Láska bez scénáře

Láska bez scénáře https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164484/bmid_laska-bez-scenare-EsI-164484.jpg 4 284 63

Love série

Ryan Christensen neměl jiné přání, než být hercem. Ani v těch nejdivočejších snech si však nedokázal představit život, ve kterém by ho pronásledovaly fanynky a paparazziové a navzájem se o něj přetahovala všechna hollywoodská studia. Během filmování v malém městě na Rhode Islandu je nucen vyhledat v místním baru útočiště před davem vřískajících fanynek… a nalezne mnohem víc, než čekal. Taryn Mitchellová má za sebou neúšpěšný vztah a došla k závěru, že bude nejlepší udržovat si od mužů bezpečnou vzdálenost. Když však Ryan vrazí do dveří jejího podniku, nemůže si pomoct, aby ji neuchvátil jeho humor a přitažlivý vzhled. Při pohledu na jeho sto osmdesát osm centimetrů výšky, blond vlasy, modré oči a neuvěřitelné tělo by každá dívka v Seaportu okamžitě omdlévala, ale Taryn není jako každá druhá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love Unscripted , 2012

Makyt
19.01.2015 4 z 5

Opět naivní příběh, který neurazí a každý čtenář (resp.spíš čtenářka) může dále snít svůj příběh o bílém koni... ale pozor, ať vám neuteče skutečný život při čekání na svou celebritu!

NeliQ
08.01.2015 4 z 5

Príjemná romanticka oddychovka. Ani napriek veľkému počtu strán som sa nenudila a pokojne by som si to znovu niekedy prečítala.

LuckaH2
09.12.2014 4 z 5

oddechovka, od začátku jsem tušila jak to dopadne, ale přečetla jsem si to s chutí mezi trihlery a vraždami:-) každé romantické srdce zaplesá, není nutné čekat nic jiného než moderní červenou knihovnu:-)

Lucka.79
04.12.2014 5 z 5

Příběh se mi moc líbil … A to přestože byl dost natahovaný a bylo i pár okamžiků, kdy jsem se trošku nudila. Protože na druhou stranu dostanete spoustu detailů, kniha je krásně napsaná a četlo se mi dobře. Váhala jsem mezi 4* a 5*, ale hlavní hrdinové mi byli tak sympatičtí … stejně tak přátelé Tayrin. Bylo zajímavé sledovat vývoj jejich vztahu, jak se vyrovnávali s úskalími, kterých jim Ryanova kariéra nadělovala celkem dost. Zkrátka byla tam ta správná atmosféra, proto volím vyšší hodnocení.

Laf
08.11.2014 5 z 5

Příběh je velmi zajímavý a také dobře napsaný, takže se čte sám. Ze začátku to čtení bylo nejlepší, ale potom už mám dojem, že se spíš opakovalo a zbytečně natahovalo a říkám si, o čem asi tak může být pokračování...

Antoaneta
23.10.2014 3 z 5

Knihu jsem četla zpočátku poctivě,později jsem přeskakovala některé pasáže a konec jsem vítala s radostí.Příběh je postaven celkem dobře-láska,romantika,náhled do života celebrit- proč ne spousta lidí si tenhle příběh ráda přečte ale pro mně je to strašně dlouhé a nudné.

Yana-66
05.10.2014 1 z 5

Nedočetla jsem... Došla jsem přesně do půlky a dál jaksi nebyl důvod číst, strašná nuda, nic se tam nedělo.

bzdenca
30.08.2014 5 z 5

Krásný příběh, sice trošku delší, ale krásný.

Marcia
10.08.2014 3 z 5

Souhlasím s wvanilkou.
Příběh je pěkný a originální, ale strašně zdlouhavý a pořád o tom samým. Než jsem se do něj začetla trvalo, protože jsem pořád čekala kdy se konečně něco stane, i když byla příjemná změna že se na sebe hned nevrhly. Ale celkový dojem kazily její věčné monology. s tím mě opravdu Tar štvala. A vlastně to bylo celé pořád dokola, co kapitola to její sebepodceňování, vztek, stěžování si na jeho situaci, nedůvěra, i když mu přece (přitom) důvěřovala. To bylo opravdu únavné a ubíjející.
No celkový dojem 2,5* možná 3

Samira
07.08.2014 5 z 5

Krásná, mohu jen doporučit. Oba byli úžasní a roztomilí a drželi celou knihu. Líbil se mi vývoj vztahu, popis života celebrit i ta podrobnost, s jakou byl příběh vylíčen, takže se do nich dalo snadno vcítit. Na konci se v tom patlali až moc dlouho, ale i tak nemám, co bych vytkla, těším se na další díl!!! Doporučuji!

wvanilka
31.07.2014 4 z 5

Příběh byl pěkný, ale nejvíc mně na knize štvalo, že to bylo zdlouhavý - stále se opakující pasáže, co se jí stalo v minulosti, jak ho pronásledují fanynky a co dělali každý den - tak než došlo vůbec na první polibek, uběhlo téměř sto stran...

Alouette
18.07.2014 2 z 5

No byla to docela nuda, ale dočetla jsem to..bylo to moc zdlouhavé, nenapínavé...

LilianaFalcon
10.07.2014 1 z 5

Tak tady jsem poprvé vážně narazila, protože mám pocit, že takhle špatnou knihu jsem dlouho nečetla. Musela jsem hodně přeskakovat, abych se vůbec dobrala konce a vážně mě udivilo, že to má mít ještě nějaké pokračování...
A to to podle popisu vypadalo docela slibně.
Možná, že v angličtině to tak strašné není a možná my jen vadí překlad nevím, a zjišťovat se mi to nechce.

Beni
06.07.2014 5 z 5

Velice čtivá knížka - jen tak ji neodložíte :-) Doporučuji :-)

ňufík7
05.07.2014 3 z 5

Od knížky jsem toho očekávala hodně. Bohužel mě velice zklamala. Zprvu byla knížka čtivá, úžasný nápad na knihu, ale špatné zrealizované. Spíše mi to přípomínalo deník. Žádná zápletka. Jediné napínavé scény jsem se dočkala na konci knihy, kdy srazilo Taryn auto. Bohužel, téhle scéně nebylo věnováno tolik úsilí.
Souhrn:
Nápad byl geniální, zrealizování špatné, žádná zápletka, málo rozvité napínavé scény. Chvílemi byla ale kniha velice hezká. Proto dávám 3 hvězdičky. Snad to bude příště lepší. :)

malazluta
01.07.2014 5 z 5

Knížka mě bavila od začátku až do konce a přečetla jsem ji jedním dechem. Zprvu jsem byla mírně skeptická, protože hlavní hrdina - herec a světová celebrita, to není zase tak moc můj šálek kávy, ale ukázalo se, že opak je pravdou. Líbil se mi styl psaní autorky i charaktery postav - a to nejen těch hlavních. Už se moc těším na pokračování.

barca8336
01.07.2014 5 z 5

Moc hezká knížka plná romantiky. Na můj vkus celkem dlouhá, pár stránek tam bylo zbytečných, protože se tam celkem nic nedělo. Ale i přes to, jak byla dlouhá, se četla rychle. Já musím dát plný počet hvězdiček, protože přesně takový styl knížek já můžu. Kdo má rád romantiku, lásku, tak jen můžu doporučit. :-)

Ivy
30.06.2014 3 z 5

Není pro mě zvykem, že bych četla knihu tak dlouho jako tuhle. Je to prostě tím, že mě to ze začátku zas tak nebralo, pak jsem se trochu začetla ale zase přišla taková propadlina v ději, která mě moc nebavila. Příběh pro mě měl pár trhlin na kráse. Nějaké situace mě naprosto bavili, nějaké moc ne. Prostě průměr. Taky okolnosti s dvěma stalkery, jeden šílenější než druhý? Jo, možná bych mohla připustit, že se tohle v Americe ve světě celebrit děje, ale nějak se přes to stejně nemohu přenést. Přišlo mi to trochu absurdní. Kdyby třeba nebyla přes šestset stran dlouhá? A vypustilo by se pár scén? Možná...

Ellesime
23.06.2014 4 z 5

Příběh fajn, zajímavý, postavy sympatické - hlavně Ryan, Taryn mi na konci lezla trochu na nervy, knížka "odsejpala", žádné zdržovačky, přesto mi vadila zbytečná délka a neustále řešení téhož. Kdyby si tisíckrát dokola neopakovali, jak moc se milují a jak si věří, a potom to při první příležitosti neporušili a neřešili znovu a zase dokola, tak bych dala i plný počet hvězd. I tak jsem četla do dvou do rána, tak dávám 4 :)

fidáš
09.06.2014

Tak jsem zrovna dočetla, a můžu doporučit. Čtivé, se zápletkou a samozřejmě šťastným koncem.

láska filmování USA (Spojené státy americké) Nová Anglie

Tina Reber
americká
2014  78%Láska bez scénáře
2014  83%Scénář lásky

Kniha Láska bez scénáře je v