Nežný darebák

Nežný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112201/nezny-darebak-112201.jpg 4 252 252

Malory Family série

Odvážna Georgina podnikne dlhú plavbu na lodi preoblečená za chlapca. Podnikne dlhú plavbu na lodi v spoločnosti rodinného priateľa Maca. Ako plavčík Jamesa Maloryho v sebe objaví skrytú zmyselnosť a z neskúsenej dievčiny sa stáva skúsená žena. Prežije ľúbostné dobrodružstvo so šarmantným kapitánom Jamesom Malorym, ktorého však nečakane opustí. Kapitán sa veľmi hnevá, lebo dosiaľ ho ešte žiadna žena neodmietla...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Gentle Rogue , 1990

dudunka
11.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha vtipné dialogy na "Cihlovou zeď" jen tak nezapomenu! :D

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Krása a romantika, doporučuji.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

naaaaadheraaaaa

Verca Pher
26.08.2013

Nadherna kniha..Jamile ji ctu,nevidim,neslysim nic kolem sebe :-))

miruska1
03.07.2013 5 z 5

Čakala som viac,alebo skor niečo ine. Ale aj napriek tomu to bolo zaujimave čitanie. Kniha sa mi pačila.

belia7
31.03.2013 5 z 5

Tretí diel série o Maloryovcoch je podľa mňa veľmi vydarený, pútavý, vtipný :) James je proste super vymyslený knižný hrdina. Dobre som sa nasmiala keď James predstieral, že nevie, že je Georgina dievča a pritom ju zvádzal :) hoci Georgina ako nevinné dievča netušila, že po kapitánovi túži :)))

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Tak tato knížka je božská. :) Přečetla jsem jí o víkendu jedním dechem. Byla vtipná, romantická a měla správný šmrnc. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. :)

marijko
13.03.2013 5 z 5

Další svůdce z rodiny Maloryových, kterému ženy padají k nohám.... Až jednou přeskočí jiskra a začne platit: CO SE ŠKÁDLÍVÁ, TO SE RÁDO MÍVÁ" - kniha má nádech romantiky, šibalství, vzrušení, humor. Třetí v řadě této série a opět moc dobrá.

Kaety
22.02.2013 3 z 5

Na tuto knihu jsem byla velmi natěšená, ale bohužel mě maličko zklamala, čekala jsem asi víc.
Jinak patří určitě k těm lepším od Johanny Lindsey.

jozefinka
03.04.2012

Uzasna kniha ale ja by som od nej kazdu knihu citala este raz :)

pirin
06.01.2012 5 z 5

Pro mne jedna z nejlepsich knih od Lindseyove. Romantika jak ma byt - laska, piraty, prevlek, bezvadny humor, vse nadherne sladeno... vysledek je roman , ktery jsem cetla aspon 5x...mozna i vice:-) Mos rada se k nemu vracim.
Vrele doporucuji pro romanticke dusicky, super cteni :-)

netty.vanity
21.10.2011 3 z 5

Pamatuji, jak jsem se u té knihy nasmála a zároveň se nemohla dočkat, až pravda vyjde najevo. Vhodné opravdu jen pro romantické dušičky.