Matkou na půl úvazku

Ambiciózní žena se ocitá před těžkým rozhodnutím. Stojí takřka na nejvyšší příčce své kariéry, manžel však touží po dítěti. Jak situaci vyřešit? Biologické hodiny bijí na poplach. Ač nerada, na mateřství přistupuje a předpokládá, že s ním přijde i mateřská láska. Nic takového se však nestalo, kupředu ji žene budování životní dráhy. Rodičovských povinností se ujímá manžel, rostoucí dcerce však chybí matka. Čeká na ni, věří, že si pro ni maminka vyšetří čas. Život však s mladou rodinou nečekaně zamotá tak, že čtenáři knihy běhá mráz po zádech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449860/matkou-na-pul-uvazku-HUR-449860.jpg 4.537
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Akcent

Kniha Matkou na půl úvazku

Nikychlupova
22.10.2020

Nejsmutnější kniha, kterou jsem četla, velmi silná a emotivní.

gargamelka
04.10.2020

Velmi silný příběh, který nejde jen tak zapomenout. Nosné téma mateřství a kariéra. Jakýsi mamon... vztahové peripetie, lehké nadpřirozeno... a jak to celé dopadne...

zdehan
17.08.2020

Moc pěkná a smutná kniha přečteno za jeden den nešlo to se od knihy odtrhnout.

lucie9998
23.03.2020

Vím, že je to pouze smyšlený příběh, ale "matku" v knize jsem doslova nenáviděla. Kniha je velmi dojemná, určitě stojí a přečtení.

Petraca
23.01.2020

Nádherná kniha. Plakala jsem a plakala. Paní Řeháčková to prostě umí.

Ann98
31.01.2019

Bravurně napsaný příběh, který jsem četla už několikrát a stále se k němu můžu vracet. Příběh o úspěšné ženě, která obětovala manželství a mateřství své kariéře mě nikdy neomrzí. Bohužel i dnes a denně se setkáváme s tím, že lidé kvůli vlastním ambicím zapomínají na své děti. Je to smutné, ale čím dál častější. Právem mě tento příběh chytil za srdíčko a patří do mé Top 3 nejlepší knížky od této autorky. Kdo ještě nečetl, tak jedině doporučuji!

1v8na
09.09.2014

Doufám, že já taková matka nebudu a že se ve mnľ mateťský cit probudí. Nedokázala bych žít s vědomím, že jsem zabila svoje vlastní dítě. Šla bych se oběsit. navíc by mě děsilo, kdyby se mi pak to dítě zjevovala před očima. Nikdy nedám přednost kariéře na úkor dítěte. Bude moje a budu si ho chránit a vychovávat jak nejlépe dovedu.

mariva
15.10.2012

Knížku jsem přečetla na jeden zátah - zajímavá, neobvyklá. I když téma komunikace se zemřelými působí neuvěřitelně, kdo z nás ví, co všechno je mezi nebem a zemí? Každopádně velmi čtivě napsáno a stojí z apřečtení.