
15.12.2017

Super kniha určitě doporučuju

Horselen
10.11.2017

Autorka má neuvěřitelnou schopnost psát velice poutavě. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Myslím, že mluví z duše spousty koňáků, kteří někdy toužili po podobném dobrodružství.
Ačkoli ne všechny věci byly zcela reálné, kniha se mi moc líbila.

Slugterra
23.05.2017