Ľahká hollywoodská princezná

Ľahká hollywoodská princezná https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192098/lahka-hollywoodska-princezna-192098.jpg 4 110 20

Lucky Santangelo série

Denver Janesová je úspešná mladá právnička, pracuje vo vychytenej losangelskej advokátskej kancelárii. Carolyn Hendersonová je zas osobná asistentka vplyvného senátora, s ktorým má pomer. A Annabelle Maestrová - dcéra dvoch filmových hviezd - v New Yorku dohadzuje ochotné dámy bohatým mužom. Všetky tri chodili spolu na strednú školu v Beverly Hills - a hoci Denver a Carolyn zostali v styku, Annabelle odišla čo najďalej od domova a so svojím priateľom Frankiem závislým od kokainu podniká v nekalom biznise. Istá udalosť opäť spojí ich osudy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Poor Little Bitch Girl , 2009

evineckY
10.10.2023 5 z 5

Tento díl by byl za 4 hvězdy, ale epilog to napravil :-)

Jackie poskytuje svým čtenářům jedinečný náhled do zákulisí Hollywoodu
a života bohatých, slavných i těch nechvalně proslulých.
„Píšu o skutečných lidech pod jinými jmény,“ říká.
„Pokud jsou mé postavy upraveny, pak jsou leda
umírněnější pravda je ještě mnohem bizarnější.“

Dédečko75
23.08.2023 5 z 5

Zase jedním dechem jak se říká, spisovatelka je boží

koki.veru
03.01.2023 5 z 5

Opět super díl z této skvěle série. Už ani nevím, co jiného psát do hodnocení, tato série je prostě úžasná.

LilluLong
14.06.2021 3 z 5

Ďalšia časť a aj tato je iná ako predošlé , vsetko menej a predsa vedela zaujať ale len tak na 3*

Tauriela
15.11.2019 2 z 5

Děj je zajímavý, ovšem ne příliš poutavý. Také bych očekávala více detailů, např. u milostných scén. Když už se autorka zmiňuje o dobrém milenc tak chci samozřejmě důkaz ;)
Více než příběh hl. postavy mě bavila postava Denver.
Konec moc zobecněný

Barunka-Rocky
12.07.2017 2 z 5

Druhá a poslední kniha, kterou jsem od této autorky četla. Neurazí, ale ani nenadchne. Charaktery postav jsou vcelku nezajímavé, děj je předvídatelný... Je tam od všeho trochu, ale ve finále nic. Chybí mi buď zajímavý příběh (ať už detektivní nebo romantický) nebo detailněji popsané sexuální scény...
Na odreagování dobrá, ale to je tak vše.

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Kniha je v pohodě, ale na pět hvězdiček nemá. Vtáhne do děje a celkem Čtivá.

alena67
24.12.2016 4 z 5

kniha se dobře čte, jen konec je trochu jako v pohádce

kiraa
25.08.2015 3 z 5

Z mého pohledu patří tato kniha k těm slabším. Ale možná je to také tím, že už v nich nenacházím nic nového.

Laf
03.07.2015 4 z 5

Kniha je velmi pěkná a vtáhne člověka rychle do děje. Můžu jen doporučit :)

Veve131
07.06.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, Tato autorka mě nikdy nezklame.

Michnicka
14.11.2014 4 z 5

Nezklamala. Velice pěkné!! Skoro jako vždy.

Ms.Iris
23.01.2014 4 z 5

Zaujímavé a pútavé čítanie, výborný dej... Collins nesklamala :)

Handulenka
30.03.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.Přečetla jsem ji jedním dechem.Celou dobu se něco děje tak že nuda nehrozí.

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Dobře se čte. Kdo má rád tuto autorku - bude spokojen.

sabca
17.11.2012 5 z 5

Kniha velmi čtivá, naplněná dějem, jako ostatně všechny knihy této spisovatelky. Nejvíce se mi líbila postava Denver. Stojí za to si tuto knihu přečíst.

bizonecka
28.04.2012 5 z 5

Kniha se mě velmi dobře četla,jak už to u Jackie bývá.Rozhodně doporučuji!!

Val
07.02.2012 5 z 5

Typická Jackie Collins..... Zajímalo by mě, jestli je některá z jejích knih netypická :-)

Lenka
09.01.2012 5 z 5

Kniha velmi čtivá tak jako tomu u knih Jackie Collins bývá. Na odreagování velmi dobrá.

WEIL
28.08.2011

JAké to je, když je děvče dcerou slavného hereckého páru? Cítí se hrozně. Už od dětství, takže není divu, že výbuch jejího já musí jednou přijít.

New York americká literatura

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015
2011  86%Šance
1994  86%Lady Boss
1993  82%Americká hvězda
1999  85%Nebezpečný polibek
2010  81%Naivní mrcha

Kniha Ľahká hollywoodská princezná je v