Lživá zrcadla

Pokračování sci-fi románu "Bludiště odrazů". Už dva roky nikdo ve virtuálním světě zvaném Hlubina netone, diveři přestali být elitou virtuální společnosti, nikdo je nepotřebuje. Náhle se objeví nová zbraň a virtuální realita opět začíná být nebezpečná - smrt v ní může znamenat i úmrtí ve skutečném světě. Leonid se musí ponořit do odrazů lživých zrcadel, aby zabránil katastrofě...

Svazek obsahuje také krátký třetí díl, který autor původně vydával online - Průzračné vitráže (Prozračnyje vitraži). méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/493/lziva-zrcadla.jpg 4.5103

Hlubina (2.)

Falšivyje zerkala (2001)

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Argo, Triton

ziriant
11.05.2015

První díl na mě ještě čeká, takže zatím nemůžu porovnávat. Ale zase můžu říct, že i bez předchozího dílu jsem si čtení náramně užila a nevědět, že je to pokračování, ani bych to sama nepoznala. Lukjaněnko opět příjemně překvapil. Trochu jsem se bála, že můj čtenářský přechod od jeho fantasy k ostatním knihám bude bolet, ale není tomu tak. Ověřila jsem si, že Lukjaněnko nemůže žít ve stínu svých Hlídek. A že jsou (zatím pro mě) všechny jeho knihy s přidanou hodnotou. Takže hurá na další! Deep. Enter.

kaptah
19.09.2014

slusny lukjanenkuv stabndard

čertina
10.07.2014

Uplný souhlas.Druhý díl u mne předčil první.Naprostá špička.Nerada se s Ljoňou loučím.

Allebith
04.10.2012

Jen souhlasím s tím, co čtu níže. Po naprosto luxusní knize přišlo ještě možná nadupanější pokračování.. Rozčarování, smutek, nadšení, netrpělivost, víra v dobrý konec.. To vše se ve mě mísilo stránku po stránce..

KellyH
14.09.2012

Málokteré pokračování prvního dílu mě zaujme minimálně stejně tak, jako díl první. Nebo snad i předčí? I když to asi ne. Buď jak buď, Lživá zrcadla je další perfektní knížka od Lukjaněnka. Stejně jako u Bludiště odrazů mi chvílemi nezbývalo nic jiného než žasnout nad skladbou slov, která byla volena opravdu výtečně. Opravdu nemohu nic jiného než směle doporučit!