Lázeňská kúra

Lázeňská kúra https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36376/mid_lazenska-kura-i5I-36376.jpg 4 237 74

Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho důsledků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože ony veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli.... celý text

JancaMia
11.07.2019 5 z 5

o čerstvě zklamané herečce která se zotavuje v lázních ...

mariva
28.03.2019 5 z 5

Další krásně vtipná knížečka s humorem popisuje zážitky z lázní. Po celou dobu jsem v duchu uvažovala, které lázně autorka ukryla pod název Smrčiny a odhadla jsem to na Jeseník. Tím, že mi řada míst byla známá, mě kniha bavila ještě mnohem víc.

zdenaR
11.03.2019 5 z 5

Ivanka Devátá opravdu nezklame :-)))
Pro mě jsou její knihy jak balzám na duši - pohladí, potěší, rozesmějou, zlepší náladu.

Kerberos
06.03.2019 4 z 5

Úsměvné vyprávění o strastech a slastech mladé čerstvě rozvedené ženy.

Hanifa
14.02.2019 5 z 5

Vtipné historky z 3-týdenního pobytu mladé herečky v lázních, kde se kurýrovala z rozvodu. Čte se pohodově a s úsměvem, i hlasitým. Ty dialogy byly jedna báseň:-) a vůbec vše.

petunkav
14.01.2019 5 z 5

Skvělá nenáročná a úsměvná oddechovka.
Aspoň pro mě jsou knihy Ivanky Deváté vždy balzám na duši. Vždycky mi zvednou náladu.

daniela.s
17.12.2018 3 z 5

Vtipná, hezky napsaná oddychovka.

Allla9
13.11.2018 4 z 5

Příběh herečky, které ztroskotalo manželství.

Evina.Cetba
26.09.2018 4 z 5

Když to berete tak, že je to kniha na pobavení, dobrou náladu a úplně hlubokomyslné myšlenky se nedozvíte,musíte být spokojeni. Já alespoň byla. Ostatně, knihy z nakladatelství Motto takové bývají. Hezké počteníčko u kafe a pro pocit, že vám nějaká jiná ženská rozumí.

Jana09
15.07.2018 5 z 5

Velmi milá knížka na jedno nedělní odpoledne.
Břitký humor autorky, krátké kapitoly a uvěřitelný příběh ze života.
Pěkné počtení.

JancaMia
12.07.2018 5 z 5

Román o mladé herečce v lázeňském prostředí a jejích milostných avantýrech.

dulidu
07.01.2018 5 z 5

Knížka, která nemůže zklamat. Humor a nadhled spisovatelky je neskutečně sympatický.

Vlasta155
14.10.2017 5 z 5

Moc hezká knížka, stojí za přečtení.

Analady
24.09.2017 5 z 5

Skvělá kniha, moc hezky se četla.

Marla
25.06.2017 5 z 5

Jedna hláška za druhou, milé, nenáročné, odpočinkové a pro chvíle nicnedělání ideální počteníčko!

Sagisia
08.06.2017 5 z 5

Byla to moje první knížka od Ivanky Deváté, takže jsem ve finále byla překvapená její krásnou češtinou a příjemným stylem psaní. Jednoduše vtipná, oddechová a zároveň moudrá knížka. Co stránka, to perla...nejradši bych tu vypíchla hromadu citátů, který mě pobavily nebo jinak dostaly, ale nechci moc spoilerovat :) Možná jeden úryvek:
"Švarný ctitel ze vzdálené Ostravy byl pro mne stejným pokušením, jakým je pro ženu extravagantní róba. Ženská na ní může oči nechat, ale vrátí ji prodavačce s omluvou, že takový výstřelek by neužila. Litovala jsem, že není nablízku nikdo, komu bych jej mohla vrazit do ruky, řkouc: Promiňte, je moc krásnej, ale nevezmu si ho. Potřebuju teď spíš něco do nepohody."

Jane007
10.03.2017 3 z 5

Nebýt doporučení mé maminky, patrně bych knihu nechala být. Není to přesně můj šálek kávy a druh humoru mi taky příliš nesedl. Osobně si myslím, že kdybych si knihu přečetla tak za 10 let, možná bych dala více hvězdiček. Každopádně kniha neurazí a docela dobře se čte. A občas se tam mihne i vtipná část.

alnahu
20.07.2016 5 z 5

Skvělá ,humorná kniha ,paní Devátá nám v ní s humorem popsala ,jak to chodilo v lázních.

Jaruš7
23.05.2016 4 z 5

Pro ty , co lázeňskou kůru zažili evokuje vzpomínky , takže čtivá pohoda s humorem.

radus
03.03.2016 3 z 5

Pekna odpočinková knížka plna humoru, ktereho ma autorka spoustu.