Madly

Madly https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485697/bmid_madly-ULn-485697.png 4 267 267

Truly, Madly, Deeply série

Madly je pokračováním osudů Andie a June a jejich přátel ze studentského Seattlu | Tentokrát se hlavní hrdinkou stává June. Ta, která si nenechá nic líbit, dokáže se prát se světem a stát věrně při své přítelkyni Andie. June má ale tajemství, které si chce za každou cenu nechat pro sebe. Proto si drží od těla všechny muže, kteří chtějí víc než vztah na jednu noc. Vztahy zraňují, stejně jako láska. June ale nepočítala s Masonem. Je vtipný a bohatý a June ho fascinuje. Nezajímají ji totiž jeho peníze ani původ. Temperamentní studentka stále odráží pokusy o sblížení. Mason chce však mnohem víc než jednu noc. Oba hrdinové se neustále provokují, utahují si ze sebe, přitahují se i nenávidí. Jiskří to mezi nimi. June se musí vyrovnat s nezájmem své rodiny a Mason se složitým vztahem k otci, oba bojují o svou dospělost. A tak June začne uvažovat, že by dala lásce ještě šanci. A v dívce, jež celý život skrývá svou pravou tvář, se probudí žena, která najde samu sebe, milovaného člověka a svobodu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Madly , 2020

lena.o.knihach
28.12.2021

Nemá cenu ztrácet čas s knihou, která mě nebaví, takže jsem Madly po 100 stranách vzdala a v sérii dál pokračovat nebudu.

V Truly mě June s Masonem bavili nejvíc a na tenhle díl jsem se proto hodně těšila, ale vůbec mě to nechytlo tak, jak jsem si představovala. V edici Red mám už favoritky (Mona Kasten, Laura Kneidl, Lilly Lucas) a Ava Reed k nim, bohužel, nepatří.

dominika8192
19.12.2021 4 z 5

Příjemné čtení.

Elize
10.12.2021 4 z 5

Hrozně jsem se těšila na tuhle dvojici a rozhodně jsem patřila do týmu Mason, bylo to hezky napsané, čtivé, ale některé věci se zde příliš opakovaly a po celou knihu jsem měla pocit, že se to nikam neposouvá, že se vztah mezi hlavními protagonisty nikam nevyvíjí. Za půlkou knihy jsem měla skutečný pocit, že June jen hledá chabé výmluvy, proč Mason ne, za mě tam nebyl jediný reálný důvod... a pak přišel konec, kde se to rychle sfouklo, všechny důvody proč ne, byly ty tam, jako kdyby autorka hlavně chtěla stihnout alespoň jednu sexuální scénu mezi postavami. Jedna hvězdička navíc za Masona, je to skutečně méďa k pomilování.

nina3905
02.12.2021 4 z 5

Tento diel bol oveľa lepší ako predchádzajúci. Kniha prináša klasický romantikuš príbeh, ale z tohto žánru som čítala aj lepšie.

2688
02.12.2021 4 z 5

Byla jsem překvapena mile překvapena vývojem vztahu June s Masona myslela jsem si že jejich vztah bude ,, kamarádství s výhodami “

V knížce jsem fandila týmu Mason a v některých částech mi jo bylo vážně líto přišel mi jako takový Méďa a podle popisu docela sexy

Druhy díl série je o malinko lepší než první hlavně asi pro to že autorka vdechla hlavním postavám charakter který není ufňukaný a při čtení nemáte potřebu přeskakovat řádky.

Arianne
08.11.2021 3 z 5

Tahle už byla lepší. Namísto ufňukaného nelogického splácance tu máme klasickou romantiku. Ale i tak mi v příběhu chybělo ono POSTUPNĚ. To pomalé odkrývání vrstvy za vrstvou, čímž se postavy stávají bližší až se dostanou do bodu, kdy už nemohou jinak.
Ale Mason to naštěstí zachránil. Už jen kvůli němu má tahle kniha smysl.

Pikalenka
08.11.2021 4 z 5

Jak Truly, tak Madly mě při čtení pohltily. Knížka je velmi čtivá a líbí se mi, že se nejedná jen o plytký román, ale dotýká se i hlubších témat. Ale (jak už bylo v jiném komentáři zmíněno) např. Laura Kneidl dostává romány ještě o level výš. Rozhodně se však jedná o odpočinkové, příjemné čtení.

JanuldaN
02.11.2021 4 z 5

Lepší než Truly! Co v předchozí knize chybělo, zde autorka doplnila - komunikace mezi postavami, propracovanější charaktery, postupně vyvíjející se vztah... Téma sebelásky Avě Reed sedlo. Lepší než Kasten nebo Kneidl to bohužel nebylo.

přátelství láska rodina tanec péče o vzhled

Ava Reed (p)
německá, 1987