Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

Tejezka
20.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka, která se dobře četla a dobře pobavila...Hned během pár stránek vás knížka vtáhla do děje a bylo těžké se od ní odtrhnout... Doufám, že bude mít kniha pokračování :)

illca2
15.01.2015 4 z 5

Nevěděla jsem co čekat a musím říci, že mě kniha překvapila.Sice příběh nic moc,ale to, jak to bylo napsáno mne vtáhlo do děje, Pěkné počteníčko na večer :o)

Lenka.Vílka
06.01.2015 5 z 5

Tahle kniha ma v sobe vsechno, co by uspesna (ctiva) kniha mela mit. Je to vtipne, mile, dojemne...po dlouhe dobe neco, co se mi libilo a nebylo treba zadneho dramatu kolem (jak dnes jinak zaujmout), aby byl kus zajimavejsi (myslim, ze kniha vystupuje ze rady prave kvuli originalite, jak je napsana a takova "normalni"). Mela jsem precteno za dve hodiny a presne jak je napsano na obalu-po posledni strance jsem mela chut zacit od zacatku (co na tom, ze jsem nasledujici rano malem usnula ve vlaku, ze? Stalo to za to!) Takze je jasne, ze casem knihu prectu znovu...rada...

Madame R
01.01.2015 4 z 5

Hrozně se mi líbilo, jak autorka Cora Carmack píše, že ráda své hrdiny uvádí do velmi trapných situací. Podle toho jsem se rozhodla, že si toto knihu musím přečíst. A nezklamala. Chudák Bliss byla postavena do pěkně trapných chvil, kdy jsem se řechtala smíchy a při tom s ní soucítila. Příběh mě bavil, ani chvíli jsem se nenudila. Určitě si jí za čas přečtu znova.

JanaDor
01.01.2015 4 z 5

Představte si, jdete po pláži, sluníčko, sem tam vás vlnka ošplouchne – prostě pohoda. A to jsem zažila při čtení tohoto románu. Příjemnou pohodu. Je to moc hezky napsaný příběh o dvou lidech, kteří se mají navzájem rádi na první pohled, ale okolnosti jim nepřejí. Musím říct, že hlavní hrdinka Bliss mi na začátku moc sympatická nebyla. Ale tím vztahem-nevztahem dospívala a stala se příjemnou, mladou dívkou, která se nebojí každé nové, neznáme situace.
Opravdu je to moc příjemný, čtivý román se zamilovanou zápletkou, který mi zpříjemnil jedno odpoledne.

MisuleB
31.12.2014 5 z 5

Těšila jsem se a nejsem zklamaná. Úžasná oddechovka do chvil vánoční nudy. Pobavilo a rozesmálo. Šup sem s další. xD

veja 04

strasne me kniha bavila

Čoklitka
31.12.2014 5 z 5

Čekala jsem, že to bude fajn, ale ne, že budu takhle překvapená ! :O Kniha mě absolutně dostala, nemohla jsem se od ní odtrhnout = měla jsem ji přečtenou za pár hodin. Doufám, že spisovatelka bude pokračovat ve stejném typu psaní svých knih.

Nelly
29.12.2014 3 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale mne kniha dost zklamala - plytký příběh, spíše povídka. Téměř žádný děj, zvrat, postavy nepropracované, na mne moc alkoholu, ale vše to přičítám mládí a tedy asi i nezkušenosti autorky. Možná budou její další knížky lepší, ale číst je mě už neláká.

gossipavlina
26.12.2014 4 z 5

Vzhledem k věku autorky a že jde o její prvotinu, jsem byla příjemně překvapená. Je to taková milá oddechovka, dobře se čte. Hlavní hrdinové mi byli oba sympatičtí. Takže - ano, pokud potřebujete vypnout a odpočinout si, sáhněte po této knize.

mmmisulka.r
16.12.2014 4 z 5

Tak tohle bylo velmi příjemné čtení na víkend. Musím říct, že jsem se vážně bavila některými trapnými okamžiky. Je to pěkné zamilované čtení, které neurazí.

adelaska
15.12.2014 4 z 5

Celkem pěkná, čtivá knížka. Čte se skoro sama.

Lucka.79
12.12.2014 4 z 5

V tomto žánru moc hezká kniha, ve které narazíte na spoustu problémů, které v reálu mohou nastat. Třeba jak se vypořádat s láskou, která vzejde s dlouholetého kamarádství, když to každý cití jinak? Nebo co si počít s city, které jsou silnější, než všechna pravidla. A také se poučíte, že není dobré zahrávat si se lží, protože ve finále můžete skončit s nevrlým kocourem na krku ...
Kniha je čtivá, místy zábavná a určitě stojí za přečtení.

dubakm
12.12.2014 4 z 5

Milá, čtivá, zábavná, romantická knížka. Ale čekala jsem o malinko víc. Miluji číst o tzv. psychologické šedé zóně, kde je těžké rozlíšit ještě dobré, vhodné od toho špatného, nevhodného a kde se vnitřně i navenek zpochybňují a mění zažité představy, morální zásady a ideály ( viz třeba Slammed), Losing It je ale víc zaměřený na pocity a jejich rozbor. Přesto hodnotím celkem vysoko a přečtu si i volné pokračování Faking It a Finding It.

FreshPatty
09.12.2014 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka. :) Bliss je parádní zmatkařka a Garrick je prostě Garrick. ;)

Ruouss
05.12.2014 5 z 5

Parádní knížka, ve které je a přitom není typický román :). Velmi dobře se mi četl a už se těším na pokračování :)

LadyElisa
03.12.2014 5 z 5

WOW! Tahle kniha mě dostala, je dokonalá a Bliss s Garrickem jsou sympatičtí a těším se na další knihu :) Na Cadea jsem hodně zvědavá D

Tsuki
02.12.2014 4 z 5

No páni. Musím přiznat, že literaturu tohohle typu moc nežeru - konkrétně jsem jednou (cca ve třinácti) četla asi čtyři romány pro náctileté... a pak až dnes Losing It. A docela mě to na chvíli dostalo - přečetla jsem to za jednu noc, celé jedním dechem. Docela mě překvapilo, že jsem Bliss ani na začátku, ani během knihy nezačala pro něco nesnášet - to se mi stává u valné většiny ženských hrdinek, bůhví proč. Bliss se mi docela líbila, byla správně "akward" a docela se mi s ní dobře sžívalo. Během prvních kapitol jsem si byla celkem jistá, že vím, jak to dopadne, v průběhu knihy se to ale ještě trošinku zašmodrchá, a pak je zase jasno. Prostě klišé jak hrom, ale výborně podané, se sympatickou hrdinkou a poněkud "Marty Stu" hrdinou, ale nebylo to uvedené do nesnesitelnosti, naopak bych řekla, že to byl jeden z mála případů snesitelnosti dokonalého muže :) Docela si to umím představit i zfilmované. A taky musím přiznat, že už načuhuju, kde si seženu další autorčiny knížky...

Ivy
28.11.2014 5 z 5

Je to roztumiloučký příběh. Bliss je kouzelná zmatkařka. Herecké pozadí je něco neobvyklého a nového. Nejvíc se mi líbil epilog, škoda jen, že další díl není taky o Bliss a Garrickovi.

kuwu
28.11.2014 2 z 5

Jako víkendová oddechovka je dobrá. Konec mě docela překvapil..čekala jsem to trochu jinak..