Deset polibků

Deset polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127757/mid_deset-polibku-vVC-127757.jpg 4 214 214

Láska podle čísel série

< 2. díl

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku, tak neexistující věno, patří k těm z menších starostí jejího života. Ani lord Nicholas St. John nemá o zájem opačného pohlaví nouzi. Dříve ho snad i sám iniciativně vyhledával, ale od chvíle, co ho populární ženský magazín Perly a peleríny veřejně označil za jednoho z nejpřitažlivějších svobodných mládenců v Londýně, před ním musí doslova utíkat. Když se tedy naskytne příležitost odjet z Londýna (a jen tak mimochodem pomoct příteli najít jeho sestru), neváhá lord Nicholas ani minutu. Že ho tento útěk před ženami – tedy pardon, pátrání – osudově zavede přímo k lady Isabel, přece nemohl tušit. Druhý titul z úspěšné série historických romancí z Anglie první poloviny 19. století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ten Ways to Be Adored When Landing a Lord , 2010

zinon
21.06.2018 5 z 5

První díl se mi líbil o něco víc...ale i tak je to moc pěkné čtení. Vřele doporučuji :)

Lembac
05.11.2017 3 z 5

Tuto knizku jsem cetla hned po Seznamu skandalnich snu. Dej techto dvou knizek si je hodne podobny, v podstate jen duvod setkani hlavnich hrdinu je rozdilny. Tim pro me pribeh ztratil na prekvapivosti a misty se docela vlekl. Musim priznat, ze se mi Seznam libil vic.

vikimi
28.06.2017 3 z 5

Samozřejmě že už na začátku člověk ví, jak knížka dopadne a co od ní může čekat.
Je to čtení, která vás nerozčiluje a nemusíte u ní přemýšlet - to byl také důvod, proč jsem po ní sáhla.

AnetV
29.03.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila stejně jako první díl. Postavy byly sympatické, děj přirozeně plynul. Pobavilo mě jak nakonec oba bratři líbali "lady v kalhotách"

trynitrix
12.04.2016 4 z 5

Kniha pěkná ale na mě příběh moc uspěchaný Seznam skandálních snů byl lepší :-)

amysa
30.11.2015 3 z 5

Postupně si plním resty a vrhám se na knížky pořízené z letošních výprodejů...
Deset polibků je jedna z nich a při čtení jsem si velmi příjemně odpočinula... Děj této historické romance byl pro mě jasný hned od začátku a zpočátku mě hodně bavil svěží a vtipný nadhled, ale postupem času začal příběh přeci jen pokulhávat. Nevím, zda to bylo způsobeno horším překladem a nebo čím dál tím větším erotickým nábojem, který začal víceméně převládat:-) Někoho to může právě proto nalákat, já bych klidně i ubrala, ať se už příště nemusím tolik červenat:-) Ale jo, dobré to bylo, pusťte se do toho!

bookie25
13.11.2015 5 z 5

Oba díly jsou pěkné, vtipné romantické oddechovky. Škoda, že nevydali i třetí díl o jejich sestře Julii. Nakonec zvědavost zvítězila, takže jsem překonala lenost a přečetla si ho v originále. Pro ty, kdo vládnou alespoň základní angličtinou, vřele doporučuji. Angličtina tam není nijak náročná. A Julie je pěkné číslo.

havrmoni
08.11.2015 4 z 5

První díl se mi líbil víc. Souhlasím,že mít o 150 stran míň,bylo by to pěkné. Hrdinka by neměla čas řešit blbiny na tolika stránkách a hlavně mě rozčilovat. Moc ráda bych si přečetla o Julii. Mám dojem,že by se mohla dát dohromady se Simonem, ten mě zaujal.

evelýny
11.10.2015 3 z 5

Zazmatkovala jsem v knihovně a tuto knihu jsem si vybrala omylem a když jsem ještě k tomu zjistila, že se jedná o ,,historickou romanci" ( tento žánr opravdu nemusím ), byla jsem přesvědčená, že tentokrát nedočtu. Omyl! Dočetla jsem na jeden zátah a ke konci jsem ve svém hodnocení přidala jednu hvězdu navíc. Krásně jsem si ,,vymyla mozek" :-)

LilianaFalcon
19.06.2015 4 z 5

Jedním slovem? Roztomilé.

Zápletka pěkná, žádné zbytečné okolky, hlavní hrdinové sympatičtí...

EvaSupovic
01.06.2015 5 z 5

Krásná knížka , akorát jsem si první přečetla tento díl místo prvního. Doufám, že to nebude vadit :-) Nenucená přirozená romantika :-D To je něco pro mě.....čistá láska :-D

locin
15.05.2015 5 z 5

Osobně mě tedy moc mrzí, že další knihy od této autorky již nebyli vydány jelikož její styl psaní se mi opravdu moc líbí.

seredomi
17.04.2015 5 z 5

přesně podle mého gusta.... lovely :)

Alouette
18.03.2015 2 z 5

Jednička se mi líbila hrozně moc, o to víc, mě dvojka zklamala. Byla to prostě nuda :-(

helenkan
20.02.2015 4 z 5

Pěkná romantika i s trochou humoru.

petrzel
18.02.2015 5 z 5

Krásná oddechovka i s trochou napětí.

sarekaslukova
23.12.2014 5 z 5

Deset polibků se vyrovnalo Seznamu skandálních snů. V jednu chvíli jsem se smála a v druhou jsem měla chuť hodit knížku do kouta jak jsem byla na hlavní hrdiny naštvaná. Opravdu skvěle napsaná knížka u které jsem se opravdu nenudila.

Janičta
29.07.2014 4 z 5

Za začátku jsem se docela nasmála. Ale časem to zase sklouzlo k slečně, která před hezkým mužem při nejlepším koktá a její osvěžující ostrovtip postupně opadá.
I tak to byla zábavná oddechová knížka, žádné veledílo, ale pobaví :-)

machrus
12.10.2013 4 z 5

Prosím Vás máte někdo ten 3.díl alespoň v té angličtině nejlépe na počítači?Kdyby náhodou tak marie.moravkova@seznam.cz...........děkuji vám moc

machrus
04.08.2013 4 z 5

Mám pro vás děvčata,ale špatnou zprávu.Všichni kdo se těšíte na příběh Julie,tak si knihu budete muset pořídit v angličtině,protože její vydání pro nedostatek zájmu nevytisknou.Zjišťovala jsem si to.

19. století tajemství romance

Sarah MacLean