Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/bmid_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4 726 284

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

klarinka9974
02.02.2020 5 z 5

Celý nápad byl dobrý. Kniha se skvěle četla a každou stránkou už jen čekáte co se bude dít dál. Pammie jsem nenáviděla od začátku knihy ale hrozně moc jsem fandila Jamesovi. Nečekané okamžiky, zvraty, překvapení, zrada..... A hlavně samotný konec vás překvapí. Mě se to líbilo.

Ajuszka
02.02.2020 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že tomu Teda dám 100 stránek a uvidím, jelikož to nebylo nic moc. Pak to začalo být zajímavé a Pammie mi lezla neskutečně na nervy. A konec? Smutný a šťastný zároveň.

andulka1406
31.01.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Četla jsem jedním dechem, konec mě překvapil ačkoliv jsem to zároveň trochu čekala.

Pine
31.01.2020 2 z 5

Asi jsem četla jinou knihu… Tohle nebylo ani návykové. Ani psychologické. Ani thriller.
Ze začátku jsem se nemohla zbavit pocitu, že držím v ruce slaďárnu pro americké pubertální dívky. Na 350 stranách se to nebezpečně hemžilo slovy „ehm“ a „zamlaskal/-a“. Hlavní postava měla neustále knedlík v krku, a co čert nechtěl, ještě jí ob kapitolu „horké slzy štípaly v očích“.
Emily – naivní, nedospělá, nezkušená – měli jsme si ji snad pro tu roli trpitelky zamilovat? Na jméno „Pammie“ jsem dostala alergii po pár stránkách. Do toho Adam, se kterým by snad nikdo normální nemarnil svůj čas.
A prosím, v čem mělo spočívat to psycho? Intriky budoucí tchýně se nevyznačovaly ničím přehnaným. Milé Em bych nepřála okusit praktiky skutečného manipulátora.

Falda
30.01.2020 5 z 5

Top kniha! Čtivá, poutavá, neustále se něco dělo. Ze začátku jsem se nemohla rozhodnout, kterou postavu víc nesnáším. A ten konec.. ten mě naprosto dostal.

Melaanie
29.01.2020 5 z 5

Knížka měla příjemný spád a četla se sama. Pořád jsem přemýšlela, jak to bude dál a nechtěla jsem přestat. Příběh Emily a Adama vám prostě nedá spát, já to tak aspoň měla. Když jsem knížku dočetla, tak jsem si řekla wau. Ten konec?! To jsem fakt nečekala.

0323
29.01.2020 3 z 5

Tak od této knihy jsem čekala víc ???? ...začátek se mi líbil a četla se hezky, ale ten konec jsem čekala krapet jiný - promyslenejsi a prostě "wau to jsem necekala", ale to se nestalo

mirunda
28.01.2020 5 z 5

No ze začátku jsem si jen představovala, že ani můj vztah s tchýní není úplně dobrý, ale konec mě ani ve snu nenapadlo.

Sandruš
27.01.2020 5 z 5

Velmi čtivá, zajímavý a nečekaný konec.

eliska8413
26.01.2020 2 z 5

(SPOILER) Psycho tchýně jsou vděčným tématem. Zatímco před deseti lety jsem zhltla román od Simony Monyove, kde aspoň zůstala tchýně protivnou babou, zde si chtěla autorka zahrát na wow efekt v neuvěřitelném rozuzlení, který se však úplně nepovedl. Fakt nevěřím, že by mamča chtěla vyřešit chování svého syna a byla ochotná tolerovat mu dokonce i zločin nejhorší. Takhle fakt ne.
Na druhou stranu, příběh hezky plynul, postavy byly uvěřitelné a lidské. V knize je minimum popisných scén a i díky tomu se knížka přečte během pár dní.

Jájinka
25.01.2020 4 z 5

Velmi čtivá a zápletka byla nečekaně zajímavá...

Arsi
24.01.2020 5 z 5

Čtivé, napínavé. Psycho s nečekaným rozzuzlením.

JitkaHambi
22.01.2020 2 z 5

Tak já zde budu za blázna, který hodnotí tuto vychvalovanou knihu, pouze dvěmi hvězdami a asi byste mě většina nejradši ukamenovali :-D Ale nemohu jinak.Už jsem četla mnohem, mnohem lepší psycho thrillery než byl tento.Pro mě ze začátku nuda, pak se děj trochu rozjel, ale stejně mi to nestačilo.A ten konec??? Dá se tušit už za půlkou knihy, ne- li dříve, takže u mně se vůbec žádný WOW efekt nedostavil a knihu ani nebudu svým blízkým přátelům čtenářům doporučovat.Za mně opravdu velké zklamání, bohužel.

TerezaRůža
21.01.2020 5 z 5

Parádní oddechová - ale rozhodně ne banální - četba se super zápletkou.

saphiral
21.01.2020 3 z 5

Má druhá knížka od autorky a zatím po přečtení nemám pocit, že bych se těšila na další...není to špatné čtení, ale takové tuctové.

Blondebookdevil
20.01.2020 5 z 5

Tak tohle bylo něco! Už dlouho se mně nestalo, že bych k smrti nenáviděla všechny hlavní postavy. Emily - hodná, laskavá dívka, která však již brzy v novém vztahu pochopí, že za nitky tahá přítelova matka - budoucí tchyně Pammie. Ta dělá Emily samé naschvály, dokonce je schopná si vymyslet nemoc, kvůli níž se odloží svatba Emily a Adama. Avšak co s tím Emily udělá? Nic, Adam stojí stále za svou matkou a tak se od nich obou nadále nechává šikanovat a s.át si na hlavu. :D Adam, Emilyin snoubenec, je ze všech postav asi nejhorší, to co někdy vypustil z pusy nebo jak se choval bylo opravdu na facku. Tohle mít doma tak se neznám. :D
A tak se protloukáme jejich prapodivným vztahem, do nějž zasahuje i James, Adamův bratr, který si nemůže pomoct a má slabost pro Emily. Snaží se jí říct, že Adam pro ni není ten pravý a měla by zůstat s Jamesem. Anebo je to další z Pamminých ďábelských nápadů? Tak, jak se všechno zamotává, se na konci pěkně vysvětlí, i když mně to bylo potom víceméně jasné, kdo je ten zloduch a jak to asi skončí. Souhlasím s tím, jak už tu někdo v komentářích zmínil; asi se dalo jednat jinak, a byla by tím ušetřena spousta trápení, ale to bychom si to tolik neužili... Tak živě jsem si postavy v knize dlouho nepředstavila, a i když mně při čtení vyskakoval tlak do vysokých čísel, bylo to skvělé počtení a ráda bych si od autorky naservírovala něco dalšího.

i.stefany
19.01.2020 5 z 5

Opravdu velmi chytlavé rodinné drama, které nechcete ani na minutu odložit. Téma je sice již trochu obehrané, matka, syn a jeho přítelkyně, ALE... Postavy mě svým chováním rozčilovaly, vše se dalo řešit jinak, ale o to přesně jde, protože jinak bychom neměli možnost užít si tenhle výborný příběh. Určitě stojí za přečtení.

Ophelie
18.01.2020 3 z 5

Asi jsem od knihy čekala trošku více... Není vůbec špatná, čte se dobře, žádná hluchá místa, děj hezky plyne, napětí s koncem roste, ale už jsem četla i mnohem lepší psycho-thrillery. Konec byl pro mě trochu předvídatelný, byl to jeden z mých tipů, jak by to asi mohlo být. Ale kniha stojí určitě za přečtení.

Magdyla.8
15.01.2020 3 z 5

Byla to napínavá kniha, ale nejspíše jsem čekala od příběhů něco jiného. Konec byl překvapivý, ale je možné ho odhalit dříve. Fajn první počtení tohoto roku

Heli20
15.01.2020 5 z 5

Za mne jednička z hvězdičkou. A upřímně,takový závěr jsem opravdu nečekala. Kniha nutí k zamyšlení.