Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester

První část z desetidílné knižní série "Manuela", napsané podle stejnojmenného TV seriálu, oblíbené telenovely pro ženy. Tato kdysi velice populární argentinsko - Italská telenovela, natočená počátkem devadesátých let, vypráví příběh o dvou sestrách Manuele a Isabele, které žijí odděleně a ani o sobě navzájem nevědí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196032/manuela-1-romanticky-pribeh-dvou-se-Ho5-196032.jpg 53

Manuela : Romantický příběh dvou sester 1.

Vydáno, Premiéra

Kniha Manuela (1) : Romantický příběh dvou sester

35medvidek35

Krásná telenovela v knižní podobě nikdy jsem tuto telenovela celou neviděl tak si ji přečtu v knižní podobě vřele doporučuji všem přečíst prý je to krásná telenovela tak snad nezklame.

Elsa14
02.03.2017

První díl se mi velice líbil. Proto jsem si chtěla přečíst i další. Ale čím dál tím víc mě série bohužel přestávala bavit.

Lanisa1966
04.02.2017

Příběh plný emocí a nečekaných zvratů. Vřele doporučuji.

Illaa
07.10.2014

Celou sérii tohoto romantického příběhu máme doma. Pamatuji si, jak jsem po zhlédnutí celého seriálu v televizi, v knihách stále listovala a byla jsem uchvácená obrázky na obalech. Vždy jsem četla jen úryvky, nerada totiž čtu knihy, které jsem nejdříve viděla ve filmovém zpracování, ale k těmto knihám se někdy ráda vrátím a přečtu je celé.

Love story
Love story