Líbánky

Líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390196/bmid_libanky-hWh-390196.png 3 253 88

V ráji jsou problémy... Jemma vždycky chtěla perfektní líbánky a jejich přípravě věnovala spoustu času. Čtyřdenní výlet do pětihvězdičkového letoviska na Maledivách, kompletní servis, luxusní vila a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale změnil se v noční můru. Protože muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, zmizel z ostrova bez stopy. A její vysněný život se v okamžiku zhroutil. Existuje na ostrově někdo, komu může Jemma věřit? A především – kde je její manžel?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Honeymoon

PetraKysova
27.09.2020 5 z 5

Tak podľa mňa to bola super kniha, nevdela som sa odtrhnúť od čítania, autorka to napísala bravúrne. Do posledných strán vlastne vôbec neviete čo sa stalo a neviete komu veriť. A ten záver ma totálne rozsekal. Taký koniec by ma ani vo sne nenapadol. Odporúčam všetkým ktorý maju radi tento typ kníh.

Mnaui
18.09.2020 5 z 5

Uzasne, vzrušující, zajímavý styl vyprávění
Perfektní zakončení

adnov
12.09.2020 2 z 5

Kde je novomanžel? Důvod znát odpověď na tuto otázku je jediný proč knihu dočíst. Nebylo to vysloveně špatné, ale konec to zazdil. Tohle přece nemohl uhádnout nikdo. Je to tak mimo. Na Druhou stranu je fakt, že takové thillery už bývají. Nejsou moc realistické ale napínavé a čtivé. Na toto téma nám načteno dost, takže musím hodnotit spíše negativně. Ale jsem ráda že tam nebyla jedna vražda za druhou ani žádné nechutnosti.

cmelda26
31.08.2020 4 z 5

I když mě hlavní hrdinka taky štvala , přesto se mi knížka líbila . A konec opravdu překvapivý a tak to asi má být u tohoto druhu literatury.

PetaZ
25.08.2020 2 z 5

Byl to boj, libil se mi jen pribeh z ostrova a konec a to je na knihu docela malo... Jeste, ze byla v akci

Míša02
23.08.2020 2 z 5

Nedivím se, že mám kniha tak nízké hodnocení. Pořád jsem čekala, co se bude dít a měla jsem pocit, že se za celou dobu vůbec nic nestalo. Moc tomu nepřidala ani otravná a ufňukaná hlavní postava, která nevěděla co chce. No a konec... horší konec snad ani být nemohl.

bobo
23.08.2020 3 z 5

Knížka mi přišla celou dobu taková nemastná neslaná ale konec se mi líbil,určitě bych takové rozzuzlení neuhádla.Body dávám také celkově za hororovou atmosféru ostrova.

Adri235
21.08.2020 2 z 5

Knihu jsem přečetla během tří dnů. Obal knihy je lákavý, čeká se nějaké psycho na ostrově. Hlavní postava mě celkem štvala. Příběh byl celkem dobře rozjetý, dalo by se z toho hodně vytěžit, ale bohužel nic. Konec? Musela jsem se zasmát. Je to průměrná kniha, ale najdou se lidi, které by čtení této knihy bavilo.

LussyP
09.08.2020 3 z 5

Absolutně nechápu, proč se takovéhle knize poskytlo tolik propagace. Byla jsem očarovaná krásnou obálkou, lákavou anotací. Ale proč je kniha označená jako thriller, když se žádné napětí nekoná? Nepomohlo tomu ani střídání postav, které byly nesympatické a protivné snad všechny, příběh je zdlouhavý, neustále se opakuje a ten konec, to je kapitola sama pro sebe.

kachnat
08.08.2020 3 z 5

Čekala jsem trochu víc. Skvělý námět, pěkné prostředí, psycho super. Konec přitažený za vlasy. To bych tak řekla.....

andulka1406
05.08.2020 3 z 5

Dobrý námět. Konec jsem nečekala. Ale celou dobu si říkáte : O čem to sakra vůbec je? Pak je před vámi posledních 10 stran kde se dozvíte překvapivé rozuzleni, ale některé otázky zůstanou nezodpovězeny a taky si říkáte, proč tam některé kapitoly tedy vůbec byly.. námět dobrý, prostředí skvělé, jinak nic moc..

sabiburesova
03.08.2020 2 z 5

Díky za čtecí krizi této knize :(… a ten konec?! co to bylo.. četla jsem ji dva týdny.. Opravdu nic moc.

L.Helena
27.07.2020 3 z 5

Asi třicet stran před koncem jsem si říkala, o čem ta kniha vůbec je? Kdybych měla vyprávět děj, který jsem doposud přečetla, o čem by to asi bylo? On a ona jsou na líbánkách na Maledivách, on se ztratí, postupně se dozvídáme, že ona není v manželství spokojená. To je asi tak vše, tedy nic, co by čtenář už nevěděl z anotace. Celkem žádný děj, nikam se neposouvá pátrání po zmizelém, a vlastně ani vysvětlení, proč je ona nešťastná. Vše se nakonec objasní během několika málo posledních stran, závěr je opravdu překvapivý, ale kniha jako celek spíš nuda.
Tři hvězdičky jsou až až, hlavně však za exotické prostředí, než za vyprávění příběhu.

Pheobe20
24.07.2020 1 z 5

Knihu jsem si vybrala pro žánr a celkem pěknou obálku. Od knihy jsem měla velké očekávání, ale nakonec jsem byla velmi zklamaná. Hlavní hrdinka mě od začátku knihy nebyla sympatická. Nepochopila jsem, proč se vdávala, když celou dobu si následně manžela držela od těla a nechtěla s ním vůbec trávit čas. Moc mi nevyhovovalo, jak se v knize pořád přeskakovalo ze současnosti do minulosti. Konec knihy byl hodně rychle ukončen. Je ale pravda, že do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne.

Leena
21.07.2020 3 z 5

Nečetlo se to špatně,pořád jsem očekávala nějakou bombu,ale bohužel nic..Moc jsem nepochopila,proč si jemma toho jamieho vůbec brala,když to manželství hned odsoudila k zániku..Autorka knize nasadila korunu tim nepovedeným koncem.. Zklamalo mě to.

Maus
20.07.2020 2 z 5

Knížka se četla velice dobře, ale děj knihy nic moc.. Spíše taková oddechové knížka...

Beky
19.07.2020 1 z 5

... to jako vážně? :-D
Tohle se hodně nepovedlo !!!
Jemma je na facku od začátku a ten konec mi přijde tak na rychlo nahozený, že to má celé k thrilleru daleko !

evaleb
19.07.2020 odpad!

asi moc horsiho jsem v posledni dobe necetla...je mi to lito,chtela jsem dat knize sanci i pres negativni komentare,ale...jak je zde psano...hrdinka je neslutecne hystericka a to me vlastne celou dobu hodne iritovalo...konec uz byl spise smesny....tak za me palec dolu

Janetg
27.06.2020 4 z 5

Tato kniha byla pro mě taková velká oddychovka, ač mě celkem i přes průměrné hodnocení překvapila. Snadno se do ní začtete, je napsaná jednoduše a srozumitelně. A konec? Přiznávám se, že to jsem opravdu nečekala. Za mě velice dobrá kniha.

koolsavage
14.06.2020 4 z 5

Dávám vyšší hodnocení a to třeba i z toho důvodu, jakým stylem byla kniha napsána. Rozdělení do částí, střídání časových linií, změny vypravěčů... Kniha má své mouchy, nejvíce mi vadilo nedostatečné vysvětlení motivů Jemmy, proč se v životě chová jako idiot; ale na druhou stranu, knihu jsem přečetla na jeden zátah a prostě ji nemohla odložit.

thrillery pro ženy anglické romány

Tina Seskis
anglická