Lhář 3

Lhář 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150668/bmid_lhar-3-VZ8-150668.png 4 124 24

Lhář série

Dovolená je v háji. Čtyři jezdci Apokalypsy právě vyrazili… Lucifer dává znamení svým zástupům a všechno nasvědčuje tomu, že scénář poslední bitvy bude velmi odlišný od toho, jak jej známe od svatého Jana. Recept na vyrovnání šancí je jediný – odstranit Antikrista dříve, než dospěje. Pro Lokiho je taková mise snadnou záležitostí. Jenže zásluhou elfů Antikrist zmizel a v kolébce leží jakési divné dítě…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Triton

Kłamca 3: Ochłap sztandaru , 2011

Hanyuu-hime
24.11.2013 3 z 5

Jak už tu bylo přede mnou řečeno. Nejslabší ze všech tří knih, co jsem zatím četla. Byla jsem z toho trochu zklamaná, když si vybavím, jak perfektní byly ty dvě předchozí.
Nebylo to špatné, to určitě ne, jen v porovnání s prvním a druhým dílem to je hodně velký pokles. Doufám, že poslední díl bude zase lepší.

Dandulka
21.11.2013 5 z 5

Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, včetně Apokalypsy. Lhář zase vyvádí a řádí.

Denaille
22.05.2013 4 z 5

Dobře, uznávám, že tahle kniha možná není tak dobrá jako její dva předchůdci, přesto je to pořád skvělé. Teprve teď jsem měla pocit, že čtu ucelený příběh. Co se týče první a druhé knihy, měla jsem pocit, že čtu samostatné povídky, které ke konci nějakým záhadným způsobem dají jedno story, což se mi zdálo velmi zajímavé a originální. Právě tohle nějak zmizelo. Lhář naštěstí zůstal stále stejný.
A kdybych byla lépe informovaná a věděla, že se objeví i Lucifer, dávno by kniha stála v mojí knihovničce (stejně jako první a druhý díl.)
Obdivuji ale, že si kniha stále uchovává smysluplnost a působí velmi jednoduše, ačkoliv se nám podává na talíří hned několik mytologických postav z různých sfér náboženství a mýtů (zase jich několik přibylo). Opravdu jich tam není málo a přestože každá z nich patří do zcela jiného kulturního zázemí, autorovi se podařilo je nacpat do jednoho. Do našeho moderního světa. A podotýkám, že brilantně.

Andulienka
26.03.2013 4 z 5

Tak som sa tešila na ďalšiu časť....,ale zatiaľ bola najslabšia z vydaných častí. No, snáď to zachráni posledný diel... Lokiho som si obľúbila, aj Jenny a samozrejme Boh lásky nezaostával :)

polská literatura andělé apokalypsa bohové severská mytologie

Jakub Ćwiek
polská, 1982