Mám nad tebou moc

Mám nad tebou moc https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413823/bmid_mam-nad-tebou-moc-MnC-413823.jpg 4 468 159

Co by vás donutilo zasáhnout? Když Ella Longfieldová náhodou vyslechne ve vlaku rozhovor dvou atraktivních mužů s mladými dívkami, nemyslí si o tom vůbec nic – dokud jí nedojde, že ti dva právě opustili vězení. V ten moment se v ní probudí mateřský instinkt. Rozhodne se zasáhnout, ale něco ji od toho odradí. Druhého dne se ze zpráv dozvídá, že jedna z dívek – krásná, zelenooká Anna Ballardová – zmizela. O rok později je Anna stále ještě pohřešovaná. Ella trpí pocitem viny, protože nic nepodnikla, a zdá se, že není jediná, kdo jí to nemůže zapomenout. Někdo jí posílá výhružné dopisy – dopisy, díky nimž se bojí o svůj život. Výroční výzva odhaluje, že Annini příbuzní i přátelé skrývají nemalá tajemství. Dokonce ani její nejlepší kamarádka Sarah neřekla o tom, co se té noci stalo, úplnou pravdu. I její rodiče mají co skrývat. Někdo ale ví, kde Anna je – a hodlá si to nechat pro sebe…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

I Am Watching You , 2017

Vlaďkaa4
02.12.2020 4 z 5

Kniha určitě neurazí, jen těch indicií k odhalení mnoho nebylo. Vlastně tam nebyly žádné.

hey123
27.11.2020 5 z 5

Velmi dobré čtení, od kterého se nejde odtrhnout. Krátké kapitoly, plné napětí a zvratu. Za mě velmi vydařená kniha

Allla9
09.11.2020 3 z 5

Za mě knížka průměr. Přišla mi dost povrchní, bez dynamičnosti.

Listonožka
03.11.2020 4 z 5

Knihu jsem si pořídila náhodně, hleděla na mě z výlohy antikvariátu. Koupila jsem jako čtení na dovolenou a četla se velmi příjemně. Čtivá, napínavá, složitá tak akorát pro letní čtení. Za mě spokojenost.

rumova_kulicka
01.11.2020 2 z 5

Když tady čtu všechny ty komentáře, že super a mělo to spád, tak mám pocit, že jsem snad četla úplně jinou knihu... Autorka vymyslela tolik různých tajemství, že by to vystačilo na tři knihy, kdyby to víc propracovala, ale takhle v jedné mi to přišlo celé nějak nedotažené. Do žádné postavy jsem se nedokázala vžít, všechny byly nějak nemastné neslané, zato víme, jak se přebaluje novorozenec a jak se vážou kytice. Knihu jsem dočetla jen proto, že nerada nedočítám. Ale celou dobu jsem se modlila, ať už je konec a můžu jít dělat něco užitečného. Ani mě nějak extra nezajímalo, co se s tou Annou vlastně stalo. Závěr sice překvapil, ale vysvětlení
bylo dost smykem...

SakuraLuci
29.10.2020 4 z 5

Nebylo to špatně, ráda jsem se ke knize vracela. Na konci kapitoly jsem se těšila na další.. Ale příběh byl trochu nereálný.. Až moc náhod na konci..

SoniaR
20.10.2020 5 z 5

Skvělá kniha!

Nicolettine
18.10.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.První polovina knihy se sice zbytečně táhla,ale druhá polovina se už četla sama a závěr opravdu překvapil.
Kniha je psána pohledem několika osob v krátkých kapitolách, což mám ráda.

Mikako
22.09.2020 2 z 5

Hrozně mě to nebavilo. Četla jsem tuhle knihu nekonečně dlouho, určitě přes měsíc. Vždycky jsem začala číst a po pěti stránkách jsem šla radši dělat něco jiného. Konec ušel, ale celkový dojem už nezachrání.

Edit: po měsíci už si děj vybavím jen matně.

eva0409
17.09.2020 5 z 5

Skvělá kniha.Četla se jedním dechem.

Majdalenka
21.08.2020 2 z 5

Nuda. Kniha střídá pohled svetkyne, otce a kamarádky. Dveste stran je o tom, že každý má tajemství.. Hrozně tajný.. Konec na závěrečných 50ti stranách se mi líbil, ale za to čekání to nestojí. Bohužel. Od autorky jsem četla chladná jako led a to se mi líbilo.

RomanaK
06.08.2020 4 z 5

Kniha má vše, napětí, zvrat a je čtivá. Dá se říci lehké letní čtení, ale přitom v dnešní době vážné.

Pajic21
28.07.2020 3 z 5

Od knihy jsem očekávala něco trochu jiného, nicméně je to příjemné oddechové čtení, ve kterém nechybí napětí. Avšak některé pasáže byly na můj vkus zbytečně zdlouhavé. Kniha by mohla mít větší spád.

ivzu77
27.07.2020 4 z 5

Letní čtení na dovolenou, trochu napětí, trochu nejistoty, do konce naděje a pak poznání ....

Asterixxka
18.07.2020 5 z 5

Kniha se mi od začátku velmi líbila a četla se skvěle - prakticky přelouskáno za pár dní (půlka knihy za 1 odpoledne). Není to žádná přehnanost a na konci každé kapitoly se člověk těšil, co z toho nakonec vzejde. Pachatele jsem netypovala a konec mě bavil, takže přestože to není nějaké top dílo v literatuře, nenašla jsem prakticky nic, co vytknout, takže proto plný počet *(čtivost, zápletka, styl psaní, rozuzlení). Škoda toho nízkého hodnocení, myslím, že mám v tomto žánru přečteno hodně a čekala bych vyšší průměr u dobře povedené knihy - ale samozřejmě, je to názor čistě subjektivní...

TerezaaBaarova
15.07.2020 3 z 5

Když to vezmu kolem a kolem kniha se mi líbila moc. Zápletka dobrá, rozuzlení skvělé! To jsem nečekala, možná ten finiš mohl být trochu delší, o trošičku víc propracovaný.
Jenom mi tam vadily příliš dlouhé pasáže, které s krimi neměly nic společného. Jinak hodnotim 4z5.

gordon13
12.07.2020 4 z 5

Bylo to spíš takové povídání, žádné velké napětí, ale mě to bavilo, mám ráda konverzační knihy, pokud to tedy není plácání prázdné slámy :-) Musím konstatovat, že jsem tentokrát opravdu netušila jak se to vyvine a konec se mi líbil.

Barulinkas
11.07.2020 3 z 5

Jak už bylo řečeno...půlka knihy je nezáživná, ke konci už začíná být zajímavější a konečně se něco dozvídáme...Za mě takový průměr, líbilo se mi, že až do pár posledních stránek jsem neměla tušení co se stalo a kdo za tím je...každopádně i myslím, že už vím jak uvázat kytici :D

jromovic
04.07.2020 2 z 5

Tuhle knihu bych nikomu znamemu nedoporucila. Vubec me to nebavilo, souhlasim se slecnou v komentari nize. Knihu jsem se prenutila docist asi po mesici, jen aby nezustala nedoctena a diky bohu byla druha polovina o trosku zajimavejsi, nebo jsem byla jen zvedava co se s Annou stalo, dlouhe popisy o vazani kytic jsem musela preskakovat.. Koupila jsem si s touto knihou jeste dalsi knihu od autorky - Chladna jako led a jen doufam, ze bude lepsi nez toto.

Anniee
02.07.2020 2 z 5

Tak tohle mě teda vůbec nenadchlo. Pár podobných knížek už mam přečteno a tohle byla jedna z těch nejslabších. Do půlky mě to vuuuubec nebavilo, nic se nedělo, nic se ani neodhalilo ani nenakouslo. A vlastně se něco dělo až na pár posledních stránkách. A i to mě teda nějak extra nepřekvapilo a nic to ve mně nezanechalo. I ty myšlenky mi přišly tak zvláštně popsané, to stejné u postav. Žádná mi k srdci nepřirostla, přišly mi takové ploché, nezajímavé, i když tam bylo popsáno mnoho z jejich minulosti, což se mi tam zase moc nehodilo.