Líbánky

Líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390196/bmid_libanky-hWh-390196.png 3 254 89

V ráji jsou problémy... Jemma vždycky chtěla perfektní líbánky a jejich přípravě věnovala spoustu času. Čtyřdenní výlet do pětihvězdičkového letoviska na Maledivách, kompletní servis, luxusní vila a naprosté soukromí. Měl to být ráj. Ale změnil se v noční můru. Protože muž, kterého si Jemma před týdnem vzala, zmizel z ostrova bez stopy. A její vysněný život se v okamžiku zhroutil. Existuje na ostrově někdo, komu může Jemma věřit? A především – kde je její manžel?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Honeymoon

Ajuszka
27.02.2020 5 z 5

Malá rada na začátek : Nikdy nečtěte recenze na knihu předtím, než si ji přečtete. Protože opravdu platí, sto lidí, sto chutí. Mě se kniha líbila moc. Přečetla jsem ji za 2 dny a vůbec to nebylo špatné čtení a konec jsem Teda neuhádla, což mám u knih ráda. Za mě ano :)

alilunka
21.02.2020 1 z 5

Byla to fakt tragédie. Nuda, vůbec to neutíkalo. Žádnej děj, ale nejhorší byla pitomá hlavní hrdinka a ten konec by napsalo líp snad i kdejaký dítě. Ztracenej čas i peníze.

cleopatra11
20.02.2020 4 z 5

Tak jako dočetla jsem.. Jen proto, že mě zajímalo, jak to skončí a jestli můj tip byl dobrej.. Jen mi to sakra připomíná už jeden natočený film, ale nevzpomenu si na název..

Michelinecka84
19.02.2020 3 z 5

Až na hlavní hrdinku, která mi vyloženě lezla na nervy svým věčným fňukáním a nespokojeností se vším se mi kniha vcelku líbila. Konec byl tedy nečekaný ale bavilo mě to.

marki.dvorakova
19.02.2020 2 z 5

Tak tahle knížka mě hodně nebavila a dost jsem se přemáhala ji vůbec dočíst. 3/4 knihy nuda, skoro nic se nedělo kromě fňukání hlavní hrdinky a vrácení se do minulosti. Posledních pár stránek konečně nabídlo nějakou "akci", ale ten konec to zase úplně zazdil. Zrovna thrillerem bych tuto knihu nenazvala. Konec je spíš k smíchu.

Kočička911
15.02.2020 4 z 5

Mě se to líbilo.. I fňukna Jemma - nerozhodná jak děcko.
Konec? docela šokující..
Ale zase knih s předvídaným koncem je dost. Tohle jsem nečekala ani omylem, takže za mě dobrý.

lucka202
14.02.2020 2 z 5

Doteď nechápu, co jsem to zase přečetla. Celkově to bylo celkem nuda, ženská byla na přesdržku. A ten konec... To byl fór jak o Silvestru. Dvě hvezdy, přesně jak píše vera4669- za pobavení.

Misa.K1
10.02.2020 2 z 5

Bohuzel, ten konec knizku tak nejak celkove "zazdil".

vera4669
06.02.2020 1 z 5

Po dlouhé době jsem se nechala zlákat reklamou jak to bude super... Dlouho jsem větší blbost bohužel nečetla. Ufňukaná nesympatická hlavní hrdinka, co neví co chce a chová se jak magor a překvapivý konec? Hm dlouho jsem se tak nenasmála, za ten smích jsou ty dvě hvězdy, jinak za mě kniha o ničem, bohužel

thrillery pro ženy anglické romány

Tina Seskis
anglická