Milion sluncí

Milion sluncí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138210/bmid_milion-slunci-138210.jpg 4 503 71

Loď mezi hvězdami série

Celé UNIVERSUM je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos. Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Million Suns , 2012

Suou
10.01.2018 4 z 5

No tak som sa k tomu zas vrátil... Po 3-4 rokoch ...
A wauu túto knihu som si doniesol z návštevy z Prahy spolu s ďalšími trinástimi :D a ahhh mne to tak chýbalo...

Slugterra
18.12.2017 5 z 5

Já tuhle trilogii prostě miluju! Čtu ji již po druhé a stále mne neomrzela. Má úžasný a chytlavý příběh a zajímavé postavy. Nevím proč , ale tuhle trilogií jsem si prostě zamilovala už od první věty. Rozhodně doporučuji a těším se na třetí díl...♡

kyticka152
14.11.2017 5 z 5

Knížka byla úžasná. Moc se mi líbila a byla jsem s ní nadšená. Už dlouho jsem nečetla knihu, kde bych hltala doslova každou stránku. A konec byl také velmi vyvedený. Těším se na poslední díl a DOPORUČUJI k přečtení!!!

Napůlanděl
28.06.2017 5 z 5

Kniha se četla pohodově…odpočinkově, ale i přesto jste otáčeli stránku za stránkou, abyste věděli jak to dopadne…Od začátku až do konce se něco děje…akce, napětí, strach, úmrtí a spousty dalšího…Kapitoly Amy jsou takové detektivní, plné napětí a kapitoly Syna jsou smutné, plné strachu…takové depresivní, ale i přesto mě tento druhý díl uchvátil ještě více než díl první.

kuntova.k
07.06.2017 5 z 5

Ještě lepší než první díl. Totálně vás vtáhne do děje. Teď jen čekat, než dorazí třetí díl :D

Slugterra
06.05.2017 5 z 5

Úžasný! Příběh jsem četla jedním dechen necelý den a už se nemohu dočkat až si přečtu 3 díl! :-D

notsohappyanny
26.03.2017 5 z 5

Rozhodně nezklamala, velmi příjemná na večer.. :) Pokud autorka napíše nějaké další knihy tak maj rozhodně místo u mě v knihovničce.

Lokina
08.03.2017 5 z 5

Tak tohle byla vesmírná jízda, jak se patří :-) Ještě lepší než první díl. Neuvěřitelně čtivé, poutavé, záhadné. Romantiky tam bylo tak akorát, aby vás po několika stránkách nezačala otravovat a nudit. Vůbec jsem netušila, kdo je vrah, příběh vás hezky držel v napětí až do samotného konce. Věřím, že poslední díl bude ještě peckovější a tak se hned na něj vrhnu ;-)

bookworm_plants
05.03.2017 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zamilovala, nemohla jsem se dočkat až si tento díl přečtu.
Zase jsem neodhalila padoucha který, tam zabíjel nevinné.
Už se těším až zhltnu i ten 3. díl.
Bomba!!
Jsem i hodně zvědavá na Illuminae...

elisnovotna
16.02.2017 5 z 5

Téhle knihy jsem se obávala, protože jsem si myslela, že to bude jen děj, aby nás zavedl k tomu, co se bude dít ve třetím díle, ale naopak! Ještě lepší než 1.díl. Pátrání mě strašně bavilo a vůbec se nedalo předpovídat, co se stane. Rozhodně u mě autorka zabodovala a mile mě překvapila

Veve721
13.02.2017 5 z 5

Druhý díl si rozhodně zaslouží lepší hodnocení než první. I ten byl sice skvělý, ale Milion Skuncí lépe pracuje s charaktery lidí a i akční stránka příběhu byla mnohem nadupanější. Navíc všechny ty zvraty! Čtenář si nemůže ani na chvilku být jistý, Amy se Synem nás s sebou tahají od jedné záhady k ještě větší. Když už si myslíme, že je všechno v koncích, objeví se vždy nové možnosti, které by nás ani nenapadly. Jedním slovem: výborné. Určitě jedno z nejlepších sci-fi, které jsem zatím četla.

Adriana21
07.11.2016 4 z 5

Druhý díl se mi líbil snad ještě víc než ten první. Napínavý, zajímavý... prostě super. Už se těším na třetí díl :)

TerraNova
30.10.2016 5 z 5

Tak tenhle díl byl ještě lepší! :D Musím říct, že první polovina byla OPROTI té druhé nuda. :D Samozřejmě, to jsem v té chvíli, kdy jsem četla první polovinu, nevěděla, že ta druhá polovina bude ještě lepší. Takže za mě byli obě naprosto super. Hodně lidí píše, že se postavy chovali naivně, jenže podle mě se chovali reálně. Jako kdo by v téhle situaci věděl, co je správné a co ne? V šestnácti (sedmnácti) letech? No to pardon, ale podle mě maximálně jeden člověk z milionů. A ten konec? No pecka. Tohle mi nedá spát.

Kniha byla skvěla a pokud máte rádi Sci-fi (Fantasy), neváhejte. Taky bych řekla, že tohle už bylo, co se týče žánru Young Adults, o dost lepší. :) Alespoň v té druhé polovině. No a ty zvraty, to bylo moc pěkně promyšlený. :D Pecková Sci-fi kniha. Já ji nemám ani co vytknout. :)

Po dalším dílu určitě šáhnu, protože mi tyhle první dva díly uvízly v hlavě a můj mozek nebude spokojený, dokud tuhle trilogii i s její novelou nedočtu. :D

AnetaM
22.09.2016 4 z 5

Zajímavé, lepší než minuli díl... Dokonalé ale stále ne.

lulu28501
23.08.2016 5 z 5

Skvělé pokračování prvního dílo.
Victorii sem nevěřila věděla sem že je taková dívná :D ale u doktora sem to nečekala.
Strašně moc se těším na poslední díl zajmá mě co na té planetě vlastně bude (jestli tam něco bude)
Celou tuhle trilogii Loď mezi hvězdami doporučuji přečíst.

Jacinda
12.08.2016 2 z 5

pokračování se zmohlo na jednu hvězdu navíc. Trochu se bojím sem napsat vlastní názor, aby mi to zas nějaký inteligent nezařadil do diskuze. každopádně humanistická epidemie pokračuje dál. Syn a Amy opět nesympatičtí. Takhle to dopadá, když se svěří osudy lidí, mise, budoucnosti nové části lidstva do rukou šestnáctiletých pubertáků. Tam, kde by měl silný vůdce vést lidi dopředu ve jménu budoucnosti a živočišné přirozenosti, se naši hrdinové zabívají vlastními maníry, rozmary a sobeckými touhami. Navíc si ve svých rozhodnutích často protiřečí, což je vidět především v posledních 70 čtečkostranách, kdy oba prakticky obrátí svůj dosavadní přístup. Jejich naivní rozhodnutí vedla prakticky k destrukci celé lodi. Od začátku jsem četla knihu s cílem zjistit, zda se děj trochu vylepšil, i tak jsem ale třetinu knihyprolétla rychločtením. Příliš mnoho nudných rozvleklých pasáží o ničem. Na druhu stranu ale ocenuji velmi dobré vystižení vzpoury a chování lidí. Pokud vás chování davu rozčilovalo, tak takhle se moji milí zlatí chovají lidé. At žije demokracie. Jinak také opakuji, že myšlenka a příběh jsou skvělé. Škoda toho stupidního dětského chování a nelogičností.

Aredhelka
02.08.2016 3 z 5

Velmi zajímavá a jednoduchá kniha, která se dokáže zalíbit :) Rozhodně ji doporučuji dospívajícím dívkám, které mají zálibu v sci-fi a fantasy světě.

VWDarkness
31.07.2016 5 z 5

Fantastická Sci-fi krimoška! :) Musím říct, že konec mě vážně dostal. Nemůžu se dočkat až si přečtu poslední díl!

milunka21
02.07.2016 5 z 5

Skvělé pokračování prvního dílu s dost blbým koncem :-D ještě že mam už třetí díl doma :-D

Laputika_3
22.06.2016 5 z 5

Jo, tohle miluju. Nechápu jak se autorce povedlo vymyslet takové zvraty, jak jí to vůbec napadlo? Obrovské plus je přemýšlení postav. To bylo tak krásně reálné. Konečně někdo, komu se povedlo vytvořit charakter který se chová podle jeho vlastních názorů, které nezmění když se to jen tak hodí. Prostě to bylo... Úža. Jsem jen zvědavá, jak šílený bude závěrečný díl :D