Logoz aneb Robert Holm, marketér dánský

Logoz aneb Robert Holm, marketér dánský https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408972/bmid_logoz-aneb-robert-holm-marketer-dan-px7-408972.jpg 2 28 5

Robert Holm, dánský odborník na značky, se po návštěvě čínské Šanghaje rozhodne změnit svět. S pomocí sociálních sítí se mu podaří spustit nové stěhování národů. Rozdělené společnosti se skutečně rozdělují, mezi lidmi začínají vyrůstat zdi. Kvalita životního prostředí se zlepšuje. V syrské polopoušti prosperuje Nový Berlín.... celý text

zarabanda
13.01.2021 1 z 5

Pseudointelektuální pokus o globální román

JanPoko
02.11.2020 odpad!

Ztráta času. Autorova i nešťastných čtenářů.

marcha
21.09.2020 4 z 5

Inteligentní, vtipné, nápadité, ironické, aktuální... bohužel trochu moc rozvleklé.

Parwana
10.04.2020 odpad!

Odloženo zhruba pod třiceti stranách. Nechápu, jak mohla být kniha nominovaná na Magnesiu literu, když je to sračka. Škoda slov a papíru.

Dunkelhell
18.09.2019 1 z 5

aneb docela nuda. Nic nového. Ten "slavný" Holmův "Nápad" je jen omleté klišé z každé béčkové postapo story. Zeď atd. Než tohle, tak už raději Fr. Kotletu, s ním se člověk aspoň nenudí. To už víc se mi líbil román Za Alpami.
Už vím, co mi v Zábranského románech chybí: humor a nadhled sama nad sebou. Připadá mi, že autor bere sebe a ty svá "chytra" moc vážně. Jestli on sám nebude takový panák z Letné jako ty jeho vyblité postavy. Nic ve zlým :-)