Měsíc v sedle

Strhující román od autorky populární série Kůň za dolar! Dívka na útěku před zákonem. Kluk, který chce zachránit svému tátovi život. Měsíc trvající koňský závod v tom nejnáročnějším terénu na západě Ameriky, který oba chtějí vyhrát. Zvítězit ale může jen jeden. Bude štěstí přát Alex, nebo Willovi? Kdo z nich vydrží nesmírně náročný měsíc v sedle? A jak s tím vším zamíchají jejich vzájemné city? Projeďte s nimi v koňském sedle nespoutanou divočinou amerických národních parků!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293729/mesic-v-sedle-q50-293729.jpg 4.737
Dobrodružné, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež

22.09.2019

Úžasná kniha

WeirdoAnne
31.08.2019

Absolutně nepřekonatelný příběh s koňmi. M-I-L-U-J-U! Nádherný příběh se sympatickými postavami. Čtivé, nemám co vytknout. :3

veronikahessy
11.04.2019

Na knihu jsem narazila na internetových stránkách antikvariátu 11, když jsem hledala příběhy o koních. Mohla by být klidně delší, jelikož se mi dost líbila :) Pokud milujete koně, je to kniha pro vás :-)

Eliška1235
20.02.2019

Kniha byla velmi napínavá hned od začátku byl to moje kniha která nepatří do fantasy a to je jich málo.

Kajusa325
15.12.2017

Super kniha určitě doporučuju

Horselen
10.11.2017

Autorka má neuvěřitelnou schopnost psát velice poutavě. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Myslím, že mluví z duše spousty koňáků, kteří někdy toužili po podobném dobrodružství.
Ačkoli ne všechny věci byly zcela reálné, kniha se mi moc líbila.

Slugterra
23.05.2017

Skvělá kniha! Podle mě je tato kniha ta nejlepší jakou Lauren kdy napsala! :-D

Milovnicekoní
06.05.2017

Tato kniha je má nejoblíbenější. Děj je opravdu krásný a napínavý. Autorka píše nejlepší knihy o koních a umí děj pěkně popsat. Tuto knihu doporučuji všem milovníkům koní ;).

Lauren St John
zimbabwská, 1966

Kniha Měsíc v sedle je v

Právě čtených3x
dalších seznamech2x