Jak se kamarádí s kočkou

Dominik je kluk z pražského činžáku. Často pobývá v malém domku u rybíka Hamráku, kde bydlí babička s dědou a taky pes Ferda. Jakpak se Ferda smíří s tím, že Dominik přinese do malého domku nalezené kotě? Může se vůbec pes kamarádit s kočkou? Z Dominika a kočky Lízinky se stanou nerozluční kamarádi. Prožívají spousty dobrodružství, mají svá tajemství, o kterých ví už jen pes Ferda. Lízinka s Ferdou mají zase svá tajemství. To nevětší Dominikovo a Lízinčino tajemství se prozradí až na Kanárských ostrovech. Dozví se někdy někdo o tajemství Lízinky a dlouhonohého sivého kocoura Fernanda z Kanárských ostrovů? Čtenáři knížky určitě a možná i Ferda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68699/jak-se-kamaradi-s-ko-68699.jpg 4.413

Kniha Jak se kamarádí s kočkou

Barza
26.11.2019

Predcitala jsem ji synum, hodne jsme se u toho nasmali. Kluci vzdy po 10 strankach tvrdili, ze je to nefer, ze uz museji jit spat. Obcas jsme si povidali, zda by bylo i v dnesni dobe pribeh zazit. Vlastne ano, jen by kocka urcite neprosla na letisti detektory. Asi tyden po precteni knizky jsem cetla v novinach, ze v Americe pri kontrole na letisti objevili v kufru jednech manzelu jejich kocku, ktera se schovala do poloprazdneho kufru urceneho pro privezeni narozeninoveho daru. Nastesti tatinek te pani si pro kocku na letiste prijel a urednici to vzali s humorem. Takze doporucuji!

lucie.8
07.04.2015

Už je to hodně let, co jsem tuto knížku četla, ale stále si pamatuji, jak se mi jako dítěti líbila.

kreniva
11.10.2011

Jedná se o moc hezkou nadčasovou knížku vyprávějící o bezmezném přátelství malého chlapce Dominika ke kočce Lízince. Vřele všem doporučuji. Měly jsme ji s dcerkou půjčenou z knihovny a bohužel ji nikde nemohu sehnat ke koupi.