Lekce tvůrčího psaní

Lekce tvůrčího psaní https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1219/mid_lekce-tvurciho-psani-Nsq-1219.gif 3 374 46

Komorní psychologická novela, která podle autorových slov pojednává „hlavně o tom, jak obtížné je v Čechách napsat a koneckonců i prožít cituplný příběh“.

Karborund
30.07.2017 2 z 5

Pár pěkných slovních spojení, několik vtipných vět, toť vše.Slabé.

hellena1523
03.02.2017 1 z 5

Nějak mi uniká, z jakého důvodu je Viewegh jedním z nejslavnějších autorů. Kniha tak nějak o ničem. Dočetla jsem, ale jen proto, že jsem neměla co jiného číst.

kitja
21.12.2016 4 z 5

Velmi dobrá novela, kde se plynule prolýnají tři světy. Přečteno jedním dechem a ujasnění si toho, že když je někdo populární a úspěšný, neznsmená to automsticky, že píše sračky.

Viewegh je logicky zručný řemeslník, umí psát čtivě a dobře vystavět příběh. A jo, chápu proč se na bulvár dívá tak černobíle.

Alaglesia
14.12.2016 2 z 5

Začátek knihy byl velmi slibný, ale zbytek zklamal. Myslela jsem, že autor zpracuje příběhy jednotlivých postav trochu do hloubky, ale bohužel. Kniha je jako když napsána narychlo a bez nápadu.

BlackNapalm
09.01.2016 1 z 5

jedna hvězda, ze slušnosti.....

magduska
14.12.2015 3 z 5

Vskutku nemá chybu :)

Hermoso Risa
13.11.2015 5 z 5

Kniha, která má svou hloubku. Dokonale jsem se u ní pobavila. Michal Viewegh je úžasný!!

Terisha
04.05.2015 2 z 5

Bohužel tato kniha není žádné terno. Je to první kniha, kterou jsem nedočetla...

Pistácie
08.02.2015 2 z 5

Knihu jsem dočetla. Ale nechtělo se mi. Ze začátku jsem si říkala, celkem dobré. Ale postupem čtení moje nálada klesala, naděje v lepší čtení upadala. Nebylo to takové, jak jsem čekala. Bylo to horší. Nebavilo mě to. Dojít ke konci jsem spíš samu sebe donutila.

benyben
30.01.2014

Nechápu, co na Vieweghovi vidí!!!! Knížka je naprosto nudná!!!! Zbytečné tím ztrácet čas!!

pidalka777
29.12.2013 4 z 5

Četla jsem k této knize dost komentářů. Více jich sice bylo záporných a tak jsem si řekla že si ji musím přečíst a udělat si vlastní názor. Nuže kniha je podle mého názoru čtivá a taková odpočinková. Jen prostě co se může udát na semináři během jednoho roku. Líbila se mi

Lensiiee
08.08.2013 odpad!

Tak tohle je něco. Dělám si srandu - NENÍ!!!

baunka
09.06.2013 5 z 5

Nejspíš jste nikdo smysl knihy nepochopil.Nejedná se o knihu s jasným začátkem a s jasným koncem,každý by si z ní měl něco odnést,ale rozhodně né nějaký romantický příběh s jasným dějem! Je to takový začarovaný kuh a dalo by se ještě hodně dlouho ve psaní této knihy pokračovat.Nemá jasný konec a začátek a to vám možná vadí,možná se v tom nevyznáte, strácí te se!! Uznávám takové knihy nemůže číst každý.
Můj názor je jednoznačný,já tuhle knihu zbožňuju,přečetla jsem jí v pouhé půlhodince a byla bych schopná přečíst si jí znova a to dělám jen vyjmečně!

Janiny
15.12.2012 odpad!

nepochopila jsem důvod, proč tahle kniha vůbec byla napsána..je to nuda a znovu nuda

kika 13
05.11.2012 3 z 5

Není to návod jako recept na guláš.Mě to i tak nezaujalo.

Verousek
15.07.2012 3 z 5

Myslím, že zas tak hrozná tahle kniha není :) existují i horší :)

DustinMind
21.03.2012 odpad!

Taková hovadina a ten blbec se ještě směje.

Kituska
03.09.2011 1 z 5

A Havran děl: "Viewegha už víckrát ne!"

WEIL
10.06.2011 3 z 5

M. Viewegh je sympaťák.
Je málomluvný, citlivý, má rád píšící lid!

Jitule Š.
17.05.2011 1 z 5

Tohle byla moje první Viewegovka. Teď bych si nejradši nafackovala, protože u mě už šanci nedostane. Můžete si básnit o Báječných letech, ale já už podobné utrpení absolvovat nehodlám. To ani nebyla knížka. Měla jsme pocit, že ho tlačil nakladatel a on si ráno sedl ke stolu, aby napsal předepsaný počet slov, aniž by se podíval, co napsal předtím. Je to ubohost a V. mě zklamal!