Láska bez scénáře

Láska bez scénáře https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164484/bmid_laska-bez-scenare-EsI-164484.jpg 4 284 63

Love série

Ryan Christensen neměl jiné přání, než být hercem. Ani v těch nejdivočejších snech si však nedokázal představit život, ve kterém by ho pronásledovaly fanynky a paparazziové a navzájem se o něj přetahovala všechna hollywoodská studia. Během filmování v malém městě na Rhode Islandu je nucen vyhledat v místním baru útočiště před davem vřískajících fanynek… a nalezne mnohem víc, než čekal. Taryn Mitchellová má za sebou neúšpěšný vztah a došla k závěru, že bude nejlepší udržovat si od mužů bezpečnou vzdálenost. Když však Ryan vrazí do dveří jejího podniku, nemůže si pomoct, aby ji neuchvátil jeho humor a přitažlivý vzhled. Při pohledu na jeho sto osmdesát osm centimetrů výšky, blond vlasy, modré oči a neuvěřitelné tělo by každá dívka v Seaportu okamžitě omdlévala, ale Taryn není jako každá druhá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love Unscripted , 2012

luciesara
24.01.2017 5 z 5

Super...a druhy dil jeste lepsi...za me plny pocet

donna1001
03.01.2017 4 z 5

Do čítania som šla s neistotou, že čo to bude, no bavilo ma to. Rozprávka na spríjemnenie vianočných sviatkov :-)

jaspis
16.12.2016 4 z 5

Nemohu hodnotit jako naprosto skvělé, nato byla kniha šíleně dlouhá a ze začátku chvílemi nudná. Vážně jsem zvažovala, že to vzdám a knihu zavřu. Příběh se ale nakonec pěkně rozjel. Donutilo mě to přemýšlet, jestli bych do podobného vztahu šla a jakou cenu bych byla ochotná zaplatit. Nejlepší podle mě na knize bylo posledních asi 200 stran. Kdyby si autorka trochu odpustila ten plouživý začátek, bylo by to lepší.

kik68
27.11.2016 4 z 5

Mě se kniha celkem líbila. Bylo to milé, ale místy zbytečně dlouhé počtení. Asi je pravda, že přes 600 stránek je moc, ale většina knihy se četla skoro sama a mě přišlo, že se tam pořád něco dělo :-).
Zaujal mě pohled na hereckou kariéru z druhé strany. Teď mi dochází, že to nemusí být vždy jen zábava.

jitka7
27.10.2016 1 z 5

Pane bože, to bylo utrpení. Teda začátek.. dobrý. Téma dobrý, člověk si říká, jak se tohle dá zvládnout být filmová hvězda... ale když máte za sebou sto stran, tak vlastně zjistíte, že se nic neděje... to samé je u strany 200 atd... Jak někdo dokáže takový příběh nacpat do dvou knih a z toho jedna má 600 stran. Byl to děs. Ve zkratce, on herec - ona smrtelník :) potkají se, kamarádí, zamilují, chtějí se, žárlí, pak je něco mezi koncem a nekoncem, udobření a různé intriky. Dobrý, ale nabouchat to na tolik stran, to bylo šílené. Divila jsem se, že tam nebylo dopodrobna popsané, jak Taryn míchá drink, možná to stálo za to, napsat to na jednu stránku. Téhle knížce se budu obloukem vyhýbat a číst ji už nikdy nebudu. Ve finále zjistíte, že to bylo naprosto o ničem, protože i kdyby se vám líbil styl psaní a téma této knihy, tak vás ten počet stran a dopodrobný výpis všeho, co se stalo.... to vás prostě unudí a odradí.

V..endulka
14.10.2016 4 z 5

Pěkné, pohodové čtení :-) intriky se vyřešily celkem rychle a jasně, extra hysterický záchvat jen jednou..takže moje nervy byly v pořádku od začátku až do konce :-) Už se těším až otevřu druhý díl.

cukrovka
26.06.2016 5 z 5

Příjemně napsaná kniha, která se dobře čte. Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí. Bylo příjemné sledovat postupný vývoj jejich vztahu a oživující, že se na sebe hned nevrhli. O vztahu oba přemýšleli a zajímali se o to jaký vliv bude mít na jejich další život. Chápala jsem Taryino neustále váhání a sebepodceňování, vždyť sledovat v bulváru jak se váš miláček líbá s jinou ženou opravdu nepovzbudí.

allyce
08.05.2016 1 z 5

Šest set stran o ničem, vlastně o něčem být musí, takže: miluji tě, nemiluji tě, miluje mě, nemiluje mě, miluje mě, nemiluje mě, miluje mě!!!

Kayla
28.01.2016 3 z 5

Musím přiznat, že tato kniha se mi hodnotí velmi obtížně. Knihu jsem začala číst v půlce června 2015 a skončila jsem se čtením až letos v lednu. Kniha podle mého názoru měla až moc stran. Vůbec by nevadilo, kdyby kniha měla poloviční počet stran. Příběh byl zbytečně natahovaný. Ovšem musím podotknout, že začátek mě bavil, ale někde skoro v půlce mě příběh přestal bavit. Od té doby jsem knihu pořád odkládala a nedokázala se prostě začíst. Až po pár měsících jsem se knihu rozhodla prostě dočíst. V závěru jsem ráda, že jsem jí úplně nezavrhla. Poslední stránky knihy mě rozhodně bavily. Bohužel, ale knihu musím hodnotit pouze 3 hvězdičkami.

Lenka.Vílka
15.12.2015 2 z 5

Kniha je napsána dobře, poutavě a čtivě (za to jedna *), ale příběhově strašně neoriginální. Doufala jsem, že to půjde, ale nešlo. Navíc na mě kniha měla až moc stran a já podváděla. Protože kdybych měla číst úplně každou stranu, asi by mi to vypálilo díru do hlavy. Asi bych to měla brát jinak, protože tohle je pohádka pro dospělé. Nic víc, nic míň. V případě téhle knihy to ale nedokážu. Ale dočetla jsem do konce (za to * druhá), takže to ve výsledku nebyl propadák roku, ale nadšení se taky nekonalo.

evelýny
06.11.2015 1 z 5

Tak tahle kniha mě zklamala. Pro mě moc zdlouhavé ,,opatlávání se" nějakými strachy - budu pro něj dost dobrá - neopustí mě - nepodvede mě. Na mě moc stránek, ale příznám se, ke konci mě kniha docela bavila. Ale svět filmového showbyznysu mi tato kniha nepřiblížila, nějak jsem jí nevěřila, z té záplavy fanynek a paparizziů na každé stánce mi šla hlava kolem.

Karolína18
29.10.2015 4 z 5

Kdybych hodnotila jenom autorčinu schopnost psát, dala bych 5*. Nevtíravá podoba jazyka, kterou používá, a humorné pojetí celé knihy se výborně četlo. Osvěžujícím dojmem působilo poněkud nevinné popisování milostných scén, i když sugestivní narážky tak rozhodně nepůsobily.
Místy se zde vyskytovalo až moc romantiky - což bych odhadla na záměr. Někdy mi vadila nepřirozená nebo nehodící se podoba spisovného jazyka. Ale úplně normální povaha hlavních hrdinů byla příjemnou změnou, zkrátka asi nikoho nebaví stále číst o "dokonalých" lidech. Také mi dost vadilo, že poslední asi stovka stran, kde se děj začal konečně rozjíždět a něco se dělo, byl odbyt strašně rychle, jako by po něm měla následovat nějaká stěžejní pasáž, za což by se dala považovat žádost o ruku, ale stejně mi to nevyhovovalo.

zuzana13
10.10.2015 5 z 5

Krásně napsaná kniha. Pěkná obálka. Dost mě bavila. Těším se na pokračování. Doporučuji.

Hache
12.07.2015 4 z 5

Skvělá kniha, ale na mě někdy až moc zdlouhavá.

shey
29.06.2015 5 z 5

Moc hezký příběh nebo spíš pohádka :o) , ale zbytečně dlouhá...

EvaSupovic
12.04.2015 5 z 5

Taky zařazuji mezi mé TOP knížky, i druhý díl :-)

jasmína
05.03.2015 2 z 5

Na mě moc romantiky, a realitě hodně vzdálené..

Nuttelka
25.02.2015 5 z 5

Knihu rovnou zařazuji mezi mé nejoblíbenější :-) Strašně moc mě bavila, Taryn a Ryanovi jsem fandila od samého začátku a oba jsou skvělí, i přátelé Taryn jsou suproví... Kdybych mohla, od knihy bych se neodtrhla a dala ji na jeden zátah, ale bohužel, čas je můj nepřítel a ono 656 stran je 656 stran :-) Nemám k ději vůbec žádné výhrady a za mě tedy oprávněně 5 hvězd :-) A šup sem s pokračováním :-)))

KlarushO
13.02.2015 2 z 5

Až do půlky knihy jsem čekala a čekala... bohužel marně. Kniha mi přišla prázdná a děj až moc jednoduchý s jedním klišé za druhým. Všechno bylo tak málo uvěřitelné, že jsem se stěží začetla na delší dobu než na pár desítek minut. Bohužel jsem knihu ukončila v půlce, jelikož se jen nerada nutím dočítat knihu která mě nebaví a jejíž konec je zřejmý již po první kapitole. Od knihy toho prostě očekávám víc než jen neuvěřitelnou pohádku se sexy hlavním hrdinou. Za mě tedy pouze 2*

Péťa11
21.01.2015 5 z 5

nádherná knížka, doporučuju

láska filmování USA (Spojené státy americké) Nová Anglie

Tina Reber
americká
2014  78%Láska bez scénáře
2014  83%Scénář lásky

Kniha Láska bez scénáře je v