Léto na táboře

Léto na táboře https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205583/mid_leto-na-tabore-jzy-205583.jpg 4 142 43

Šeptající borovice série

Proč si jenom Samina nejlepší kámoška musela zrovna před prázdninami najít kluka! Aby Sam nemusela celé léto poslouchat jejich zamilované vrkání, přihlásí se na tábor. Jenže tam ji čekají nástrahy v podobě primadony Ashley, dívčího idola Huntera a pohodáře Colea. První vydání.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Sleepaway Girls , 2009

SábaLišková
06.09.2017 5 z 5

Miluju tu knížku!!Nejlepší je číst ji v létě,když jedu na tábor. :3

knížky-64
19.08.2017

Knížku jsem dostala jako dárek a jsem naprosto nadšená!!! Měla jsem ji přečtenou za chvíli, jak jsem hltala každou stránku. I když jsem nikdy na táboře nebyla, vžila jsem se do hlavní postavy a stačila jsem si zamilovat Colea, nenávidět Ashley a také jsem Sam záviděla její pravé kamarádky. Určitě doporučuji přečíst. Souhlasím s tím, že by vůbec nebyl špatný nápad natočit podle knihy film.

Adelin239
07.08.2017 5 z 5

Původně jsem myslela, že bude děj nudný a nezajímavý. Ale jakmile jsem se začetla, už se od knihy nedalo odtrhnout. Určitě nelituji, že jsem si ji přečetla.

knížkomil
11.04.2017 5 z 5

Super kniha pobavila mě a určitě doporučuji

anonym02
10.01.2017 5 z 5

Nádherná kniha, vážně skvělá!
Ale ten konec?!
To je všechno?!
Žádný pokračování?!
Nic?!

LoverBooks
09.01.2017 5 z 5

Nádherná kniha, kterou jsem si zamilovala.
(Asi stejně tak, jako Colea.)

Nelimilujeknihy
01.11.2016 5 z 5

Kniha mě tak pobavila že sem asi od pěti odpoledne četla do půl noci :D. Určitě všem doporučuji moc hezká kniha :)

AnetaM
28.08.2016 4 z 5

Nádherná letní taborova knížka, kterou jsem četla na táboře... :D

Vžít se do děje a zamilovat si ten tábor je strašně snadné, stejně jako si zamilovat Colea♡
Me se to líbilo, je to ale "jenom" takový romanek, ne knížka o záchraně světa:D proto čtyři hvězdičky.

poly.0@
26.08.2016

Mě se to líbilo . Kdyby tenhle tábor existoval tak bych tam jela :) Dávám 5 hvězdiček. Doporučuji

Pampeliishka
08.07.2016 2 z 5

Na oddech se to dá, ale jsem už asi zhýčkaná....

AndyAmbicio
03.01.2016 5 z 5

Pokud knížku čtete v létě, když jste ve městě, budete hlavní hrdince závidět nebo se do její role vžijete a léto na táboře si užijete. Pokud si knížku přečtete v zimě, vzpomenete si tak alespoň na léto. Za mě 5 hvězdiček.

magda.sabela
22.12.2015 3 z 5

Knížka byla hezká, dobře napsaná. Vadilo mi ohrané téma: Holka se zamiluje do kluka, a pak zjistí, že se jí líbí jiný a to ten, kterého si moc nevšímala... blablabla... no zkrátka trochu ohraná písnička... a já osobně mám radši originální témata. Na druhou stranu se četla vážně dobře a je to ten typ knížky, který vás naplní takovou letní a sluneční atmosférou.

rarášek
03.09.2015 5 z 5

Moc pěkné :) Perfektní letní četba, která vypráví o táborovém životě a nádherném přátelství i nepochopeném nepřátelství :)

MíšaK.
25.08.2015 3 z 5

Taková dobrá oddechovka na prázdniny. Nic náročného, ale to taky není nic dobrého. Chtělo by to pořádnou napínavou zápletku.

Pedros
04.08.2015 3 z 5

Oddechová knížka co vám zlepší náladu. Nedivila bych se, kdyby se jednou příběh objevil jako americká romantická komedie na Prima Love :D. I když takových příběhů jako tenhle je spousta. Občas sem se střetla s tím, že se autorka v psaní neschodovala s předešlými kapitolami, že sem i musela stránkovat dozadu a přesvědčit se, že já nejsem ta blbá :D Ve třičtvrtě knížky sem si pořád myslela, že tam snad ani žádná zápletka nebude, ale nakonec dobrý, i když já bych tam klidně víc toho dráma dala.
U nás v knihovně máme oddělení pro děti a mládež a oddělení pro dospělé a řekla bych, že by se tyto knížky vyskytují jen už v oddělení pro mládež, ale našla sem jí v oddělení pro dospělé...No ale klidně bych jí dala přečíst 12ti leté holčičce co má ráda happyendy. Já sem ale i tak ráda že sem si jí přečetla...jednou za čas je takhle jednoduchý happy end potřeba :)

Sušenka1556
22.03.2015 5 z 5

Nikdy v životě mě nenapadlo ,že kniha pro dívky se mi bude líbit. Četla jsem ji v období ,kdy jsem měla ráda horory a tak mě kniha moc neoslovila ,ALE jen těch padesát stránek a už jsem nemohla odlepit oči od knihy. Nebyla nějak moc napínavá ,ale i tak ji prostě miluju!
Vlastně mě zaujala natolik, že jsem jela v létě na tábor. Nebyl sice jako v této úžasně knížce ,ale tato kniha vás k tomu prostě přiměje.
Jediné MÍNUS. Po přečtení jsem se cítila strašně osamocená ,protože sedím sama doma o prázdninách. Myslím ,že budete mít nutkání okamžitě se setkat s kamarády ,protože tomu prostě neodoláte.

Pamatuji si ,že jsme ve škole dostaly povinnou četbu a to Hoši od Bobří řeky.
To jsem byla tak naštvaná ,že takovou kravinu budu muset číst. Nesnášela jsem totiž staré knihy ,které jsou o -blbostech-
JENOMŽE ...... Mě se ta kniha STRAŠNĚ LÍBILA !!!!!
Všem ve škole se strašně líbila a všichni najednou chtějí zažít to ,co ti hoši! Opravdu směšná chvíle ,kdy se z kniha o -blbostech- stane kniha o -nejlepších zážitcích- :D

tulipoš
21.03.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem četla, když jsem byla na táboře a opravdu moc se mi líbila. Všem doporučuji

MíšaK.
10.03.2015 3 z 5

Knížka se mi líbila hlavně proto, že chci jet na tábor, ale byla dost předvídatelná. Docela se mi líbila.

domik4
03.02.2015 5 z 5

@natalka 610 je to Grace, Court, Em.
Kniha se mi hrozně líbila. Určitě doporučuji. Jediné mínus na tom byla předvídatelnost např. už v polovině knihy jsem věděla, že Sam bzde chodit s Colem nebo Bylo jasné, že Sam se nevyzná Coleovi, ale Hunterovi... ale jinak dokonalá knížka.

Elis.161
17.12.2014 4 z 5

Krásná kniha. Sice trochu předvídatelná a možná až moc velký happyend (každá skončí s klukem, kterýho chtěla), ale jako oddychovka super. :)

láska pro dívky prázdniny léto letní tábory

Jen Calonita
americká, 1973
2014  85%Léto na táboře
2015  82%Léto, jak má být
2016  84%Krásky
2020  72%Mrazivá kletba
2016  84%Krásky v nesnázích

Kniha Léto na táboře je v