Losing it

Losing it https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224279/mid_losing-it-b6U-224279.jpg 4 872 183

Losing It série

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít. V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá. Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Losing It , 2012

Markysek45
17.08.2015 3 z 5

Příjemná oddechovka přečtená za víkend. Sympatické hlavní postavy a hlavně konečně normálnější muž. Ano, sice opět překrásný s pekáčem buchet na břiše, ale aspoň neosouložil celé město :D

Jedinou výtku mám k obálce. Takhle jsem si je teda nepředstavovala.

shey
16.08.2015 5 z 5

Příběh se obešel bez dramatických zvratů a mě se krásně četla až do konce. Oba hrdinové byli milí a já jsem si knížku užila :o) Příjemná víkendovka, doporučuji...

Peace
22.07.2015 3 z 5

"Chceme to, co nemůžeme mít. To je lidská přirozenost."

Typicky odpočinkové, nenáročné čtení. Na mě až moc nenáročné.. Děj, na který si za pár dní ani nevzpomenu.
Konečně už se snad tímto definitivně poučím a budu mít na paměti, že tyhle romantické -náctiletovky nejsou nic pro mě.

Elisabet
17.07.2015 5 z 5

Poutavé, vtipné, dostatečně žhavé, ale i sladké. Hlavní hrdinka, nebyla žádná naivka, ale příjemná holka se smyslem pro humor. A Garrick? Myslím, že "ach můj bože" ho vystihuje dostatečně.
TAK TROCHU SPOILER
Jedna z opravdu mála knih, kde jsem jim ten jejich "rozchod" na moment opravdu žrala.
Přečteno během jednoho dne. Doporučuju :)

Ivuska.09
16.07.2015

Příjemná letní oddechovka :)

PomněnkaPrvní
15.07.2015

Hodně oddechový a celkem vtipný příběh. Trapasy jsou roztomilé. A zajímavé bylo nahlédnutí do herecké školy.

Gabika56
09.07.2015 4 z 5

Na knížku jsem se těšila a včera v podvečer jsem ji začala a taky včera večer jsem ji dočetla :D
Bylo to sladký, což já ráda, protože když už nemůžu sladký jíst tak ho chci aspoň číst. :D Nevím, či co se ze mě stává básník, ale je to tak. Garrick byl skvělý profesor, nevím, proč takové pěkné mladé nemáme taky. :( Moc pěkná oddechovka, ale trochu mě překvapila ta věc s mononukleózou. Jak píše tady muchomurka :D Upřímně, já mononukleózu měla a nebyla to "týdenní chřipka" :D ležela jsem měsíc v nemocnici, nemohla jsem chodit, motala si mi hlava a horečka nešla dolů ani po hodinách kapaček. Jako nevím, jestli bych to vyležela doma s mokrým hadrem na hlavě. :D

Arianne
08.07.2015 3 z 5

Celkem obyčejná love story, příjemná odpočinková, nijak originální, ale hezky napsaná...

Karolína18
21.06.2015 3 z 5

Velmi se mi líbil námět, a tak jsem se na knihu vážně těšila. Četla se pěkně, stále se něco dělo, ale uvědomovala jsem si, že mi na ní něco nesedí. Došlo mi to, když Bliss zaslechla Garrickův telefonát. Celá story byla šíleně strojená, nepřirozená a vypočítaná na efekt. Takže jinak vtipný a příjemně napsaný příběh ztratil na reálnosti.

kanitsuj
08.06.2015 2 z 5

Očekávala jsem od knížky více a trochu mne zklamala především nereálností celého příběhu. Skutečnost, že se profesor zamiluje do studentky není nijak neobvyklá, ale těch "náhodných" setkání ústřední dvojice bylo přespříliš a jako by autor bez nich nevěděl, jakým způsobem odvíjet děj. Vše na mne působilo vykonstruovaně a nepřirozeně, proto tak nízké hodnocení.

KatnissLavender
06.06.2015 5 z 5

Naprosto skvělá a uchvacující kniha! Už dlouho se mi nestalo, že by se mi tak odlehčený příběh tolik líbil! Tato kniha má vše, co by kniha tohoto žánru měla mít a dokonce nabídne i něco navíc! Pro mne je to jedna z nejlepších knih co jsem letos četla!

muchomurka
22.05.2015 4 z 5

Sladký příběh, oddychovka na jedno odpoledne. Škoda, že tam nebylo více vtipu. Ale přišlo mi, že postava Bliss byla taková nedotažená, odtažitá, jako by jí něco chybělo, nedokázala jsem se do ní úplně vžít.
(SPOILER) Obešla bych se v tomto příběhu bez milostného trojúhelníku. Přišel mi zbytečný, byla to škoda skvělého kamarádství mezi Bliss a Cadem.
A co ta mononukleóza? To mě fakt dostalo, klidně ať se šíří mezi celou školu a pak jen pár dní v posteli a je po ní?
Ale co se mi líbilo, jak Garrick oslovoval Bliss "lásko" už od začátku knihy. Nevím proč, ale bylo to ono. :-)

NikinkaFantasy
14.05.2015 5 z 5

Už dlouho jsem nezažila něco tak pěkně pohodového. Nebylo to nic náročného na čtení, nenapínali jste nervy, jak to dopadne. Prostě něco, co byste si nejradši vzali někam na dovolenou nebo do postele na těch pět hodin, co by to trvalo přelouskat. A k čajíčku nebo kafi! Už od začátku jste věděli (tušili), že to dopadne fantastickým hepáčem a že se Bliss s Garrickem daj dohromady. A navíc ten pěknej humor. To by mělo v každé knížce určitě být. Bez humoru to nejde. A hlavní hrdinové byli také k nezaplacení. Bliss byla prostě zajímavá a sympatická a z Garricka jsem jako každá puberťačka mého věku a povahy omdlévala. Krásná knížka, úžasná autorka. Jsem ráda, že jsem do ní ty necelé tři stovky investovala.

kklepkaa
06.05.2015 2 z 5

Je to vlastně jen další ne moc hluboká lovestory, ale četlo se to pěkně a kolikrát jsem se přistihla, jak mám na tváři takový ten připitomělý úšklebek. Nemá smysl hloubat nad realičností... tohle je přesně taková ta jednohubka co holce zlepší náladu.

Sobotikova
27.04.2015 3 z 5

Lehce naivní odpočinkové čtení.

Turquoise
22.04.2015 3 z 5

Od knihy jsem očekávala:
- Rychlé přelouskání: 100%
- Nenáročný děj: 100%
- Sladké trapasy: 100%
- Romantiku: 100%.
S touto oddechovkou jsem spokojená. Děj byl předvídatelný, námět opravdu není nejoriginálnější, ale koupi nelituju. :)

Markouš
22.04.2015 4 z 5

Naprosto úžasná knížka. A ten epilog.... nádhera. :)

LilianaFalcon
21.04.2015 3 z 5

Ne, že by to bylo úplně špatné, ale na mě to nijak velký dojem prostě neudělalo. Takový horší průměr.

evasamankova
13.04.2015 3 z 5

Příjemná oddechovka. Sice nijak extra originální, ale rozhodně čtivá a vtipná.

Radka_p
09.04.2015 3 z 5

Klasický príbeh ako sa učiteľ zaľúbi do študentky bez toho aby vedel, že ide o jeho študentku. Pár originálnych námetov by sa v knihe dalo nájsť, napríklad to, že išlo o študentku a učiteľa herectva. Postavu Garricka som mala celkom rada, naopak Bliss mi niekedy pripadala hlúpa. V konečnom dôsledku sa kniha čítala dobre, rýchlo, bolo to zaujímavé no nie je to skvost svetovej literatúry.....predpokladám však, že ja nie som cieľová skupina autorky a niekto mladší by knihu určite mohol považovať za skvelú.