Manžel nikdy nespí přehled

Manžel nikdy nespí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347413/bmid_manzel-nikdy-nespi-qgn-347413.jpg 4 71 71

Nešťastně vdaná žena doma trpí. Despotický manžel ji drží zkrátka, nedůvěřuje jí, nedává jí peníze na domácnost. Žijí na samotě, a tak je její každodenní náplní starost o hospodářství a péče o dům. Jednoho dne však v lese potká houbaře a začne si s ním románek. Také on je ženatý, a tak jsou nuceni se scházet tajně. Ale manžel neustále bdí na stráži. Z nevěry ji pro vlastní nadutost nepodezírá, ale nedopřává jí ani kapku volnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manžel nikdy nespí. Přihlašte se a napište ho.

Januli
08.02.2024 3 z 5

Myslela jsem, že když kniha začíná nijak vesele a po svatbě i tak pokračuje, bude to něco trochu jiného než jsem od paní Jakoubkové zvyklí, ale omyl, závěr červená knihovna jak vyšitá. :-D

knihovniceS
11.09.2023 4 z 5

Manžel nikdy nespí
Zajímavý příběh, který vás nutí číst dál. Není to jen pohodové čtení, divné chování rodičů, manžel na zabití domácí násilí, ale poslední třetina to zachrání ... Nebudu nic prozrazovat, doporučuji a dávám 4 hvězdy.

kacaaba
10.09.2023 4 z 5

Milá čtivá knížka. Klasická Jakoubková, moc se mi líbila, nešlo se odtrhnout, přečtená za večer.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Manžel nikdy nespí v seznamech

v dalších seznamech1x