Lobo versus Maska a další řežba

Oba nezničitelní, oba psychopatičtí, oba destruktivní. Souboj století: Lobo versus Maska. A do toho ještě další lobovský speciál, ve kterém skončí Lobo za katrem – Lobo spoutaný! Nejde o to, jestli Lobo může přežít vězení... jde o to, jestli může vězení přežít Loba!

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306789/lobo-versus-maska-a-dalsi-rezba-tMD-306789.jpg 3.945

Lobo 9.

Literatura světová, Humor, Komiksy
Vydáno, Crew

Kniha Lobo versus Maska a další řežba

Tomas@S
22.11.2020

To je ale hrozná ptákovina. Jedna hvězdička za pěkné barvičky a druhá za to, že si autoři ze sebe dělají legraci. Už si asi s Lobem nic půjčovat nebudu.

Disease
22.01.2018

Oproti původnímu vydání mám pocit, že se trochu změnil překlad a to k lepšímu. Jinak druhý sešit titulního příběhu je slabota. Nebýt tam navíc ten příběh z krimu, co vyšel kdysi v Crwi, dal bych 2*.

RomanTilcer
12.07.2017

Lobo versus Maska, dva nezničitelní magoři proti sobě, to je solidní masakr. Přítomnost Masky navíc umožnila scénáristům (John Arcudi, Alan Grant) vyvádět psí kusy jako třeba bez vysvětlení proskákat několika různýma scénama nebo prostřednictvím svýho avatára komentovat dění v komiksu. Kresba (Dough Mahnke) byla dobrá, ale barvy (Keith Williams), ač typicky lobácký, mě kdovíproč trochu dráždily.
Druhej příběh, Lobo spoutaný, napsal Alan Grant sám a je o poznání přímočařejší – je to vlastně Lobo versus věznice a díky příznačnýmu ultrabrutálnímu humoru a řádně nabouchané kresbě Rafaela Garrése se jedná o naprostou lahůdku.
Oba komiksy přeložil Pavel Dort a musím říct, že si čím dál víc užívám jeho vynikající práci. Asi bych měl Loba číst častejc.

gogo
23.02.2017

Absolutní klasika. Lobo vs. Maska patří k tomu nejlepšímu, co kdy bylo nakresleno a když je kniha navíc doplněna i o luxusní Lobo spoutaný, tak to prostě nemůže dopadnout špatně!

vandislav
09.02.2017

Loba úplně nemusím a toto byl pro mě zatím nejhorší díl - ještě o pár úrovní pod vším, co v češtině vyšlo.

martinstefko
19.08.2016

Prostě hromada mlácení, mrzačení, zabíjení, atd. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/08/1240-lobo-versus-maska-dalsi-rezba-65.html

3DD!3
15.08.2016

Abych se přiznal tak mě Lobáč vs. Maska zase tak moc nedostal. Byl šílený, infantilní, ale tak nějak se držel zpátky. Hlášky jsou samozřejmě vytříbené, o tom žádná, ale asi je to už na můj vkus málo krvavé. Krvavost nám ovšem vynahrazuje vynikající Lobo v lochu, gde se mytič urve ze řetězu a muklové konečně dojdou na konec životní cesty (po kouskách) + třešnička na závěr.