Síť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Liga spravedlnosti… poražená zevnitř! Dokonce ani hrdinové z Ligy spravedlnosti nejsou schopni ochránit celou planetu sami. Když Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cybor a Aquaman uspořádají nábor na nové členy týmu, dostaví se na něj některé z nejmocnějších bytostí na Zemi. Jeden z rekrutů však nepřišel proto, aby se k lize přidal, ale aby ji zničil zevnitř! Plány na rozložení Ligy spravedlnosti byly spřádány celé roky. Když se vrátí jeden z jejích největších nepřátel a zaútočí na základnu ligy, spustí to řetězovou reakci, která obrátí proti sobě Supermana, Batmana a Wonder Woman a postaví ligu proti dvěma dalším týmům, které nesou její jméno – Americké lize spravedlnosti a Temné lize spravedlnosti. Jakmile však jdou hrdinové do války proti sobě, vítězi se mohou stát pouze jejich nepřátelé. Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319335/liga-spravedlnosti-sit-9hm-319335.jpg 2.832
Série

Liga spravedlnosti 4.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
Orig. název

Justice League, Volume 4: The Grid, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Síť

Přidat komentář
Verousek
02.07.2019

Asi nenapíšu nic, co by přede mnou ostatní již nenapsali. Oproti ostatním dílům relativně dost slabé, hodně postav a tím pádem hodně představování, oproti předchozímu dílu docela zklamání. Kdyby tohle byl první díl, který by se mi dostal do ruky, nic by mě nevedlo sáhnout po dalším.
Na druhou stranu některé věci přinesli touhu číst dál a dozvědět se pokračování, takže doufám, že se následující díl vrátí na pětihvězdičkovou úroveň, jak jsem tomu byla zvyklá u předchozích.

Lenka.Vílka
10.05.2019

(Same Old War - Our Last Night)

Velká převelká škoda, že Síť je "díl bez kontextu k tomu dál". Protože u nás nevychází všechny ty ostatní série (což nádherně ukázala Válka velké trojky). Čili v tomhle díle jsou sešity, kterými končí VVT, které jsme už četli jinde, ale že by vyšlo pokračování? Ne. Proč? Začínám mít obavy, že o Zločineckém syndikátu se nedozvíme. Nějak se mi nezdá, že vyjde Forever Heroes, natož Forever Evil o syndikátu. Ach jo :(

Ale zpátky k Síti.

Začátek je klasika, která už byla napsaná na hodně místech. Liga pořádá nábor na nové členy. Takže to skončí, jak čekáte. Rubanice každého s každým. A potom cvak dějí se věci. Další cvak a hele, dějí se zase věci. Naprosto chápu, že pro normálního českého čtenáře má kniha nulový přínos, ale se nedá nic dělat.

Hodnotila bych jinak mít v ruce všechny související knihy. Takže dnes je všechno o kresbě. Ještě dodám, že jsem se bavila, ale jenom na začátku knihy. Potom už ne.

Ale co dál? Nervózně koukám kolem a nevím. Škoda.

Takže ve výsledku jsem i přes to všechno moc ráda, že jsem Síť četla až po Válce velké trojky a po Americké lize spravedlnosti. Jinak bych knihu a Bbart proklínala mnohem víc!

Update: ani nevíte, jak se mi ulevilo, když jsem se dozvěděla, že pokračování vyjde. Obě zmiňované knihy! Jupí! Jupí! A ještě jednou jupí!

fvalek
27.04.2018

No... jako samostatná kniha tedy nic moc. Je to jako jedna velká nudná reklama mezi skvělým 3. dílem a pravděpodobně hodně akčním 5. dílem - reklama za 4 stovky. Prakticky nijak nerozvíjí děj, hrdinové jen tak štrejchají sem a tam, jedna příšera a pak zase nic. Ale ten cliffhanger na konci doopravdy stojí za to a moc se těším na další díl. Bohužel víc k tomu vážně nezvládnu napsat, nuda to byla... kresba byla jediná dobrá, ta je dobrá vždy, ale děj jí nesahal ani po kotníky.

dexterman
23.04.2018

Bezesporu nejnudnějši dil této serie . Je to dost nezajímavé a nudné . Jediné co na tom šlo byla celková ilustrace . Jinak děsný . Uz se opravdu těším až tady výjde komplet valka velké trojky .

hroubek
18.03.2018

Naprosto rozumím všem, kteří tento komiks hodnotí negativně, protože si to za své uspořádání zaslouží. Je pravdou, že zde chybí desítky informací, a hlavně prostřední příběh. V jednu chvíli je boj, a následně jsou všichni v pohodě a vydají se něco pátrat. Sám osobě je komiks z mého pohledu dost povedený, ale to, že nám chybí informace ho sráží. Komik se nečte jednoduše a je to velká škoda, jelikož mě ta zápletka sedla a konec je překvapivý. Kresba je nádherná, a vyniká jak v akčních pasážích, tak i v těch klidnější. Bavily mě hlášky a různé dialogové výměny mezi postavy. A rozhodně mě potěšilo, že se zde objevují nové postavy, které neznám. Takže zatím dám silné tři hvězdy a uvidíme jak se to zlepší po přečtení dalšího dílu.

Hwaelos
05.06.2017

Liga spravdelnosti rutinéra Geoffa Jonese si drží svůj standard průměrné, ale konstantně čtivé série. Tenhle díl je oproti předchozím o kus zmatenější, což je zapříčiněno zejména jeho ukotvením v sériích jiných (tj. v řadách jednotlivých superhrdinů), takže mezi sešity vznikají nepřemostěné mezery, které lze zaplnit jen složitým domýšlením si (nechce-li si člověk objednávat horu sešitů z Ameriky).

3DD!3
11.03.2017

Někdo zprostřed knihy vyrval tak 100 stránek a čeká, že to pochopím?

LennyR
02.02.2017

Komiks je parádní, co se týče kresby. Bohužel dějově má jednu zásadní chybu.
Více: http://bit.ly/2iZqPmJ

1