Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324808/mid_ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4 595 210

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Daisy in Chains , 2016

alzbeta4340
13.10.2017 5 z 5

Docela překvapivé, že? Čekala jsem všelicos, ale takový konec mě nenapadl. Fakt je, že autorka nehraje se čtenáři úplně fér, ale co už. Je to vážně čtivé. Doporučuji.

ritz
26.09.2017 5 z 5

Wau, tak to jsem nečekala. Super rozluštění, výborně se četlo. Za mě plný počet hvězdiček.

arket
24.09.2017 3 z 5

Čtivé, místy až moc rozvláčné. Konec mě tedy dostal. Něco tak přitažené za vlasy jsem opravdu nečekala. Konec ve stylu Cimrmanovské Hodiny pravdy, to jako fakt? lol

Schamila
20.09.2017 4 z 5

Takže za příběh 5* a za styl 4*, trochu mi to tam vadilo, ale co se týče příběhu - bomba, ještě že ze mě není žádný detektiv - mohla jsem si knihu vychutnat do posledních stránek. Pachatelem jsem byla překvapená - já měla spoustu jiných tipů, kniha zkrátka měla šmrnc - všem doporučuji. Jsem ráda, že jsem si tuto autorku dala do oblíbených a přečetla vše, co se u nás naskytlo - vydavatel by měl pokračovat a dát na náš pult vše, co napsala.

Alchemilla75
14.09.2017 5 z 5

Kniha, kterou přečtete velmi rychle, protože chcete už konečně vědět, kdo je ten skutečný vrah. Doporučuji.
Jak už tady někdo v komentářích zmiňoval, jediné co mi na knize vadilo, byla slangová řeč jedné postavy. Od - von, vona, vono až po vočekávanou voběť.

petula22
11.09.2017

Zajímavá knížka, rozuzlení překvapivé, trošku přitažené za vlasy, ale jinak spokojenost

DannyBlakely
08.09.2017 5 z 5

Dnes jsem dočetla. Moc povedená kniha. Něco málo jsem sice tušila, ale hodně mi až do konce nedocvaklo. Takhle si představuju výborně napsanou "kriminálku".
:-)

Olous1
08.09.2017 5 z 5

Výborná kniha,já tento styl psaní mám ráda.Mohu jenom doporučit.

intelektuálka
08.09.2017 4 z 5

Fan club masového vraha, modrovlasá advokátka - to je děj, který se zde odvíjí.
Je Hamish vinen? Dokáže ho advokátka osvobodit?

rodak
08.09.2017 5 z 5

Tak tato dáma fakt psát umí.Já to teda nečekal kdo je vrah..Jsem asi trochu hloupý.Velmi mne celá kniha bavila,snad nejvíce z těch tří co jsem četl.A nakladatelství DOMINO by mělo vydávat i knihy na kterých nevydělá balík ,ale potěší spoustu čtenářů.Jako například tato autorka.

PetraBery
04.09.2017 4 z 5

Čtivý psychothriller, kde do téměř poslední stránky nevíte, jestli je Hamish Wolfe opravdu pachatelem vražd, za které sedí ve vězení nebo ne. Důvody obhájkyně Maggie, která se nakonec rozhodne případ převzít byly překvapující, stejně jako konec. Kniha se četla opravdu dobře a rozhodně se v knihovně poohlédnu po dalších dílech této autorky. Za mne spokojenost.

zpevSusannah
03.09.2017 5 z 5

Výborná kniha. Přestože člověk už nějakou chvilku tuší, co se z toho vyklube a jak to v jádru věci asi je.
Pro mě ideální plážová četba, která ani jednou stránkou nenudí.
Celý příběh skvěle dokreslen dopisy. Možná se nechám zlákat i dalšími knihy této autorky :)

Šárka5875
03.09.2017 5 z 5

Moje první setkání s autorkou a jsem naprosto spokojená, ba přímo nadšená. Přestože má kniha přes pět stovek stran, četla se svižně a vůbec vám nepřijde, že je to taková baculka. Autorka vás udržuje v napětí. Nenašla jsem místo, kdy bych se snad začala byť jenom na chvilku nudit. Po celou dobu jsem si však říkala, jo, dobrý, je to skvělá kniha, ale výjimečná pecka to nebude. Ovšem posledních sto stran mě přesvědčilo, že pecka to je. Musela jsem dočíst nehledě na brzké ranní vstávání do práce. Měla jsem nějaké představy o rozuzlení příběhu, něco maličko sedělo, ale přesto mi spadla brada. Konec mě vážně dostal. Takže za mě velké doporučení, kniha rozhodně za přečtení stojí. Jediné, co mi trochu vadilo, byl slang, jakým mluvili policisté. Vadí mi mluva ve stylu... „voblíknul se, votočil se, vodešel, vobhlídnul“ atd. Ovšem to je pouze můj osobní vnitřní problém. Nevadí mi to ani tak v běžném životě, ale když to vidím na papíře, nějak se s tím hůř srovnávám. Má ji rád, nemá ji rád, je příběh psaný bez skrupulí, je svižný, temný a napínavý až do samotného konce. Také se vám vybaví otrhávání okvětních lístečků z kopretin? Má mě rád, nemá mě rád... Má ji rád, nemá ji rád.... Vy rozhodně po přečtení tohoto thrilleru zařadíte autorku mezi oblíbené. A nebudete si muset klást žádné otázky, ani použít kopretinovou vyřazovací metodu.

Acquenta
01.09.2017 3 z 5

Čtenář čte téměř 600 stran, aby zjistil to, co ví už dávno :-D Já se ke knize nemohla jaksi připoutat. Megg mi byla jasná už asi od 100 strany a zbytek byl zdlouhavý, takový nudný, nečtivý....

DatabazeKnih100
29.08.2017 4 z 5

Anotace vypadala celkem zajímavě, a tak jsem si knihu pořídila. Ve skutečnosti je však samotný příběh daleko zajímavější, nápaditější a propletenější. Víc neprozradím, nerada bych ostatní, kteří se teprve chystají knihu číst, připravila o moment překvapení. Protože právě na překvapivém rozuzlení celá kniha stojí. Má však samozřejmě i jiné kvality. Věřím, že se při jejím čtení budete bavit od začátku až do konce stejně jako já.

evonra
28.08.2017 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád ... Tuhle hru s kopretinou zná snad každý. Námět tedy parádní.
Kniha je velmi čtivá, autorka si mne na začátku knihy zaháčkovala a pustila až s poslední stránkou. Hlavní hrdinové jsou jedna velká záhada, těžko lze odhadnout jejich počiny a myšlenkové pochody, takže i když se po celou dobu čtení snažíte poskládat si všech pět dohromady, povede se vám asi jen malý kousek... Líbily se mi kapitoly formou dopisů, ty byly příjemným zpestřením a ten závěr je opravdu skvěle promyšlený. Doporučuji.

katka.oo
19.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, napínavé, čtivé, čekala jsem, že vše bude jinak než se zdá, ale až tak jsem to nečekala. Kvalitní a nelituji, že jsem si od S.J.Bolton koupila do čtečky všechny její počiny ...takže jdu pokračovat od začátku :-)

leny.wood
18.08.2017 5 z 5

Vážně přes 500 stránek? Nevěřím, vždyť to uteklo tak rychle... Jednoznačně doporučuji, skvělý styl psaní, líbila se mi detailnost, tady to vůbec není na škodu.

b.safarik
18.08.2017 5 z 5

Výborná kniha a zvrat mě naprosto překvapil! Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka si mě získala svými překvapivými zvraty, kdy vás nechá myslet si, že víte kdo je vrah až do poslední vteřiny, kdy zjistíte, že vás jenom vodila za nos. Fakt pecka!

Lucek
15.08.2017 5 z 5

Absolutní spokojenost. Žádná přehnaná akčnost - příjemná změna po Obětině a sérii s Lacey.

soudní procesy sérioví vrazi psychologické thrillery

Sharon J. Bolton
britská, 1960