Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324808/mid_ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4 595 210

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Daisy in Chains , 2016

konicekbily
22.11.2017 5 z 5

Někdy to zbytečně autorka natahuje, někdy úplně neobjasní genialitu proslulé advokátky, plně nechápu motivy, ale to nevadí! Dokonalý triller-román nejen k přečtení, ale i zamyšlení nad určitou skupinou žen a jejich možnými trablemi. Jen piš, holka piš, jde ti to dobře!!!

katka9574
21.11.2017 4 z 5

I pátá kniha S.J. Bolton je velice čtivá a rozhodně patří mezi to kvalitnější z detektivního žánru, jenže.... jen málokdy mi přišla napínavá (u "Tak to je, tak to bude" jsem se bála jít sama na záchod :-)) a ona hovorová mluva, kterou tady mnozí zmiňují, mi byla až protivná. Za to ale spisovatelka nemůže. Dávám 4 hvězdy a těším se na další autorčina díla.

saphiral
21.11.2017 3 z 5

Taky mě tato knížka moc nezaujala. Musela jsem se nutit, abych jí dočetla.

ivdol
18.11.2017 4 z 5

Pěkné, čtivé, ale vadila mi nespisovná mluva detektiva Peta Westona i některých jeho spolupracovníků. Možná je to vina špatně zvoleného překladu.

myshmother
16.11.2017 5 z 5

Od určité chvíle je člověku jasné, kdo je kdo, ale i tak je kniha napínavá až do samého konce. Úplný závěr se mi trochu nelíbil, ale dávám plný počet hvězd za nápad a čtivost, která je u autorky typická.

NicaCola
15.11.2017 5 z 5

Známé rčení: "To je jasný, vrahem je zahradník!"
No, tak mě to teda jasný nebylo! Celou knížku jsem nepředpokládala, že vrahem je "zahradník"! :D Ale díky tomu jsem si děj knihy nádherně užívala:) Naprostá pecka! Rozhodně bych uvítala i film!:)

1825
15.11.2017 4 z 5

Zajimave.. i kdyz v prubehu cteni tusite , jak to bude, tak stejne prekvapi :-). Autorka me zaujala a urcite si budu chtit precist dalsi knizky.

Didi15
14.11.2017 5 z 5

S.J. píše skvěle. I když jsem tušila , kdo zatím je, kniha mě nepustila a já musela číst, dokud jsem vše nepřečetla. Těším se na další .

vsvobo
13.11.2017 4 z 5

Skvěle napsané, napínavé, zajímavé... Zhruba od poloviny knihy jsem tušila jak to dopadne, ale i přesto zajímavý závěr.

Etelea
12.11.2017 3 z 5

Budu jedině ráda, pokud se opravdu potvrdí to, co zde píší ostatní čtenáři. Tedy že kniha je autorčina nejslabší. Protože už zde je patrná značná čtivost.
K srdci mi však nijak nepřilnula. Hodně mě vytáčela hovorová mluva(todle, vosoba...)!

Věrka69
09.11.2017 4 z 5

Nebyla špatná, ale autorka má i lepší.

Nikka710
04.11.2017 5 z 5

Páteční podvečer a dnešek, jednoznačně nelze přestat číst, jelikož autorka stále předhazuje něco nového a vy začínáte pomalu podezřívat několik osob... Tradičně z Hamishe k Westovi, poté zpět a proč je Maggie taková, jaká se jeví? Skvělé jsou novinové články, dokonale a věrohodně je popsán život každé oběti. Bohužel musely zemřít, aby se mohl pachatel pokusit zahojit své staré rány na duši. Zjistíte, jak rozdilně milují muži a ženy, kdo z nich dokáže dotahovat své plány do konce a zda uniforma dokáže dokonale zakrývat nitro člověka, a to nejen ta policejní, ale i vězeňská či kostýmek sličné advokátky.
Policejní hlášky mi vůbec nevadily, dokonce mi přišly vhodnější, než kdyby byla celá kniha pojatá pouze uhlazeným slovníkem.

gordon13
04.11.2017 4 z 5

Autorka skvělá, tato kniha trochu slabší

petrarka72
04.11.2017 4 z 5

Vůči všem knihám Sharon J. Bolton mám sníženou imunitu. Spojuje v nich citlivá témata - v tomto případě boj za osvobození (možná) nevinného vraha ve vězení, jehož oběťmi byly tlusté holky - se schopností popsat věrohodně i situace a řešení hodně přitažené za vlasy a vytřískat z nich hezkou dávku napětí. Je to pátá kniha autorky, kterou jsem přečetla - ledacos už člověk ví a odhadne - ale stejně to byla prima jízda.

harena
02.11.2017 4 z 5

Blíží se půlnoc a dočteno. 600 stran, které mě nepustily, dokud nedočtu. Napínavé čtení a opravdu nečekaný závěr, slušný thriller jak má být - Sharon opravdu psát umí. Je to teprve moje druhá kniha od S. Bolton a těším se na další.

yetti74
28.10.2017 4 z 5

Čtivé, má to spád, vtáhne a nenechá vás to knihu odložit. Jednu hvězdičku strhávám za závěr, přišlo mi to už moc přitažené za vlasy.

ji7967
24.10.2017 5 z 5

Výborná detektivka. S. J. Bolton prostě nikdy nezklame. Napínavé od začátku do konce... v každé kapitole si říkáte..jasně, takže to udělal tenhle, v další - jasně, byla to tahle... A nakonec zjistíte, že si autorka dokáže neskutečně pohrát s příběhem i zápletkou a že jste stejně pořád naprosto vedle. Jedna z knih, kterou nemůžete odložit.

josska
22.10.2017 5 z 5

Super knížka čtivá,napínavá a rozuzlení jsem nečekala

Nixa
19.10.2017 5 z 5

Další autorčina skvělá kniha. Bohužel jsem nějak hlavní zápletku tušila, ale možná už jsem četla tolik thrillerů, že mě jen tak nic nepřekvapí :) Kniha byla velmi čtivá a napínavá.

ArwenAragorn
15.10.2017 5 z 5

Vynikající, jedinečný thriller s opravdu šokujícím rozuzlením. Přečteno jedním dechem. Víc psát nemusím díky pochvalným komentářům, kterých se tady sešlo opravdu hodně. Takže určitě doporučuji a opět lituji, že máme k hodnocení nejvýš 5*.

soudní procesy sérioví vrazi psychologické thrillery

Sharon J. Bolton
britská, 1960