Manžel nikdy nespí

Manžel nikdy nespí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347413/bmid_manzel-nikdy-nespi-qgn-347413.jpg 4 71 71

Nešťastně vdaná žena doma trpí. Despotický manžel ji drží zkrátka, nedůvěřuje jí, nedává jí peníze na domácnost. Žijí na samotě, a tak je její každodenní náplní starost o hospodářství a péče o dům. Jednoho dne však v lese potká houbaře a začne si s ním románek. Také on je ženatý, a tak jsou nuceni se scházet tajně. Ale manžel neustále bdí na stráži. Z nevěry ji pro vlastní nadutost nepodezírá, ale nedopřává jí ani kapku volnosti.... celý text

Šánka
07.08.2017 3 z 5

Tuhle autorku je potřeba si dávkovat. Já po ní sáhla po delší pauze a po dočtení předešlé náročnější, vážné knihy. Příběh je úplný balzám a příjemná oddechovka s kapkou humoru.
Hrdinku jako vždy zachrání a podrží pár dobrých kamarádek, a po jejích předchozích špatných výběrech partnerů a přešlapech se nakonec i ten pravý najde :-).
Je to na jedno brdo, vím, život to není, ale čte se o tom hezky.

1alena1
27.07.2017 3 z 5

Červená knihovna 21.století, ale na léto k odpočinkovému čtení bezvadné. Bohužel tolik náhod a nezištných pomocníků nebohé dívky dnes opravdu nikde nenajdeme.

modranka
24.07.2017 5 z 5

Rukopis Aleny Jakoubkovej je nenapodobiteľný, až sa vám zdá, že všetky jej knihy sú na jedno kopyto - "brdo" ako vravia Česi. Ako je nenapodobiteľný, tak sú jej knihy nezabudnuteľné a akýmsi pomyselným špagátom spájajú Európsku mentalitu naprieč západnými krajinami.
Aj v tomto príbehu pani Alena humorne - aj keď tak trochu cez slzy - vystihla charakteristiku každej jednej postavy aj so svojimi národnými špecifikami.
Veľa toho neprezradím, ale hádam sa len naše mladé dievčatá z príbehu trochu poučia a nebudú si musieť spolu s autorkou vravieť: Bože, já jsem ale blbá nána.

sabca
20.05.2017 5 z 5

Erika, která si nerozumí s rodiči se provdá do Rakouska a majitele malého hotelu na břehu jezera. Knihu stojí za to si přečíst, protože je plná zajímavých situací.

Ivuska.09
01.05.2017

Spisovatelka Alena Jakoubková se pomalu začíná stávat mojí srdcovkou. Její romány mi připomínají období puberty, kdy jsem hltala díla Lenky Lanczové – a právě ji paní Jakoubková nahradila. Její knížky jsou o životě, o radostech a strastech s ním spojených, o lásce, o vztazích mezi muži a ženami a o tom, jak může být život jednoduchý i komplikovaný. Je jasné, že tyto příběhy jsou určeny spíše ženám – občas jsou naivní, jindy jednoduché, někdy vám jejich čtení nic nedá, jindy budete rádi, že neprožíváte stejný život jako hlavní hrdinky. Zkrátka je nutné k těmto románům přistupovat s tím, že poznáte život jiných žen a strávíte příjemné odpoledne s knihou v ruce.