Krok do prázdna

Krok do prázdna https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497745/bmid_krok-do-prazdna-B7K-497745.jpg 4 22 3

Lunasterové / Lunastrovia série

Kdo prorazí cestu do tajemného Astralisu? Třetí díl série od autorky Časodějů. Dvoutvářný svět stojí na prahu velkého Času zatmění. Kdo prorazí cestu do tajemného Astralisu? Bílý drak Silver, nebo černý drak Aurum? Ovládnou nový svět Asterové, nebo Lunojasní? Kořeny této rivality sahají nejspíš až do pradávných dob a je možné, že obyvatelé starobylé Famagusty mají své vlastní plány. Celestina, Tim a Alex musí v těchto těžkých dobách najít své místo ve světě. Všichni cítí, že se blíží okamžik, kdy bude potřeba zariskovat a udělat krok do prázdna. Najdou k tomu ale dost odvahy? A co je tam za tou Velkou hranicí čeká? Život, nebo smrt?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Шаги в пустоте , 2018

M.C.SMITH
30.03.2023 4 z 5

Tahle kniha se mi četla ze všech nejlépe. Byla plná akce a nečekaných zvratů a konec mne překvapil.
Celé se to četlo dobře a lehce, kniha mne vtáhla do děje a já si ji užila.
Tato kniha mne vážně překvapila.
Nikdy jsem si moc neoblíbila Tima, ale tady mi nevadil a dokonce jsem mu i fandila. Zato na Alexe jsem změnila názor, už ho tak moc nemusím.
Postavy byly popsány dobře a uvěřitelně, což je velké plus.
Celý příběh byl fajn a myslím, že stojí za to, určitě si najde své věrné čtenáře.

LillyM.
20.02.2023 5 z 5

Třetí díl, a mě to pořád baví. Myslím, že autorka mě nikdy nepřestane udivovat svými kreativními nápady a zápletkami. Konec knihy za mě naprosto nečekaný:).

kaja8529
30.08.2022 5 z 5

Lunasterové- Krok do prázdna
••••••••••••••
,,Chce to odvahu udělat první krok, ale ještě větší odvahu jít dál. Není tak důležité jestli ti na cestu svítí hvězdy, nebo Měsíc, pokud dokážeš překonat sám sebe."
••••••••••••••
Naprosto miluju tuto sérii, miluju jak je zvláštní a jiná. Nesedne úplně všem, ale pokud rádi přemýšlíte, sníte, prožíváte každý sebemenší pocit a pouze akce v knize vám nestačí, tak se vám série Lunasterů bude pravděpodobně moc líbit. Tento díl je plný složité magie, intrik a tajností. Chvilkama mě už to neustálé zatajování vadilo a už jsem se nemohla dočkat až se vše vyjasní, ale přece trpělivost růže přináší. Což u této série platí dvojnásob. O velké zvraty také nebylo nouze a dokonce jsem na nějaké postavy změnila názor už třikrát. A právě to mě baví, jak dokáže Ščerba tou nepředvídatelností zamotat hlavu. Ale teda ten konec zas... Co to bylo?! To mně chcete říct, že musím počkat rok a půl na další díl?
Radši na to nebudu myslet.

Doporučuju všem, kteří četli jedničku a dvojku, aby si oba díly před čtením třetího znovu přečetli. Věřte, že se vám to bude hodit.

No nemůžu tomu dát nic jinýho než
5/5⭐ (aby se Asterové a Lunojasní nehádali )

Natalja Ščerba
ukrajinská, 1981
2016  81%Klíč k času
2017  86%Srdce času
2018  78%Magický náramek
2020  81%Skok nad hvězdami
2019  94%Koruna času

Kniha Krok do prázdna je v