Něžná Rebelka

Něžná Rebelka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268814/mid_nezna-rebelka-268814.jpg 4 237 32

Malory Family série

Krásna škótska dedička Roslynn utečie po smrti starého otca do Londýna, aby sa vyhla sobášu s chamtivým bratrancom. Hneď na prvom plese očarí známeho sukničkára Anthonyho, ktorý je navyše zarytým starým mládencom. Roslynn váha, či má uveriť vášnivým sľubom muža, ktorý ju napriek svojej povesti neuveriteľne priťahuje

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Tender Rebel , 1988

Ivusak7
21.07.2017 5 z 5

Další ze skvělých příběhů ze série
Malory Family. Anthony a Roslynn skvělý pár. Knížku jsem četla a nemohla se odtrhnout.

keiko33
24.05.2017 5 z 5

Znova to bola paradna jazda, hoci ma Roslynn s tou jej tvdohlavostou stvala, ved Anthony bol zlaticko. Co uz, my zeny sme nepoucitelne, aj ked mame to najlepsie rovno pod nosom, nevidime to:)

LilianaFalcon
15.03.2017 3 z 5

Moc pěkné, ale ta její podezřívavost a obviňování mě pěkně štvaly.

helenkan
06.08.2016 5 z 5

Opět skvělý díl ze serie o Maloryových. Tuhle familii fakt miluju.

avalonek
19.05.2016 5 z 5

Prostě mě to uchvátilo.Byl tam vtip,napětí,láska.Akorát mě trošku štvalo,jak někdo nedokáže ustoupit před pravdou.Ale jinak sem to zhltla,až mi bylo líto,že už jsem zase na konci.Moc hezké čtení.

moudivlacek
02.01.2016 5 z 5

Napravení smyslného hříšníka v láskyplného muže, proč ne? Ale předtím je plno nedorozumění, plno setkání dvou hrdých a divokých srdcí, ani jeden nechce ustoupit, i když srdce říká něco jiného. Ale nakonec vše vysvětleno a znovu vyjde na svět pravda pravdoucí - láska je mocný lék srdcí.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem četla až po bouřlivém objetí, ale to nevadí i tak je to zážitek.

miruska1
25.07.2013 5 z 5

Ďalšia dobra kniha od tejto autorky.

belia7
31.03.2013 5 z 5

Druhý diel v poradí o rodine Maloryovcov :) pre mňa asi najlepšia kniha z celej série. Vtipné dialógy, trošku napätia a neodmysliteľná príťažlivosť medzi hlavnými postavami. Je zábavné sledovať ako sukničkár, ktorého už asi nič neprekvapí sa na prvý pohľad zaľúbi do Škótky. A opäť, krásny, nezávislý a arogantný chlap je skrotený neobyčajnou ženou.

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Pohodové čtení a dobrý konec.

Kaety
02.01.2013 4 z 5

Kniha se četla lehce a je zde více romantiky, než v předcházející knize této série.Je pěkné sledovat bratrské škádlení mezi bratry Antonhym a Jamesem.

suzan
02.07.2012 5 z 5

Kniha, ktorú čítate jedným dychom. Vtipná, dobrodružná, romantická. Vrele doporučujem.