Měsíc v sedle

Strhující román od autorky populární série Kůň za dolar! Dívka na útěku před zákonem. Kluk, který chce zachránit svému tátovi život. Měsíc trvající koňský závod v tom nejnáročnějším terénu na západě Ameriky, který oba chtějí vyhrát. Zvítězit ale může jen jeden. Bude štěstí přát Alex, nebo Willovi? Kdo z nich vydrží nesmírně náročný měsíc v sedle? A jak s tím vším zamíchají jejich vzájemné city? Projeďte s nimi v koňském sedle nespoutanou divočinou amerických národních parků!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293729/mesic-v-sedle-q50-293729.jpg 4.924

The Glory (2015)

Dobrodružné, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Kajusa325
15.12.2017

Super kniha určitě doporučuju

Horselen
10.11.2017

Autorka má neuvěřitelnou schopnost psát velice poutavě. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Myslím, že mluví z duše spousty koňáků, kteří někdy toužili po podobném dobrodružství.
Ačkoli ne všechny věci byly zcela reálné, kniha se mi moc líbila.

Slugterra
23.05.2017

Skvělá kniha! Podle mě je tato kniha ta nejlepší jakou Lauren kdy napsala! :-D

Milovnicekoní
06.05.2017

Tato kniha je má nejoblíbenější. Děj je opravdu krásný a napínavý. Autorka píše nejlepší knihy o koních a umí děj pěkně popsat. Tuto knihu doporučuji všem milovníkům koní ;).

Kiwi24
20.04.2017

Konečně to někoho napadlo! Napsat jednodílový román s koňmi! Líbilo se mi to na 1000000000000000000000%.

Tinoušek
31.12.2016

Skvělá knížka... Děj se spádem, více méně realistický děj a hlavně konečně koňská knížka, ve které je překlad, který dává i zkušeným koňákům smysl (překladatel zná slova jako uzdečka, podbřšník, ohlávka, správné chody koně,...) ! Rozhodně doporučuji k přečtení :-)

Oveczky
27.12.2016

Úžasná kniha, stejně jako všechny od L. Johnové. Žasla jsem nad vztahem Willa a Shiraz, chytlo mě to za srdce :)

židlička
24.11.2016

Jsem z knížky paf, uchvátila mě, jsem ráda, že se ke mě dostala :)

nela5266
16.09.2016

Snad nejlepší kniha, kterou jsem četla. Rozhodně si zakoupím více titulů této autorky. Příběh mě natolik uchvátil, že nad tím pořád přemýšlím :)

Dikyld
13.08.2016

Miluji tuhle knížku stejně, jako trilogii Kůň za dolar a vřele doporučuji nejen tuhle knihu, ale i ostatní knihy od této báječné autorky.

Natálie.
27.07.2016

Za mě se jedná o zatím nejlepší koňskou knihu, kterou jsem přečetla a že jich bylo dost.
Měsíc v sedle je opravdu krásný a emotivní román. Mně osobně chytil za srdce a čtení jsem si opravdu užívala.

Lauren St John

Lauren St John