Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/bmid_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4 726 284

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

alnahu
14.01.2020 4 z 5

Výborný ,čtivý psychothriller od kterého se nemůžete odtrhnout.Příběh Emily,která si prožívá naprosté peklo se svou tchyní a jejím mazánkem Adamem,který pro svou maminku udělá i nemožné.Zápletka je nakonec zajímavá a plná zvratů.Kniha má pěknou obálku i když jsou na ní svatební šaty zmáčené krví.

petula22
13.01.2020 5 z 5

Tak to byla velká jízda...od knížky jsem se nemohla odtrhnout, pořád jsem čekala, jak se vše vyvine, byť se zdálo vše celkem jasné..no závěr prostě překvapil...paráda, doporučuji!!!

alcerka
13.01.2020 4 z 5

Kniha mě nutila přemýšlet, jak bych se chovala ve stejných situacích. Přiznávám, že mě hlavní hrdinové občas docela rozčilovali. Sem, tam se dá docela dobře odhadnout, co se bude dít na dalších stranách, přesto ji nebudete chtít odložit. O hvězdu méně dávám právě za překvapivý konec. Úplně mi do celého děje nezapadal a jednání matky tím naprosto postrádá logiku.

Zlobifka
12.01.2020 5 z 5

Palec nahoru...

Ráčkajda
11.01.2020 5 z 5

Jako bych četla Příšernou tchýni:-), ale pak to nabralo jiný směr a závěr mě velice překvapil. Kniha se četla lehce a svižně.

Koudyna
09.01.2020 4 z 5

Nečekaný závěr,čtivá...ale thrillerem bych ji nenazvala.

Urbana
08.01.2020 5 z 5

Skvěle napsaná kniha s překvapivým koncem, určitě doporučuji k přečtení.

hranina
08.01.2020 4 z 5

Musím říct, že podle obálky jsem od knihy očekávala něco úplně jiného ale i tak se mi kniha líbila. Dost mi to připomínalo film Příšerná tchyně, až na ten konec samozřejmě. Musím se přiznat že sem to nečekala a dost mě to překvapilo, je jasný že kdyby si promluvili asi by to bylo jednodušší, ale na druhou stranu, o čem by ta kniha pak byla.

andulka1406
06.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Měla jsem více tipů, jak to dopadne. Kniha se četla jedním dechem a konec byl zajímavý, ačkoliv jsem to pak trochu tušila.

Bibi23
06.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha, která se čte sama. A opravdu nečekané rozluštění. Doporučuji.

MirKop
06.01.2020 5 z 5

První knížka, ve které mi sice všechny postavy lezly krkem a jejich chování mi přišlo úplně mimózní, přesto musím dát 5 *, neboť to bylo až neskutečně čtivé. Od knížky se prakticky nedalo odtrhnout.

Jediná uvěřitelná a uchopitelná postava byl James. Narcistický mamánek Adam, který byl na "přesdržku" od začátku do konce, byl buď totální schizofrenik, nebo atmosférický cvok, protože jeho chování k Pammie nemělo vůbec žádnou logiku s ohledem na to, jak na ni ve skutečnosti nahlížel a co udělal...naproti tomu Pammie super, i když se shodneme všichni, kdo knihu četl, že postačilo namísto originálního divadla prostě posedět s Em u vína....

Tak či onak to rozhodně stojí za přečtení

MiliKry
04.01.2020 4 z 5

Velmi čtivá knížka s překvapivým koncem, nemohla jsem se od ní odtrhnout, takže přečetna téměř jedním dechem. Místy mě hlavní hrdinka štvala svojí naivitou.

kofola33
04.01.2020 4 z 5

Ctive psychologicke drama, ale misty mi prisel pribeh dost roztahnuty a nektere kapitolky jakoby nedodelane myslenkou. Kolikrat jsem si rikala, ze mela dost prilezitosti neco rict nebo udelat, sverit se Jamesovi, ale ano, pak bychom uz nemeli co cist... Nicmene zaver byl docela prekvapivy, proto davam 4*.

Laduš94
03.01.2020 4 z 5

Tak tohle se četlo naprosto skvěle. Něco jsem trochu tušila, ale když se mi to potvrdilo, tak mi to ani trochu nevadilo. Jen jsem tedy měla problém s poměrně nelogickým chováním postav - Emily moc rozumu asi nepobrala a trop přihlouplý holky v nesnázích zrovna moc nemusím. Pammie naopak byla naprosto skvělá, přesto si říkám, že by vlastně jen stačilo, kdyby si spolu ty postavy prostě promluvily...

Renatecka
03.01.2020 4 z 5

Dobrý. Hlavní hrdinka trochu naivní (i když to se asi zaláskovaným stává). Jestli jí to stálo za to ... už jenom to, že se Adam choval jak největší mamánek, měl být pro ni varovný signál.

hlina
02.01.2020 4 z 5

Čtvrtá hvězdička je za konec. Jinak mi děj přišel předvídatelný a dialogy neumělé, možná je to překladem.

RockMartina
01.01.2020 4 z 5

Před přečtením této knihy jsem si myslela, že horší budoucí tchýni, než mám já, už mít nikdo nemůže. Omyl. Může. Jsem moc ráda, že ta má tchýně není takový cvok jako drahá Pammie a ještě více jsem ráda, že doma nemám takového psychopatického mamánka jakým byl Adam :D Lepší čtení před mou nadcházející svatbou jsem si zvolit nemohla :)

certik003
31.12.2019 4 z 5

Občas nechápu, proč nakladatelé zbytečně nadužívají žánr triller. Jsem si jistá, že pokud by na knížce bylo uvedeno, že se jedná o psychologický román, měl by vyšší hodnocení. Protože kdo očekává triller, je pak zbytečně zklamaný a logicky hodnotí níž.

Knížka byla čitvá, i když pro mě bylo jednání hlavních protagonistů občas dost nesymapatické a nelogické. Jak se příběh vyvine až tak překvapivé nebylo, dalo se to vyvodit z děje, samotný závěr však převapivý byl a moc se mi líbil.

Wabinka
30.12.2019 4 z 5

Velmi zajímavé,musela jsem číst pořád dál a pořád jsem doufala,že už konečně...Svým chováním mě štvali vlastně všichni-Pammie,Emily i Adam.Láska je opravdu někdy slepá.Konec šokující,i když jsem už začínala mít tušení dříve.

Mirin1349
29.12.2019 5 z 5

Taková tchýně z pekla. Moje psychologické zamyšlení - Emily byla ubohá chudinka, která vycítila asi jedinou příležitost, jak nezůstat na ocet a raději vzala za vděk na první pohled okouzlujícímu pitomečkovi než by byla sama. Přehlížela a ignorovala snad všechny náznaky, takže jsem jí postupem času všechny ty naschvály snad i přála. Co mi při čtení vadilo a rušilo mě, bylo možná i vina překladu, ale "mlaskalo" se tam o sto šest. V životě jsem snad nezamlaskala tolikrát jako naznačila autorka u postav v knize. Kniha byla ale velmi čtivá a i za konec musím dát plný počet.