Trůn Atlantidy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Armády Atlantidy se šikují do útoku! Než se Arthur Curry stal Aquamanem, býval králem Atlantidy. Jenže pověrčiví Atlanťané, nenávidějící obyvatele souše, nemohli chovat lásku ke králi, který byl napůl člověkem. Jakmile vstoupil do Ligy spravedlnosti, opustil Arthur Atlantidu a vládu přenechal svému nevlastnímu bratrovi Ormovi, zvanému Ocean Master. Od té chvíle panoval mezi světem pod hladinou a světem na souši nejistý mír. Až doteď. Zatímco jsou pozemští superhrdinové zaměstnáni jinde, neznámá síla tlačí Atlantidu a svět na souši na pokraj války. Obětí přibývá a pravděpodobnost masivní invaze roste. Nakonec je to pouze Liga spravedlnosti, kdo může zabránit krvavému střetu, jenž by odeslal polovinu civilizace do vodního hrobu. Avšak pozor: O osudu světa rozhodne ten, kdo sedí na trůnu Atlantidy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/268044/liga-spravedlnosti-trun-atlantidy-E6t-268044.jpg 4.344
Série

Liga spravedlnosti 3.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
Orig. název

Justice League, Volume 3: Throne of Atlantis, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Trůn Atlantidy

Přidat komentář
Lenka.Vílka
10.05.2019

(Hlavně se neutopit: Across The Ocean - Our Last Night)

Nechci tvrdit, že jsem se nebavila. To bych se neodvážila. Jenom jsme se nemohla zbavit dojmu, že je to nějak divně poskládané. Strašně dlouho (za mě zbytečně) se řeší Cheetah. A to jenom proto, aby...no spoiler..., protože podle názvu knihy je jasné, že tady se budou hodně řešit kamarádi Arhtura. Přesněji jeho bráška a to, že chce pokořit souš. Konečně dostal záminku, tak toho s radostí využil.

Kdo tedy získá nadvládu nad trůnem Atlantidy?
(Protože zjištění, kdo a proč to všechno spunktoval, je vážně smutné. Ale nepochopila jsem to s Cheetah. A s tím, co udělala, když se dostala, kam se dostala. Myslela jsem, že se tam tedy ON ještě zjeví, ale nic. Třeba příště?)

Tématem je ovšem zaručeno, že se člověk vynadívá.  Všechna ta voda, blesky, víry, vlny, stvůry, bylo to nádherný. A jelikož je zbytek ligy mimo hru, přijdou na pomoc ostatní (bohužel jenom minimálně na to, s jakou pompou je přivítali na scéně). Hlavně dvoustranné kresby jsou naprosto luxusní a slintnete si.

("Atlantida? Já myslel, že ta je vymyšlená."..."Vymyšlená?"..."Mad Hatter přece taky není ze světa divů, nebo jo?")

Fajn, možná zvítězila forma nad obsahem, ale s@&e pes! Já se ráda nechám koupit :) Trůn Atlantidy je skvělý akční komiks, u kterého se budete bavit.

PS: díky za tuhle sérii. Protože Aquaman není trubka!

fvalek
27.04.2018

Tenhle díl se mi moc líbil, nejen větší rolí Aquamana, ale tak celkově - kresbou, akcí, dějem, byl asi nejlepší ze všech dílů kompletu. Tak trošku vybočuje z nešvaru téhle série, a to věčného řešení nudných, krafacích, "strategických" scén. Občas se tedy stává, že některé sekvence přímo nenavazují, nebo spíš asi jsou vysvětleny jinde, mimo tyhle komiksy (třeba vztah Supermana a Lois x Wonder Woman). Ale vyrovnává to skvělý dej, kvalitní protivníci a akce, která prostě v komiksu být musí, nikdo nechce číst komiks, kde si jen povídají...
Nebudu už vytýkat téhle sérii okraje :D Dělám to pořád a už je to nuda...

dexterman
19.04.2018

První kapitola se Supermanem a Wonder Woman byla dost parádní . Aquaman zde dostal opravdu prostor . Jelikož to však není má oblíbená postava tak jsem se docela nudil . Ilustrace byla fajn . Celkově sem to však čekal o mnoho mnoho lepší

hroubek
14.01.2018

Konečně pořádný komiks s Aquamanem, který zde vyšel. Aquaman nedostává v komiksech moc prostoru, a proto se mi tento komiks hodně moc líbil, jelikož zde titulní hrdina předvede, proč si zaslouží patřit do Ligy spravedlnosti. Komiks má suprové tempo, pěkný epický příběh, dozvíme se něco málo z Aquamanovy minulosti, a máme zde další ukázku toho, že členové Ligy nejsou dokonalý. Paranoidní Batman sleduje sbližování Supermana a Wonder Woman, a pak vyčte Aquamanovi to co by na jeho místě udělal také. Kresba je parádní a propracovaná. Johns jako scénárista odvádí velmi dobrou práci a potěšilo mě, že do příběhu zapojil Meru a to v akci, a takový Orm, má také potenciál. Trůn Alantidy je dost dobrý komiks a já jsem rád, že jsem měl možnost ho číst.

Pazďa
08.05.2016

Trůn Atlantidy se už jak název napovídá víc zaměřuje na Aquamana což může pár lidí odrazovat ovšem i pokud nepatříte do Arthurovy fanouškovské základny přece se vám tady bude líbit. Zajímavá je snaha o vztah mezi Supermanem a Wonder Woman ovšem prostor jim kniha dává pouze okrajově. Orm aka Ocean Master je už méně příjemný, prostě cholerický král co si konečně našel záminku zaútočit na lidstvo a přes nedoruzumění se stává hlavním záporným charakterem knihy. I přes trošku suché vyvrcholení a ucházející konec dávám Justice League 3: Trůn Atlantidy plný počet už jen za příjemné ztvárnění ne moc oblíbeného člena ligy a hodně příjemnou kresbu. Určitě doporučuji.

3DD!3
04.03.2016

Nečekaně fajn, Aquamen válí. Vzah Supermana s Wonder Woman je příjemně bizarní, mnohem lepší než nuda s Lois, vidím tu obrovský potenciál. Hawkman jako psychopatický zabíječ se doufám dostane do ligy. I na tak krátkém prostoru zapůsobil.

martinstefko
13.11.2015

Téhle knize se musí nechat, že mě konečně bavila a já jsem si říkal, že i ty týmovky v případě DC Universe mají potenciál a mohou stát za to. Tohle se povedlo a nebýt té přemrštěné scenáristické snahy dělat z toho něco trochu víc, byl by to hodně nadprůměrný mainstream. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1037-liga-spravedlnosti-3-trun.html