Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1386 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

Ivy
29.12.2013 4 z 5

Supr knížka i když mi bylo jasné od první kapitoly jak to dopadne je to odpočinková, příjemná četba :).

Yvosek
29.12.2013 5 z 5

Kniha se mi velice libila,mela krasny happy end :-)

keselylenka
26.12.2013 4 z 5

Předvídatelné od přečtení první věty, ale i tak příjemná oddechovka.

lucull
15.12.2013 3 z 5

Sice člověk hned na začátku ví, jak to celé dopadne, ale i tak se mi kniha líbila. Mile oddychové čtení. Jen na začátku jsem měla problém zvyknout si, že vypravěč mluví ve třetí osobě.

jluky
09.12.2013 1 z 5

Vtipná, milá, nenáročná oddychovka.

Michaela91
06.12.2013 3 z 5

Kniha se četla dobře, nebyla moc náročná takže jsem si u ní odpočinula. Jinak možná obsahově mohla být lepší. Takže pro mě průměr

Ohniva
26.11.2013 5 z 5

Hezká knížka, sice mi přijde, že autorka neměla nikdy sex :D .. ale děj se mi líbil :)

Efka.J
25.11.2013 5 z 5

Heká, četla se skvěle a dost jsem se u ní nasmála :)

Bet
20.11.2013 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Já jsem si u ní krásně odpočinula, přečetla jsem jí za večer.

Arya Raven
17.11.2013 3 z 5

Děj knihy opravdu nikoho nepřekvapí, už samotný název a žánr knihy dávají čtenáři přesnou a jasnou představu, o čem kniha bude...
Autorka se přesto zhostila tohoto jednoho velkého klišé se ctí. Knihu jsem přečetla za jeden podvečer a několikrát jsem se upřímně rozesmála. :) Přesto se mi děj zdál svým způsobem přitažený za vlasy a občas jsem měla pocit, jako kdybych četla povídku pro puberťačky.

KetrinZJ
14.11.2013 4 z 5

Knihu jsem přečetla během dvou večerů. Myšlenku autorky bych zařadila mezi klasiku červené knihovny, ale děj je přesto čtivý a čtenář(ka) si přijde na tu správnou porci humoru a i trochu té erotiky. Tuto knihu doporučuji každému, kdo má náladu na romantiku s přirozeně šťastným koncem :)

pirin
06.11.2013 3 z 5

Romanticke knihy miluji, ale tady jsem byla zklamana. Na tato tema jsem kdysy cetla harlequinky, ktere byly o mnohem zajimavejsi a vtipnejsi. Obsah teto knihy mi prisel trochu pritazeny za vlasy.

Marky.F
02.11.2013 1 z 5

Pro mě velké zklamání. Knížku jsem začala číst s tím, že mi bylo dopředu jasné, jak bude děj probíhat a jak kniha skončí, ale říkala jsem si, že jako oddychovka by to mohlo být fajn. Ještě první půlka docela ušla, ale čím víc se příběh blížil ke konci, tím mi přišel hloupější. Děj mi přišel prázdný, moc událostí se tam nedělo, jen samé přeslazené a trochu strojené dialogy a úvahy hlavních postav. Hlavní hrdinka mi občas přišla, že se chová a smýšlí poněkud hloupě a nelogicky. A hlavně jsem čekala, že kniha bude napsaná mnohem vtipněji, což se bohužel nestalo.

luciefeix
31.10.2013

kniha me velice prekvapila , cetla se sama a byla vtipna :)

mysterygirl
27.10.2013 2 z 5

naprostý nereálný jednoduchý slaďáček, nechápu označení edice světový bestseler.

wamplady
21.10.2013

pěkná kniha, vtipná, nepřeplácáná sexem:-)

I<3Books
13.10.2013

Byla to skvělá kniha, nebylo to přeplněné erotikou jako poslední dobou knihy kde je milionář a chudá dívka. A konec byl naprosto geniální .. odjezd do porodnice bez rodičky :D ..

mikika
04.10.2013 2 z 5

netuším, proč zrovna tahle klasická harlekýnka se stokrát omletým příběhem dobyla literární svět - asi moc propagace. sice hezky napsané, ale v nedávné době jsem četla minimálně dva příběhy se stejnou zápletkou...

Amalka032
03.10.2013 5 z 5

Krááásnééé :-)

sokolka
30.09.2013

Super knížka, četla jsem ji jedním dechem.

sex pro ženy

Jennifer Probst