Pan Klarinet

Pan Klarinet https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22693/pan-klarinet-22693.jpg 4 83 27

Max Mingus série

Max Mingus ví, co je riziko, ale práci na Haiti vezme, protože ji nikdo jiný nechce. Haiti je ostrov voodoo a černé magie, kde neplatí žádné zákony a kde se každý musí vyrovnat se svými démony, a je rovněž domovem nestvůry, které říkají pan Klarinet – neblaze proslul tím, že bezpočet dětí odčaroval od původních rodin.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Mr Clarinet , 2006

bondula
26.04.2013 4 z 5

Detektívka zo zaujímavého prostredia chudobného Haiti. Max Mingus je trocha klišéovitý detektív, inak sympaťák. Dej je vcelku zamotaný, ťažko hádať vopred, čo sa udeje a záver tiež nečakaný. Má to všetko čo by to malo mať, ale žiaľ nič extra navyše.

Bet
29.01.2013 3 z 5

Velmi povedené, moc se mi líbilo.

Berner
11.05.2012 5 z 5

Velmi dobrá kniha... Nemohla jsem se od ní odtrhnout, těším se na kartu smrti... A budu stále hledat podobné knihy. Doporučuji!!!

Charlie Esprit
30.04.2012 5 z 5

Parádní kniha, moc se mi líbila! Doporučuji!

KKK
17.01.2012

Jedna z knížek,kterou ráda půjčuji dál.Líbi se a ráda bych si přečetla Kartu smrti.

Pavo.Klima
24.11.2011 2 z 5

I když žánr detektivky v poslední době čtu poměrně často, tak jsem se dost nudil....Velice neobratně přeloženo. Dějová linka je napínavá a neočekávatelná... Ale takové to lusknutí prsty, kdy Vás kniha strhne, kdy Vás příběh zcela pohltí, u tohoto kusu postrádám.... V originále by možná sexuální jiskření vytvářelo probíjející vlny, voodoo by člověka strašilo, nenávist by přetékala přes okraj poháru.... V originále.... Bohužel překlad mi nedal šanci prožívat příběh, tak jak se má... Katarze nenastala.... Ale Max Mingus udělal i tak dojem sympaťáka - chlapa na pravém místě! Člověka, který ctí životní rytmus a dává čas tomu, aby odezněla jeho vlastní bolest... A tak se do vyšetřování vrhá s čistými (nebo možná spíš se žádnými) úmysly...

Harinka
28.10.2011 5 z 5

Dle mého názoru povedený thriller, sice trochu jiný než jsem zvyklá, ale líbil se mi a mohu jen doporučit!!

Haiti voodoo

Nick Stone