Mám nad tebou moc

Mám nad tebou moc https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413823/bmid_mam-nad-tebou-moc-MnC-413823.jpg 4 468 159

Co by vás donutilo zasáhnout? Když Ella Longfieldová náhodou vyslechne ve vlaku rozhovor dvou atraktivních mužů s mladými dívkami, nemyslí si o tom vůbec nic – dokud jí nedojde, že ti dva právě opustili vězení. V ten moment se v ní probudí mateřský instinkt. Rozhodne se zasáhnout, ale něco ji od toho odradí. Druhého dne se ze zpráv dozvídá, že jedna z dívek – krásná, zelenooká Anna Ballardová – zmizela. O rok později je Anna stále ještě pohřešovaná. Ella trpí pocitem viny, protože nic nepodnikla, a zdá se, že není jediná, kdo jí to nemůže zapomenout. Někdo jí posílá výhružné dopisy – dopisy, díky nimž se bojí o svůj život. Výroční výzva odhaluje, že Annini příbuzní i přátelé skrývají nemalá tajemství. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Sarah neřekla o tom, co se té noci stalo, úplnou pravdu. I její rodiče mají co skrývat. Někdo ale ví, kde Anna je – a hodlá si to nechat pro sebe…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

I Am Watching You , 2017

Kamilajznik
07.03.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, velice dobře se četla. Námět za mě super, ale přesto mi to místy přišlo trošičku nudné, zdlouhavé.

monik84
06.03.2020 5 z 5

Kniha mě chytla od začátku do konce .Svižný děj , kapitola vždy skončila napínavě takže odložit knihu byl náročný úkol . Za mě super čtení .

lenka666
19.02.2020 5 z 5

Pěkné, napínavé.

reňa30
19.02.2020 3 z 5

Zajímavý děj..Kniha se četla skvěle a ani mi nevadilo zdlouhavé a opakující se vyprávění. Jednoduše mi sedla ...

kuttnerovka
16.02.2020 2 z 5

Kniha mě nijak extra nenadchla. Zprvu vypadala čtivě, pak se vše zdlouhavě táhlo, žádné velké napětí, trochu pro mě podivně propletené osudy a najednou z ničeho nic, během jedné stránky konec? Jakoby si autorka řekla, že je příběh dostatečně dlouhý tak to skončím...

FejKýý
14.02.2020 4 z 5

Tahle kniha je totální pecka! Nemám slov, kniha je velice čtivá. Krátké kapitoly to mě vyhovuje. Děj je z pohledu více lidí a to mám ráda takže paráda. Jak čtete, chcete číst dál a dál, kniha byla velice napínavá a obzvlášť ke konci. Tipovala jsem hodně lidí ale ten který to nakonec byl? To jsem teda fakt nečekala.. Za mě doporučuji, pořiďte si ji, skvělý příběh, skvělá obálka, prostě všechno! :) Určitě se v budoucnu chystám na autorčinu novou knihu Chladná jako led. :) Dávám 4,5*.

Šánka
14.02.2020 5 z 5

Konečně ! Konečně jeden thriller, ve kterém jsou i normální a příjemné postavy. Kniha nemá moc dobré hodnocení, mně se ale líbila a hlavně od prvních stránek chytla.
Příběh má od začátku správné tempo, je vyprávěný pohledem několika osob, krátké kapitoly, žádné zbytečné vycpávky, opravdu to fičí. Postavy kolem zmizelé Anny mají svá tajemství, takže si vše nějak stále skládáte a měníte, ale tady si myslím, že nám autorka dovolila až v úplném závěru zjistit pravdu.....
Za mě spokojenost, třeba se i vám bude líbit.

Hvězdinka
10.02.2020 3 z 5

Takové smíšené pocity, na jednu stranu zajímavé, na druhou zdlouhavé, zbytečně se zabývající stejným dokolečka dokola. Ale příběh dobrý a stejně tak celkový dojem.

Capkomi
10.02.2020 2 z 5

Na můj vkus byla kniha příliš překombinovaná a přesto plochá, bez nápadu, napětí. Autorka přeskakovala velké časové úseky, které by naopak mohly být zajímavé a věnovala se až zbytečnostem. V dnešní záplavě thrillerů je tohle podprůměr.

Jamra
09.02.2020 3 z 5

Neurazí nenadchne. Žádné indicie, které by čtenářovi napověděli. Všichni víme, že se něco stalo, ale až do posledních 10 stránek nemáme ani špetku něčeho, čeho se chytnout.

konicekbily
03.02.2020 3 z 5

Trochu se cítím podveden. Představoval jsem si, že pokud je někdo nezvěstný, tak se po něm pátrá a čtenáři se pohodí aspoň nějaké informace, co se vlastně stalo a tady nic. A hned děj poskočí o rok kupředu. Jsem poněkud roztrpčen.

verca0794
01.02.2020 4 z 5

Čtivý thriller a zápletka ze života. Líbilo se mi, jak je kniha napsaná - krátké kapitoly a děj z pohledu více postav dodávalo knize správné tempo a napětí. Rozuzlení bylo naprosto nečekané, ale skutečně reálné. Pěkná kniha, těším se na další :)

Knihomol2108
29.01.2020 4 z 5

Právě jsem dočetla. Každá kapitola končí napínavě. Nerada jsem odkládala. Překvapivé rozuzlení.

veronika3141
26.01.2020 4 z 5

Za me pekny a napinavy pribeh,zajimave a necekane rozuzleni.Doporucuji

kvádr
19.01.2020 2 z 5

Jak to napsat. Polovina knihy kapitol, které by se mohly vypustit. Přijde mi to,, nudné ". Málo šťávy...
Až od stránky 170 je znatelné napětí. Kniha detektivky vypadá jinak. Špatné ale myšlenka samotná je skvělá. Jedním dechem čtu jiné. Této knize jsem věnovala dva měsíce :(.

Janaves
19.01.2020 3 z 5

Nebylo to špatné,ale četla jsem lepší.První polovina mě moc nebavila, takže tři hvězdičky za druhou polovinu knihy a za pěkný závěr.Ten se povedl.

hokaca
19.01.2020 4 z 5

Běžně tento žánr nečtu, tak nemám porovnání, ale za mě super. Kniha se četla jedním dechem. Neustálé náznaky mě nutily nedat knihu z ruky. Ve druhé třetině jsem začínala mít pocit umělého protahování děje, ale nečekaný konec to zachránil. Jen se přidávám k názoru pode mnou, že by bylo zajímavé uvést závěr i z pohledu ostatních postav.

Januli
18.01.2020 3 z 5

No tak pro mě anotace byla lepší než celá kniha. Četla jsem dal a dal že zvědavosti, že mě kniha nějak překvapí a ono ejhle nic. Bohužel, zklamání z knihy.

jana14
14.01.2020 4 z 5

I když recenze na tuto knihu byly poněkud rozporuplné, mě se líbila moc. Možná i proto, že už mě začínají unavovat psycho-thrillery ve kterých je sadistický sériový vrah obdařen až nadpřirozenými schopnostmi a též geniální, často vědecky nadaný vyšetřovatel ho nakonec v divoké štvanici dopadne. A to nemluvím o tom, že vyšetřovatel-ka je vlastně skoro vždy též vyšinutá osobnost postižená temnou minulostí, mizernými rodinnými vztahy, duševní poruchou nebo alkoholem a drogami...Toto je příběh, který by se s určitými rezervami mohl skutečně stát. Příběh obyčejných lidí, obyčejných rodin s jejich temným a ještě temnějším tajemstvím. A do toho náhodná svědkyně, která má hrozné výčitky svědomí, protože neudělala víc, ale i ji trápí vlastní rodinné problémy.....

LeSk
11.01.2020 5 z 5

Skvělá zápletka, nechybělo napětí, závěr knihy jsem hltala a hltala. Kniha se četla jedním dechem. Vyhovovaly mi krátké kapitoly. Doporučuji.