Manželský omyl

Manželský omyl
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524314/bmid_manzelsky-omyl-652a57cf3a29a.jpg 4 846 846

Carina Conteová sa ešte ako dospievajúce dievča doma v Taliansku zaľúbi do Maxa Greya, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po skončení štúdií prichádza do Ameriky, aby začala pracovať v Michaelovom novom podniku, sľubne sa rozvíjajúcej pekárenskej firme, kde sa s ňou počíta na vedúcu funkciu. No niektoré veci sa jednoducho nikdy nezmenia: zdá sa, že jej rodina sa k nej nikdy neprestane správať ako k malému dievčatku. Popri troch absolútne úžasných a úspešných súrodencoch prischla Carine úloha škaredého kačiatka. Max, teraz už ako riaditeľ veľkej firmy, si ju aj naďalej takmer vôbec nevšíma...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Marriage Mistake , 2012

K-afe
02.11.2014 5 z 5

Krásná oddychovka. Možná, že se mi tento díl líbil ze všech nejvíc. Kniha není zbytečně přeslazená a čte se skvěle.

hrubik
28.10.2014 4 z 5

Žádnou kvalitní četbu nečekejte, je to klasická erotická romantická pitomina. Ale někdy prostě potřebujete vypnout a přečíst si něco takového. A mně se to líbilo.

pethula
02.10.2014

dalo se to číst, ale pořád je to na stejné brdo..

barborelka
27.09.2014 3 z 5

Přečteno, ale že by to bylo tak úžasné to bohužel ne......

munka
24.09.2014 5 z 5

Veľmi podarená séria. Už sa teším na príbeh o Juliette.

Yvosek
23.09.2014 5 z 5

užasná!!!!!!!!!!!!!!! :) moc se mi líbila,nemohla sem z ní či odtrhnout :)

veronika5879
08.09.2014 5 z 5

Tento kousek mě opravdu mile překvapil. Mám ráda krapet drsnější erotiky v knižním světě a tato kniha je jí plná, takže za mě velké plus. Příběh též zajímavý, hlavní hrdinové mi byli oba velmi sympatičtí od první chvíle a to napětí mezi nimi mi nedovolilo se od knihy odtrhnout. Knihu jsem přečetla za dva dny v práci, kde na čtení moc času nemám. Zkrátka a dobře jakmile jsem ji na chvilku odložila, stejně jsem na ni musela pořád myslet, takže jsem stejně nakonec knihu znovu popadla a přečetla další kapitolu. Navíc je kniha skladná a v pohodě se mi vešla do kabelky aniž by mi urvala rameno :D Oddychovka na krátké chvíle s kvalitním příběhem. Rozhodně neurazí. Doporučuji. Škoda jen, že jsem ji doma z police popadla narychlo a nestihla jsem si všimnout, že je až třetí v pořadí série, takže mám zajištěné spoilery na předchozí dva díly :D

Kočičáci
08.09.2014 3 z 5

UF, myslím to VÁŽNĚ, že když si chci dáchnout a vyčistit si hlavu, tak ideální volba, JAKO PROČ NE!!!
ŽE ŽENY?! :-)
Jen škoda že příběh jak přes kopírák s předchozími. Až si budu chtí zase odpočinout, sáhnu i po tom dalším...

Nuttelka
07.09.2014 5 z 5

Tak tato série mě opravdu baví a už se těším na další díl :-) Carinu bych tedy občas vzala něčím po hlavě, ale jinak opět super čtení, doporučuji!

evafort
31.08.2014 5 z 5

Moc hezký, po trochu slabším druhém dílu se tenhle třetí zase hodně povedl. Pobavila jsem se, příjemná oddechovka.

BlueIvy
24.08.2014 odpad!

Uf, to ako vážne ženy? VÁŽNE?!

Karolína18
20.08.2014 4 z 5

Další podařená kniha z této série. Nemohla jsem se odtrhnout a už se moc těším na Juliettin příběh. Carina mi byla sympatická, i když nejradši mám Maggie a Maxe jsem si také oblíbila.

KetrinZJ
19.08.2014 5 z 5

Autorka nezklamala :) Kniha se četla prakticky sama a splnila svůj účel ;)

NikinkaFantasy
10.08.2014 5 z 5

Zajímavá knížka. Carina mi byla sympatická dost. Byla s ní sranda, měla proříznutou pusu a byla vášnivá. Na začátku knihy s Michaelem a Maxem pěkně zametla. Taky jsem nemohla z té debaty o Padesát odstínů šedi. Max mi byl sympatický i když ne tolik, jako Carina. Hodně se mi zalíbila Maggie. To jak nadávala při porodu . . . Jelikož to je moje 1. kniha v této sérii, tak jsem zvědavá na ostatní díly.

Yana-66
30.07.2014 5 z 5

Stejně první díl zůstane nejlepší :-) Ale tenhle mě bavil taky hodně, takže doufám že další budou stejně dobré...

dubakm
30.07.2014 3 z 5

Musím hned na začátku přihodit pár bodů za čtivost, ale...A tady se dostávam k podstatě mého problému s knihou. Já ji nevěřila ani tečku nad i, tahle kniha se pouze a jenom svezla po tobogánu úspěchu nejstarší sestry série a to ji nemůžu prominout ani já, která série hodnotí knihu po knize a né jako celek. A musím se přiznat, že chování Cariny bych pochopila kdyby jí bylo cca 16. let, ale ve 26 letech, WTF ?Miluji, nemiluji, chci, nechci, mám, nemám.... Takže nakonec jen za Maxe 3 hvězdičky :-))

uarda
27.07.2014 5 z 5

Naprostá paráda!! Určitě na stejném místě jako první díl, celou dobu jsem se nesmírně bavila. Knížka je vtipná i trochu smutná. Rozhodně doporučuji všem co četli první díl!! Budete se určitě bavit!! :-)

kejty91
21.07.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila! To je asi to nejhlavnější, co člověk musí vyjádřit. Byla plná zvratů což mě ke konci knihy hooodně překvapilo (negativně), jelikož se hlavní hrdinka po 99% celé knihy na posledních pár stránkách rozhodla nakonec se podvolit. Autorka mě napínala do samého konce - z názvu jsem měla celou dobu čtení za to, že tento příběh nedopadne dobře jako její minulé.

Líbilo se mito, byl to bestseller s prvky humoru a erotických představ. Přišlo mi to velmi reálné a člověk si zavzpomíná na své fantazie. Mě ta kniha pořádně vzrušila.

Po četbě v současnosti prožívám knižní kocovinu!

Lucka.79
02.07.2014 4 z 5

Opět klasická odpočinková kniha, jako předchozí díly této série. Hlavní hrdinka si získala moje sympatie, nebyla to ukňouraná dámička, věděla co chce. Takže pokud hledáte příjemný relax s knihou, určitě nesáhnete vedle.

Lennji
02.07.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem měla přečtenou za 1 den. Krásně se četla, byla jemná a vzrušující, nebyla přeslazená.. Po druhém nepovedeném díle jsem třetímu moc nedávala, ale opravdu překvapil a teď se budu těšit na čtvrtý díl :-)