Láska má jméno Satan

Láska má jméno Satan https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165392/laska-ma-jmeno-satan-165392.jpg 4 34 8

Bára Burešová je sympatická čtrnáctiletá holka. Dobře se učí, báječně hraje na klavír a nejsou s ní problémy, i když ... Před svými starostlivými rodiči cosi závažného tají. Bára miluje Satana a vyhledává každou příležitost, aby mohla být s ním. Satan jí oplácí lásku celým svým srdcem, a je to srdce koňské, patřící temperamentnímu vraníkovi ze statku Josefa Maštalíře. Bára touží získat od rodičů souhlas, aby směla jezdit na koni, ale cesta k němu je svízelná a málem končí tragicky, nebýt přátel a dobré víly Anny Knitlové. A do Bářina příběhu vstoupí další láska. ... celý text

katerina3502
05.09.2022 5 z 5

Knihu jsem četla několikrát v dospívání a úplně jsem si ji tehdy zamilovala. Dnes už mě tolik nebaví, ale plný počet hvězd za vzpomínky.

Kiwi24
30.01.2017 4 z 5

byla to celkem hezká knížka, ale v těch postavách jsem se lehce ztrácela. dávám jen 4.

Diankaaa
12.01.2016

mluji knihy o zviratech, zvlaste o konich takze se mi moc libila.

Liduhorse
10.04.2015 1 z 5

Tato knihy mě nezaujala a ani jsem ji nepřečetla celou. Neměla jsem na to chuť. Je to nespisovně napsané, a špatně se to čte.

Enmea
21.09.2014 3 z 5

Pěkná kniha, ale je zde až příliš postav. :-)

love horses
22.07.2014

Je to fakt pěkná kniha.

Marthas
27.06.2014 3 z 5

Knížku jsem četla, myslím dvakrát a byla dobrá, ale je to už dlouho!! Knihy o koních jsem vždy četla velmi ráda, ale v oblíbenosti rozhodně nepředběhla Černého hřebce od Waltera Farleye, to by snad ani nešlo, přeci jen jsou neporovnatelné!

RockMartina
13.11.2013 4 z 5

Pěkná kniha s pěkným názvem. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy si babička hlavní hrdinky myslí, že její vnučka je satanistka (to když ji slyší prozpěvovat si o tom, že miluje Satana:D)