Sny a prebudenia

Hoci sa Hallie Morganová vznáša v ľúbostnom opojení a s Tristanom čaká dokonca dieťa, skutočnosť ju prinúti prebudiť sa zo snov. Manžel Chad sa po piatich rokoch vracia z Anglicka aj s jej matkou a bratom a nestačí sa čudovať, ako Hallie zveľadila farmu. Dom ani nespoznal, pod kopcom stojí obchod a škola. Ich ovce však postihne nebezpečná choroba, nakazí sa aj Chad. Tristan ho obetavo ošetruje a podarí sa mu zachrániť ho. Získa si priateľstvo celej rodiny a Chad si ho obľúbi ako vlastného brata. Činorodá Hallie si napokon počas dlhej cesty do vnútrozemia, kde sprevádza dobrovoľníčky, ktoré si idú nájsť životných partnerov, uvedomí, že sa musí rozhodnúť pre jedného z týchto dvoch mužov. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151595/laska-si-ta-najde-sny-a-prebudenia-151595.jpg 54

Láska si ťa nájde 2.

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Mood Below, 1990

Kniha Sny a prebudenia

martinkap
21.07.2016

Velmi pekny pribeh, vobec nie plytke citanie ako mnozstvo romantickych knih, ktore vychadzaju teraz.

modranka
19.02.2013

Pokračovanie príbehu Pod hviezdami Južného kríža. Ako som písala pri prvej časti, neobyčajný príbeh, ktorý z hlavy len tak ľahko nedostanete a ku knihe sa vrátite aj po rokoch. Nádherný literárny zážitok.