Manželství pro jednoho

Manželství pro jednoho https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518819/bmid_manzelstvi-pro-jednoho-65338eea5158b.jpg 4 188 188

JMENUJI SE ROSE A ON JACK. TENHLE VZTAH BYL OD ZAČÁTKU PROKLETÝ S Jackem Hawthornem jsme to celé udělali naopak. Požádal mě o ruku hned, jak jsme se poprvé setkali. U muže tak uzavřeného a přesto přitažlivého, s očima modrýma jako kus ledu, byste čekali, že si bude chtít vzít jedině lásku svého života. Ale chtěl si vzít mě: naprostou cizinku, se kterou se jen o chvíli dřív rozešel snoubenec. Správná reakce by byla vysmát se mu a říct, že je blázen. A to jsem přesně udělala než jsem na jeho nabídku kývla. Svatba se konala o pár dní později a byla nádherná. Nebo bych si to aspoň přála. Ve skutečnosti byla strašná. Jack totiž vůbec není takový, jak jsem si ho vysnila. Brzy mi sdělil, že naše manželství je největší chyba jeho života – a já musela souhlasit. Jenže věci se postupně začaly měnit. Pořád toho moc neřekne, ale jeho chování mluví za vše. A já začínám mít pocit, že se v jeho pohledu možná přece jen skrývá víc než chlad. Na druhou stranu, já se jmenuji Rose a on Jack, takže náš vztah musel být nejspíš od začátku prokletý. Nebo snad ne? _____ Provokativní erotický román, který by si neměla nechat ujít žádná čtenářka bestsellerů Alessandry Torre, Christiny Lauren a Penelope Bloom. „Příběh, ze kterého vám roztaje srdce.“ – TOTALLY BOOKED... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Marriage for One , 2019

Siegrid
02.01.2024 3 z 5

Recenze zněla opět slibně, anotace také, ale příště ještě budu muset prolistovat ukázku! Manželství naoko si vybralo už spoustu autorek za svůj námět (a patří mezi mé oblíbené), Ella Maise ale předkládá důvod sňatku pro mě přitažený za vlasy a nepřesvědčil mě. Napsané stylem jak Experiment s láskou od Ch. Lauren. Prostě jak když si autorka pečlivě rozvrhne knihu a jede a jede připravena postupně psát (a samozřejmě to oceňuji za poctivou přípravu), jenže chybí jakékoliv napětí nebo jiskra. Nijak mě to nebavilo, postavy divné. Např. Manželská past od J. Probst byla pro mě lepší. Tak buď mi nesedla do nálady a nebo to hold nebude moje spisovatelka.

Dellphi
26.12.2023 2 z 5

Nerada dávám knihám špatné hodnocení, zvlášť když pořádně nedokážu identifikovat, co bylo špatně. Tady se setkáváme s dobře napsanou knihou, ve které jsou zajímavé a sympatické hlavní postavy, prostředí je popsané tak, že si čtenář vše krásně představí. Ale ten příběh mě prostě nebavil. Možná kdyby to bylo kratší nevím, ale prostě jsem se nudila. Ale určitě si kniha najde své čtenáře Takže se nenechejte odradit jedním špatným komentářem a prostě to zkuste.

jeny-v
16.12.2023 4 z 5

Určitě se nejedná o jedinečný příběh ve světě romantických a smyslných románů. Použité téma mi připomnělo knihu Manželská smlouva od Jennifer Probst. Smlouvou na falešné manželství začíná čtivá strategie - jak zkrotit rezervovaného, naježeného, arogantního, nepřístupného chlapa, jak si splnit svůj sen otevřením Kavárny Na růžku, a jak si denně dopřávat PPP, ale to jen tak na okraj....
Jednoduché milé story pro dívky a ženy o dohodě mezi Jackem a Rose se závěrečným bonusem.

anna7852
11.12.2023 5 z 5

tohle je snad poprvé kdy jsem žrala oba hlavní hrdiny.Moc hezky napsaný příběh i když tam nešlo o žádné drama,prostě příjemná oddychovka a i při více stránek jsem se ani jednou nemusela přemáhat ke čtení. za mě fajne a určitě se jednou k ní vrátím :-)

mikika
11.12.2023 4 z 5

autorka dokazuje, že s dobrým příběhem a sympatickými postavami může klidně dát nový kabát klasickému žánrovému klišé, jako je "manželství na oko." Osobně bych asi Jacka Hawthorna zabila, a chvílemi mi to připomínalo spíš Krásku a zvíře (krocení zlého divokého bručouna) ale co už...

Books_by_Dee
11.12.2023 5 z 5

Předstíraný vztah nebo falešné manželství patří k mým nejoblíbenějším tématům v romantických knihách, ale Ella Maise je pro mě letošním rokem snad i královnou těchto témat. Letos jsem si zamilovala, jak její Miluji tě, Jasone Throne, kde vztah je předstíraný, tak tato stand alonka Manželství pro jednoho, kde máme falešné manželství.

Já si příběh neskutečně užívala a nechtělo se mi s ním vůbec rozloučit. Jak Rose, tak i Jack mě přirostly k srdci – hlavně Jack, to je jeden z těch book boyfriendů, na které budu s láskou vzpomínat.

Stejně jako Rose, jsem se i já pomalu polehoučku zamilovávala do Jacka, a to když ji začal nosit každé pondělí květiny, když se s ní koukal na romantické filmy, plánovali, že si každé pondělí dají těstoviny a každý čtvrtek pizzu, když se o ní staral, když ji nebylo dobře. Panebože! To chceme všechny, ne?

Tohle je jedna z těch knížek, u kterých bych se vůbec nebránila re-readingu. Rozhodně vám ji doporučuji, protože věřím, že ji také budete milovat.

JanaDor
06.12.2023 5 z 5

Dalo by se říci, že je to tuctový příběh. Ale kdepak, je něco více díky hlavním hrdinům. Oba jsem si doslova zamilovala.
Skvěle napsaný a úžasný příběh. Bavil mě. Dojímal mě.
Nejvíc se mi líbilo vylíčení pocitů, kdy oba poznávají radost z toho, že mají v tom druhém oporu. Že se mají na koho obrátit, když se stane něco nečekaného a člověk opravdu někdy potřebuje podporu ve svém okolí. Než se poznali, byli na vše sami. Pocit, že mají blízkou osobu jim dává křídla. A to ani nepijí Redbull. :-)

Jeanine8
04.12.2023 5 z 5

Nemám moc slov.....Autorka mi vyrazila dech. Po její předchozí knize jsem byla lehce skeptická, dala jsem popravdě jen na vysoké hodnocení a udělala dobře. Romantika se vším všudy, fakt. Krásně napsáno a přeloženo....

Zomy
03.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Tohle bylo boží!

Je tu jeden z mých nejoblíbenějších motivů v červené knihovně - falešný sňatek. Navíc k tomu dostaneme ještě nevrlého a (zdánlivě) citově chladného boháče, který si tak nějak vůbec neví rady se svými pocity.

Rose byla skvělá a uvěřitelná. Všemi opuštěná, přesto silná. Tu jistotu, kterou jí začal Jack postupně poskytovat, tu obyčejnou lidskou pomoc v kavárně, tu jsem jí moc přála.

Líbilo se mi, že se tu šlo hned na věc, žádné zdlouhavé uvádění do situace, s hrdiny se potkáme hned na radnici.

Ačkoliv nemám ráda nemocniční prostředí, a to ani v knihách, tahle slow burn romantika mě dostala. Stejně jako si Rose nechala Jacka, já si knihovně nechám tuhle romantickou třešinku.

Lexie321
01.12.2023 3 z 5

Pre mňa trocha sklamanie. To Love Jason Thorn a To Hate Adam Connor boli lepšie. Zo začiatku to vyzeralo nádejne, ale sa príbeh trocha ťahal. A postavy aj keď na papiery vyzerali dobre a zaujímavo ma v rámci deja až tak neoslovili.

Ekniha.
30.11.2023 5 z 5

„Chtěl jsem všechno, co jsem si nezasloužil.“

Falošne manzelstvo
Sunshine X grumpy

Ja proste trop dohodnutého manželstva milujem.. dajte k tomu grumpy X sunshine a OMG!

Kde začať Rose a Jack nie ich vzťah nestroskotá ako Titanic i keď bude mať na mále

Začíname tak nejak od konca? Najprv svadba predstieraní vzťah nútená spoločnosť..a potom začiatok?
Možno sa to tak bude zdať..alebo niečo aj áno..ale omyl tu je ta romanticka linka perfektnáchémia boží

Jack.. tak tento chlap v obleku ma dostal do kolien..ako Rose.. zamračený mrzut..neschopný ukázať city? Omyl! Pozorne pozerajte..
Rosemôžem ju milovat? Môžem toto vecne usmiate slniecko budete proste žrať..

Tento príbeh je niečo iné sa bude zdať.. Jack to proste dal na inú úroveň

počet úsmevu Jacka Thorna?: 0

Paja1709
30.11.2023

Druhá kniha od autorky a já jsem spokojená. Četla se dobře.

Hatshepsut
26.11.2023 5 z 5

Autorka mě už po druhé nezklamala, takže se těším na další její knihy. Je to příjemný romanticko-erotický román, který pobaví a zároveň u něj vypnete. A to se po pracovním týdnu jednoznačně hodí.

Jita160
26.11.2023 4 z 5

Tento lehce erotický román začal velmi netradičně a to svatbou úplně cizích lidí, kteří se vzali ze špatných důvodů.
Byly velmi odlišní ,ale čas který byly nuceni spolu strávit jim oboum otvíral oči. Jack, který byl velmi arogantní a naježený právník se díky Rosie prořízlé puse a vytrvalosti začali bortit hradby, kterými se obrněl. No a Rose začínající podnikatelka, která si plnila sen s otevřením kavárny pozvolna nalézala ve svém manželovi velkou oporu a náklonnost.
Přijetí faktu že jsou do sebe oficiálně zamilovaní jim pomohlo překonat i trpkou pravdu co vlastně za vším tím sňatkem narychlo bylo.

Lucie.285
26.11.2023 5 z 5

Krásná romantická kniha. Anotace za mě moc neřekne, což je škoda, protože jsem si čtení moc užila. Máme zde tropy: dohodnuté manželství, slow-burn a sluníčko/bručoun. Rose je opravdu perfektní hlavní hrdinka, je vtipná, má nadhled, je cílevědomá, upovídaná a samostatná. A pak tu máme nevrlého právníka Jacka, který působí věčně naštvaně a arogantně, ale přitom má srdce ze zlata. Když se o ní staral během její nemoci, měla jsem slzy v očích. Líbilo se mi, že kniha začala hned jejich svatbou a pak jsme se dozvídali, proč se vlastně vzali. Samotný sňatek jí nabídl Jack, aby nepřišla o dědictví, ale proč to vlastně udělal? Samozřejmě nechybí erotické scény, ale na celou knihu jsou tři, takže přesně akorát. V jednu chvíli se člověk směje jako blázen a v druhé brečí. Za mě perfektní čtení a moc doporučuji. Autorka mě opět mile překvapila, těším se na její další knihu, která má vyjít co nevidět.

lusitta05
20.11.2023 4 z 5

Také zvláštne dobré čítanie.

havrmoni
18.11.2023 5 z 5

Tato autorka bude asi další moje oblíbená.