Leť domů

Leť domů https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50010/bmid_let-domu-0T9-50010.jpg 4 32 11

Špičková restaurátorka Eve Danaherová nemá štěstí. Soud jí odebral dceru Viktorii a svěřil ji otci Chadu Tolliverovi. Eve žije nuzně, Chad je boháč. Eve si potřebuje odpočinout a náhodou se dostává do Irska na hrad Kilrain, kde se setkává s někdejším slavným žokejem Michaelem Hallorenem a sedmnáctiletým problémovým Rorym, který je připoután k nezkrotnému hřebci Innisfree. Eve nevědomky zkomplikuje začínající pohodu, znovu se dostane do konfliktu s dcerou Viktorií a romantický příběh lásky, rozpadajících se i začínajících rodinných vztahů pokračuje dramatickými koňskými dostihy, intrikami kolem skvělého hřebce Innisfree a vrcholí rozhodnutím těhotné Eve zůstat v Irsku s Michaelem Hallorenem a získat zpět téměř ztracenou lásku dospělé dcery.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Fly away home , 2000

rampapa
30.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc se mi knížka líbila. Moc knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
28.04.2021 5 z 5

Ani jsem nečekala, že mě tento příběh až tak pohltí a chytí za srdce. Tohle byla bomba. Je sice pravda, že to byla taková pohádka pro dospělé, ale s velmi bolestným nádechem.
Taky je pravda, že anotace prozrazuje celý příběh, ale i když jsem věděla, jak příběh skončí, strašně jsem si to užívala a moc mě to bavilo číst.
Eve se mi moc líbila a musela jsem ji obdivovat. Něco takového si nedovedu ani představit. Michael to taky neměl v životě jednoduché, ale ten konec byl jako pohlazení po duši. Krásně to pro všechny skončilo, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby ten příběh byl více obsáhlejší (i když tomu vůbec nic nechybělo).
S radostí se k této knize vrátím. Nádhera:-)

Jája92
06.02.2020 4 z 5

Příjemné čtení se zajímavým námětem, i když občas byly některé situace přitažené za vlasy. Ale rozhodně se jedná o oddechové čtení s pravou dávkou romantiky v kouzelné zemi.

bekule
19.01.2020 3 z 5

2,5
Dovedu si představit jaká úžasná kniha to mohla být napsat jí Diane Chamberlainová,která ty zamotané komplikované vztahy mezy matkami a dcerami umí nejlíp.Takhle jen slabé tři hvězdičky. Místy jsem měla pocit že čtu knihu odehrávající se v předminulém století, hlavně v momentech neustálého rozebírání schopnosti postarat se o "dítě" - v tomto případě 17 letého mladíka !!! Ale největší škody se dopustil vydavatel - prozradit v anotaci úplně celý děj až do poslední kapitoly a nenechat čtenáři ani jediné překvapení ?
.....................................................................................................................................Výzva 2020/3

doriska
17.07.2016 3 z 5

Kniha se četla velmi rychle a příjemně. Jen mi trochu vadil až přeslazeny konec, který je teda podle mě až příliš nereálný. Ale asi to u takových knih prostě má být.

akcinel
16.07.2016 5 z 5

Příjemné oddechové čtení. Takové pohlazení po duši. Sice pohádkový příběh pro dospělé, ale jsou zde převyprávěny hluboké lidské city. Velice zajímavě je popsán vzájemný vztah člověk a zvíře.

rajen
26.09.2015 3 z 5

Začalo to velmi dobře, říkala jsem si přesně taková romantika, kterou potřebuji na oddych a proložení těžších knih, co čtu (válečná literatura). Ale konec mě velmi zklamal, ne dějem, ale tou duchařinou a nedotažeností. Půl knihy se točí jen o tom, jak hrdinka trpí odloučením od dcery a když ji konečně najde, tak se tomu autorka téměř nevěnuje. Byla jsem zvědavá, jak si to vyříkají, proč nemohly žít spolu, ale to se tam nedočtete. Nicméně je to hodně čtivě napsané a pro klasické romantické duše jak dělané. Já jsem něco mezi, takže hodnotím zlatou střední.

munka
17.03.2014 5 z 5

Veľmi príjemné čítanie. Doporučujem.

jluky
30.04.2013 5 z 5

Prečítané jedným dychom. ...aj päť hviezdičiek je málo!!

Dádulka67
23.02.2013

Úžasná kniha, velmi dobře napsaný příběh, který vezme za srdce. Překlad je dokonalý. Kniha je dalším přírůstkem v mé knihovně. Vřele doporučuji jako příjemnou četbu.

Petarda1
28.09.2012 5 z 5

Dech beroucí knika, přečtená na jeden nádech. Opravdu zajímavý děj, který mohla autorka ještě více rozvést. Rozhodně doporučuji ...

2001  79%Kouzlo lásky
2002  77%Aidanovo tajemství