Maestra

Maestra https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305841/maestra-fUw-305841.jpg 2 363 123

Maestra série

Judith Rashleighová cez deň pracuje ako asistentka v prestížnom londýnskom aukčnom dome. Rada by prenikla do umeleckého sveta, ale všadeprítomná korupcia a snobizmus ju oberajú o sily aj o ilúzie. Judith sa zúfalo usiluje spraviť niečo so svojím životom a uvedomuje si, že musí pristúpiť na jeho hru. Aby sa pohla z miesta, prijme druhú prácu a po nociach robí spoločníčku v bare. Keď však odhalí obrovský a pre niekoho veľmi lukratívny podvod v aukčnom dome, vyhodia ju z práce a jej sny o lepšom živote sa zo dňa na deň rozplynú. V zúfalstve prijme ponuku jedného klienta z baru, aby ho sprevádzala na ceste na Francúzsku riviéru. Po nevydarenom pokuse podať svojmu klientovi sedatíva sa musí dať na útek. Je sama a v nebezpečenstve, spoliehať sa môže iba na seba a na svoje schopnosti vedieť sa ľahko pohybovať vo svete bohatých a známych ľudí. V zálohe má však ešte to tajomstvo, pre ktoré ju vyhodili z práce. Sklamaná, podvedená a znechutená sa obráti na dávno zabudnutého priateľa. Priateľa, ktorý ju vždy držal nad vodou. Priateľa, akého by malo mať každé správne dievča: zlosť. Lenže tá nie je vždy tým najlepším radcom...... celý text

katerina5604
15.03.2018 odpad!

Upřímně.. Větší pitomost jsem ještě nikdy nečetla. První vraždu jsem předvídala a po té třetí jsem si říkala, že hl. "hrdinka" je vážně, ale vážně psycho. Opravdu nechápu kde, proč a jak získala tato kniha nálepku bestseller.

Etoiles
29.01.2018 odpad!

Velké zklamání. Dala jsem na výborné recenze a opravdu kvalitní reklamu, a knihu si hned po uvedení do prodeje koupila a těšila jsem se až se do příběhu ponořím. Hned po prvních stránkách, jsem však začala tušit že poutavá obálka a dobrá reklama, bude asi vše, co mě zaujme. Příběh byl nereálný a zmatený. Jen s velkým přemáháním jsem knihu dočetla. Zde dokonale platí, že není všechno zlato, co se třpytí....

bivana009
28.01.2018

Tak trochu jiná kniha, moje očekávání splnila (moc jsem žádná neměla), dějově neobvyklý pohled ze strany vražedkyně...snaha dostat se "nahoru" doslova přes mrtvoly byla autorkou popsána celkem reálně. Co ale bylo nereálné, byly jednotlivé příhody hlavní "antihrdinky", tady mohla autorka ubrat z výsledného efektu a alespoň občas hlavní postavu postavit nohama na zem...Popisované erotické scény vybočovaly z děje, byly jaksi navíc, zbytečně zdlouhavě popisované, děj oslabovaly. Celkově bych označila jako vhodné čtení pro dlouhé zimní večery, případně na pláž....

helenn
25.01.2018 2 z 5

Trochu zklamání, kupovala jsem ji s velkým očekáváním, kniha je taková laciná. Trochu zklamání.

dorkas
20.01.2018 2 z 5

stará Kelišová so svojou hláškou "Velebnosti, jdu blejt" by tento brak vystihla úplne presne. Toľko volovín pozliepaných dokopy, som teda ešte nečítala. Myslela som, že Hotel v Paríži a jeho úbohé porno scény z francúzskeho prostredia nič neprekoná, ale Maestre sa to podarilo. to vážne niekto v dnešnej dobe používa slovo "pučka"?! Aj deti z materskej škôlky by opisy intímnych partií zvládli lepšie :D "Erotické" scény z tejto knihy, by som za erotiku teda vôbec neoznačila - aspoň mňa to teda nezaujalo. No a úplným klincom do rakvy bolo predstava hlavnej hrdinky ako niekoho počas sexu vraždí a potom súloží s mŕtvolou - kto toto vydal a ešte to aj označil za BESTSELLER???

adela2230
19.01.2018 3 z 5

Podle popisu knihy jsem čekala něco víc, asi bych si ji nečetla, kdybych ji nedostala. Příběh byl občas fajn, ale hrozně zdlouhavé popisy, a člověk se občas ztrácel ve jménech a podobně. Takže žádná sláva.

Monačte
05.01.2018 2 z 5

Pokud se někdo jmenuje Hilton a píše knihy o zlatokopkách a zlaté mládeži, kde jsou nějaká "temná tajemství", výlety na jachtách a chladný sex, pak je vlastně všechno v pořádku. Akorát by to neměli vydavatelé vydávat za něco víc a prostě to přiznat! Žádný hezký přebaly, žádný zlatý nálepky! Prostě to přiznejte, že je to čtení o potvoře na plážové lehátko a všichni budou šťastný! Díky. Vaše nachytaná čtenářka.

Anie94
13.12.2017 3 z 5

Kniha mě nijak neoslovila. Příběh byl velice povrchní jako celý tenhle svět včetně hlavní hrdinky a zakončené koncem, co možná ani konec nebyl. Bylo to hodně laciné.

dendishek
08.12.2017 1 z 5

Tak nějak mi nedošlo, že je kniha zaměřená na vraždící, psychicky labilní, po sexu a penězích dychtící ženu. Jinak bych ji nikdy nečetla. Kniha mi nic nedala, a byla to ztráta času.

PavlínaAlžběta
03.12.2017 2 z 5

Z počátku všichni nebo lépe řečeno všechny dámy knihu vychvalovaly, takže jsem i já zatoužila po přečtení. Jsem vděčná, že jsem si knihu pouze půjčila a rychle vrátila.
Uf... Maestra mě doslova ničila od počátku do konce, styl psaní nudný, vše takové nijaké, tuším, že jsem někde v anotaci našla slovo napínavé...no tak to v žádném případě. Značka " Bestselleru" se poslední dobou vymyká kontrole u více knížek, ale zde totální propad. Věřím, že se kniha může jinému čtenáři líbit, ale už nikdy!

Gabysek
02.12.2017 2 z 5

Měla jsem jiná očekávání na tuto knížku. Text mě nenudil, ale nemám ráda nereálné "scénky".

lakyh
21.11.2017 1 z 5

Naprosto to nesplnilo moje ocekavani udajneho bestselleru! Par erotickych scen, slaby pribeh, prehnane vrazdy, ktere zrejme mely z teto knihy udelat neco vyjimecneho oproti jinym knizkam? To uz bylo spis z nouze, aby to vubec necim skutecne zajimavejsi bylo, ale pusobilo to naprosto prehnane a vlastne i ona vychytralost hlavni hrdinky byla vzdy shrnuta na jedne dvou strankach kdyz se neco stalo, zbytek knizky tak vubec nepusobi. Podle me to nenaplnilo ani jedno z ocekavani. Mel jsem problem to docist. Zakazal bych kazdou druhou knizku oznacovat bestsellerem, chtelo by to objektivnejsi ohodnoceni a prisnejsi prideleni svetove znacky.

SimonaP
19.11.2017 2 z 5

Tak teda nevím, co to mělo být. Nereálné, přehnané. Další knihu od autorky rozhodně číst nebudu.

veronika6051
25.10.2017 1 z 5

Nuda, nuda, nuda a ještě s nálepkou "bestseller" - to opravdu???

lil.g
18.10.2017 odpad!

Hodnocení bych zkrátila jednoduchým "jakože cože?!". Knihu jsem přečetla, jen abych neurazila Ježíška...jinak pro mě postrádala jakýkoliv smysluplný děj či náznak zábavy nebo zalíbení.

MissiPippi
31.08.2017 1 z 5

Asi se od vydání 50 odstínů šedi soutěží, kdo vydá nejnudnější knihu pod nálepkou "erotické". Druhá soutěž spočívá ve využití největšího množství interpunkce, tudíž dávat celistvé věty nesmyslně mezi pomlčky a závorky a to tak, že tento styl neudržíte po celou dobu příběhu. O překladu ani nemluvím, dost chyb a otřesný slovosled.

Autorka píše páté přes deváté a ani jedno z toho nezaujme. Ani sex, ani vraždy, ani bohatství. Smutný pokus o snobárnu? Děj absolutně bez nějaké hloubky. Jak již někdo psal, kniha dává naději. Naději, že spisovatelem může být opravdu každý.

Červený přebal knihy navzdory všemu uměl nalákat a zalíbit se.

GabrielleE
20.08.2017 3 z 5

První polovina knihy je o tom, jak chudá holka ke štěstí přišla, ve druhé se z ní najednou stává bezcitná vražedkyně.
Knížka nebyla špatná, ale znovu už bych jí číst nemusela.

alzbet
08.07.2017 2 z 5

Vzhledem k tem vsem negativnim komentarum jsem se na tu knizku skoro tesila. Jeste v pulce jsem cekala na nechutnosti a sokujici situace. Pak najednou kniha skoncila. Dostala jsem jen nudu, nudu, sed. Napsat knizku, kde je nekolik vrazd a mirne explicitnich sexualnich scen s absenci zajimaveho deje, humoru nebo napeti je na druhou stranu docela vykon. Za me uplne zbytecna kniha. Aspon ta obalka je docela pekna.

zbožňuju_knihy
06.07.2017 4 z 5

Zas tak špatné, jak se tady popisuje mi to nepřišlo. Pokud jste četli Helen v zajetí touhy, je to celkem na stejné vlně a pokud se mám vyjadřovat, jak se vyjadřují v těchto knihách, jde tu jen o šu*---.
Do této knihy nám autorka ještě vnesla nějaké to cestování, francouzská a italská slova + popis několika obrazů.
Takže pokud máte chuť na erotiku a požadujete, aby v knize byl "nějaký" děj, tak budete spokojení :-)
Pokud chcete knihu s hlavou a patou, která má děj, který se může stát, tahle kniha pro Vás nebude to pravé ořechové...

Roubas
01.07.2017 1 z 5

Thriller, který mě opravdu šokoval v první polovině, protože dál jsem se nedostal. Šokoval mě tím, jak úděsná kniha to je. Jediné plus podobných knih tkví v tom, že dávají lidem naději. Naději, že dnes se spisovatelem může stát opravdu každý, kdo napíše povrchní brak, ve kterém se sice mluví o umění, ale nejspíš jen na efekt, aby to vypadalo, že nějakou hloubku kniha má. Samozřejmě jsem neočekával uměleckou literaturu s hlubokým příběhem, ale zábavu, příběh, který bude utíkat. Bohužel se v první polovině nestalo vůbec nic až na jeden infarkt a to je opravdu málo. O postavách se nedozvíte víc, než co mají na sobě (hlavně značka je důležitá) a jaký bulvár o nich co píše, nebo jakou jachtu si právě koupili. Sledovat svět zlatokopek (přežiju upocenou jednu minutu s tímhle tlusťochem, abych si pak mohla koupit kabelku a nějakou dobu neřešit nájem) je opravdu zážitek. Hlavní hrdinka se neustále lituje, jak je nedoceněná a pak si řekne, že se mezi smetánku dostane, i kdyby nohy již nikdy neměla dát k sobě a ty hraná gesta s přízvukem jí nadobro zůstaly. Jestli se ve druhé polovině začalo něco dít, tak se všem lidem, kterým se kniha líbila, omlouvám, ale číst dál, musel bych tu knihu vyhodit z okna. Ideální pro čtenáře bulváru a lidi, co se honí za bohatstvím, aby viděli, jak to vypadá mít “všechno“. Obálka je sice hezká, ale to stříbrné kolečko hlásající EDICE SVĚTOVÝ BESTSELLER je opravdu pro smích. I tak dlouhého komentáře je na knihu škoda. Jednu hvězdičku dávám, protože věřím, že ve světě literatury rozhodně existuje ještě něco horšího.

pro ženy thrillery

L.S. Hilton